DNI TOMASZOWA 2018

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Flora » 22 kwie 2018, o 08:33

Filozofowie,jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma,wam jak nie pasuje to prosze do filcharmoni,teatru.et cetera droga wolna.
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2018, o 11:20

Niestety nie zobaczę, nie wybieram się tam wtedy. Nie jest to rodzaj muzyki słuchając której dobrze się bawię. Ale mogę się tylko domyślać, że ludzie przybędą tłumnie. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie rozrywka. W tamtym roku gdy na stadionie występowała Ania Dąbrowska, ludzie gromadnie opuszczali stadion. W tamtym roku była muzyka dla mnie, teraz będzie disco polo. O gustach się nie dyskutuje, więc bawcie się dobrze.
Opuszczali stadion fani Zenka :P
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2018, o 20:37

Najwiekszym jak dotąd sukcesem była chyba Beata Kozidrak. Super miejsce. na rondzie. nagłośnienie. ale podobno też jechała niektóre utwory z playbacku
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2018, o 21:03

Niestety nie zobaczę, nie wybieram się tam wtedy. Nie jest to rodzaj muzyki słuchając której dobrze się bawię. Ale mogę się tylko domyślać, że ludzie przybędą tłumnie. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie rozrywka. W tamtym roku gdy na stadionie występowała Ania Dąbrowska, ludzie gromadnie opuszczali stadion. W tamtym roku była muzyka dla mnie, teraz będzie disco polo. O gustach się nie dyskutuje, więc bawcie się dobrze.
O gustach się nie dyskutuje, ale bezguście wytknąć zawsze można. Ten cały Zenek, jako uosobienie bezguścia, jest w sam raz dla pisogawiedzi tomaszowskiej. A pisogawiedzi coś rzucić trzeba. Wszak rok wyborów samorządowych mamy. Zenka ciemny lud kupi
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2018, o 22:43

To sami wyborcy PIS będą na koncercie? :P :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2018, o 06:42

To sami wyborcy PIS będą na koncercie? :P :lol:

Aleź będą PISzczeć i sikać po nogach
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2018, o 10:13

Jak zwykle nic ciekawego, dziadostwo.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2018, o 23:23

jezeli mnie pamięć nie myli, w zeszłym roku mieszkańcy głosowali kogo chcieliby gościć na dni Tomaszowa- wygrał Zenek więc....marzenia się spełniają
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2018, o 10:48

jezeli mnie pamięć nie myli, w zeszłym roku mieszkańcy głosowali kogo chcieliby gościć na dni Tomaszowa- wygrał Zenek więc....marzenia się spełniają
demokracja. ok. ale załamka, że wiekszośc chce Zenka :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2018, o 22:41

ręce opadają.
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2018, o 17:08

Widzisz, melomani zakochani w Szopenie mają w niskim poważaniu twoich idoli. Taki jest ten świat. Twoja prawda nie musi być moja. Uszanuj to.
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2018, o 19:54

Jaki tam Szopen zaraz :P Jest tyle normalnych zespołów z normalnymi wokalistami którzy nie śpiewają jakby coś im jaja uciskało
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2018, o 11:14

Chca ludzie Zenka. Niech sie bawią :P
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2018, o 11:43

dla prostych ludzi młotek , dla inteligentnych finezja
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2018, o 12:49

Kiedy bedzie glosowanie na artyste, ktorego zechcemy ogladac za rok? Piszecie tu, że było głosowanie i Zenek wygrał. Dlaczego ja, obywatel tego miasta nie byłem poinformowany o zeszłorocznym głosowaniu. Dlaczego pozbawiono mnie tej możliwości? Dlaczego nie mogłem oddać swojego głosu na kogoś innego? Czuję się pokrzywdzony i odsunięty na margines.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”