zakaz handlu, które sklepy czynne

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 kwie 2018, o 17:55

jak w temacie czy są czynne jakieś sklepy na terenie miasta
Na górę

Postautor: Kasia888 » 22 kwie 2018, o 18:07

Chyba na ul. Kościuszki jest jakiś prywatny, podobno czynny w niedzielę. Nie wiem do której godziny.
Na górę

Postautor: Kasia888 » 22 kwie 2018, o 20:08

Widzę,że wiele osób w nagłej potrzebie, haha. Ale chyba chleba nie zabrakło, tylko raczej % lub/i fajki :panzielony: Są jeszcze CPN-y dla bardzo potrzebujących :P
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2018, o 20:21

Widzę,że wiele osób w nagłej potrzebie, haha. Ale chyba chleba nie zabrakło, tylko raczej % lub/i fajki :panzielony: Są jeszcze CPN-y dla bardzo potrzebujących :P
Jeśli potrzeba głupiego komentarza zawsze można na Kaśkę.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2018, o 20:23

Caerfour na K Zygmunta czynny od 12.00 już trzecią niedzielę, właściciele stoją na kasie, w związku z tym zakazu handlu nie odczuwam
Na górę

Postautor: Kasia888 » 22 kwie 2018, o 20:27

Za to zawsze gdzie napiszę choćby kilka słów, można spotkać się z twoim durnym odzewem :P A poza tym, chyba z pośpiechu żeby mi dowalić, gubisz słowa w poście, co powoduje,że traci on sens. Zresztą i tak nie ma sensu :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2018, o 22:40

Caerfour na K Zygmunta czynny od 12.00 już trzecią niedzielę, właściciele stoją na kasie, w związku z tym zakazu handlu nie odczuwam
😂😂😂😂....jasne!!!
Na górę

Postautor: marcin_rom » 24 kwie 2018, o 09:16

zapomnieliście o stacjach benzynowych
Na górę

Postautor: klara » 24 kwie 2018, o 12:24

Sklepy na prawie franczyzny są otwarte, jak chociażby Żabka :P nie wiem, które jeszcze. Sama korzystam, szczególnie jak brakuje pieczywa, bo sory, ale do poniedziałku chleb będzie już raczej trzeciej świeżości.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 07:20

Sklepy na prawie franczyzny są otwarte, jak chociażby Żabka :P nie wiem, które jeszcze. Sama korzystam, szczególnie jak brakuje pieczywa, bo sory, ale do poniedziałku chleb będzie już raczej trzeciej świeżości.
Na zasadach franczyza jest większość sklepów - Delikatesy, Carrefour, Stokrotka, Leviatan, co do zakazu handlu franczyza nie gra żadnej roli. Jeżeli Żabka jest otwarta tzn że miałaś okazję poznać właściciela albo dochodzi do łamania prawa.

A co do pieczywa to mało o świecie wiesz. Prędzej w niedzielę kupisz pieczywo z soboty bo w poniedziałek jest zawsze świeże z nocnej zmiany. Kiedys piekarnie w ogóle nie pracowały z soboty na niedzielę, chociaż teraz tylko zapewne zmniejszyły produkcję.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 21:28

franczyza czy nie franczyza za ladą i w sklepie może stać jedynie właściciel, nawet syn, córka czy żona nie może sprzedawać jeżeli nie jest właścicielem lub współwłaścicielem działalności. W innym przypadku jest to złamanie prawa kara nawet do 100 tys. zł wątpię żeby któryś właściciel ryzykował utratę takich pieniędzy.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 21:35

Akurat współmałżonek zawsze jest współwłaścicielem o ile nie nie ma rozdzielczości majątkowej.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”