Ciuchland kupuje ubrania od osób prywatnych?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 lip 2018, o 07:27

Kiedyś to nazywało się komis.Ludzie oodawali tam rzeczy lepszej jakości lub przywiezione z "wycieczek turystycznych".


dziwne,że u nas nie ma komisów np. meblowych.
Kiedyś wszystko było
Ale jak wy jesteście tacy mądrzy że chcecie kupić za grosze a sprzedawać za miliony to jak ma się, no nawet niech już będzie, komisom opłacać ?
Dlatego już tego nie ma, innych dobrych punktów
Jak wy latacie z głupimi tekstami typu : "a ja widziałam w internecie taniej"
A założył któryś kiedyś choć przez krótki okres taką działalność że tak głupio mówicie
Otwórz TY i zobaczymy czy u Ciebie będzie taniej niż w internecie
Wszyscy najmądrzejsi by komuś wytknąć groszowe sprawy a sami nawet gównem nie śmierdzą
Cwaniaki
Na górę

Postautor: Hoper » 5 lip 2018, o 22:29

Pozbieraj worki na zbiorke odziezy
Na górę

Postautor: xxxl » 6 lip 2018, o 11:09

U mnie jest ten problem, że nosze zazwyczaj ubrania w rozmiarze XXL czy nawet XXXL, więc generalnie jest duży problem, ze znalezieniem odpowiednich, pasujących ciuchów.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2018, o 17:32

źle analizujesz skoro w okolicy nie istnieje żaden komis z prawdziwego zdarzenia-meble,agd itd
[/quote]

co wy qurwa z tymi komisami
komisów części organicznych też będziecie szukać ?
i pewnie wątroba rocznik 80 cena 5 tysi , tak ?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2018, o 22:47

Ale awantura :!: spoko gościu,mnie rybka czy tobie sie podobaja moje pomysły i sugestie.
Co do epoki kamienia to nie wiadomo jak było z powietrzem :roll: ale wolnosci to chyba mieli więcej.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lip 2018, o 10:23

Ale awantura :!: spoko gościu,mnie rybka czy tobie sie podobaja moje pomysły i sugestie.
Co do epoki kamienia to nie wiadomo jak było z powietrzem :roll: ale wolnosci to chyba mieli więcej.
nie chodzi o to czy się podobają te pomysły czy nie tylko o to że ten pomysł jest w tych czasach nieopłacalnym biznesem(pomijając komisy samochodowe,lombardy i ciuchlandy)Trzeba było o tym myśleć z początkiem lat 2000 gdzie za zachodnią granicą można było dostać naprawdę fajne meble,sprzęty z wystawek za małą kasę i ludzie kupowali bo to był prestiż mieć w domu meble ze skóry czy z drewna a nie ze sklejki.Wtedy ludzie nie znali cen bo internet był mało popularnym dobrem.Z pomysłem spóźniłeś się o dobrych kilka-kilkanaście lat.Skoro uważasz swój pomysł za taki świetny czego sam go nie zrealizujesz?Co do Twojego sarkazmu tylko tym możesz się odgryść nie stawiając argumentów dlaczego to akurat ten pomysł jest tak wybitny... A daj Boże by komuś taki interes wypalił zawsze to lepiej na swoim pracować niż u kogoś ale realia są jakie są... wystarczy że popytasz znajomych którzy ostatnimi laty wprowadzali się na swoje nowe mieszkania lub coś remontowali czy ktoś z nich kupował stare używane meble czy agd a odpowiedź będziesz maił jednoznaczną
Na górę

Postautor: brodaty » 11 lip 2018, o 08:26

U mnie jest ten problem, że nosze zazwyczaj ubrania w rozmiarze XXL czy nawet XXXL, więc generalnie jest duży problem, ze znalezieniem odpowiednich, pasujących ciuchów.
Skoro masz taki problem, to proponuję rozejrzeć się w sieci. Dużo tego mają zwłaszcza na portalach aukcyjnych, ale są też sklepy internetowe, które mają towar dla osób w nietypowo dużych rozmiarach.
Np tutaj na przykładzie t-shirtów: https://modnyduzypan.pl/11-t-shirt
Zauważ, jakie tam mają rozmiary, największe sięgają 7XL.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2018, o 12:24

Sa tez ludzie co nie kupują przez internet.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lip 2018, o 08:50

U mnie jest ten problem, że nosze zazwyczaj ubrania w rozmiarze XXL czy nawet XXXL, więc generalnie jest duży problem, ze znalezieniem odpowiednich, pasujących ciuchów.
Skoro masz taki problem, to proponuję rozejrzeć się w sieci. Dużo tego mają zwłaszcza na portalach aukcyjnych, ale są też sklepy internetowe, które mają towar dla osób w nietypowo dużych rozmiarach.
Np tutaj na przykładzie t-shirtów: https://modnyduzypan.pl/11-t-shirt
Zauważ, jakie tam mają rozmiary, największe sięgają 7XL.
kupując ubrania w necie i żeby to jeszcze później pasowało to jak trafienie w totka,potem odsyłanie,wymiana więcej pier..lenia się z tym
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”