DNI TOMASZOWA 2018

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 kwie 2018, o 14:00

Kiedy bedzie glosowanie na artyste, ktorego zechcemy ogladac za rok? Piszecie tu, że było głosowanie i Zenek wygrał. Dlaczego ja, obywatel tego miasta nie byłem poinformowany o zeszłorocznym głosowaniu. Dlaczego pozbawiono mnie tej możliwości? Dlaczego nie mogłem oddać swojego głosu na kogoś innego? Czuję się pokrzywdzony i odsunięty na margines.
I tak zostałbys przegłosowany. Taki klimat. Zobaczysz jakie będą tłumy. I nikt nie będzie wychodził jak na koncercie Dąbrowskiej
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 06:48

Własnie nie zobaczę, bo się nie wybieram. Taka rozrywka nie jest dla mnie. Dobrze by było, gdyby ta impreza rzeczywiście była na stadionie. Nie słyszałbym wówczas tego grania przez okno. Od lat nie bawię się na tomaszowskich spędach. Wyjątkiem były tylko koncerty A. Dąbrowskiej i Dżemu. Dobrze, że Cieszanów jest blisko.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 07:28

Własnie nie zobaczę, bo się nie wybieram. Taka rozrywka nie jest dla mnie. Dobrze by było, gdyby ta impreza rzeczywiście była na stadionie. Nie słyszałbym wówczas tego grania przez okno. Od lat nie bawię się na tomaszowskich spędach. Wyjątkiem były tylko koncerty A. Dąbrowskiej i Dżemu. Dobrze, że Cieszanów jest blisko.
TO SIĘ WYPROWADŹ Z TOMASZOWA !!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 08:10

Własnie nie zobaczę, bo się nie wybieram. Taka rozrywka nie jest dla mnie. Dobrze by było, gdyby ta impreza rzeczywiście była na stadionie. Nie słyszałbym wówczas tego grania przez okno. Od lat nie bawię się na tomaszowskich spędach. Wyjątkiem były tylko koncerty A. Dąbrowskiej i Dżemu. Dobrze, że Cieszanów jest blisko.
TO SIĘ WYPROWADŹ Z TOMASZOWA !!!
Przykro pisać ale debil jesteś. Zamiast zadbać o rozwój dla mieszkańców, każesz mi wyjechać. Sam spieprzaj.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 08:38

Czemu ktoś tu się pode mnie podszywa? Napisalem post o Cieszanowie, ale nie pisałem tego o tym by ktoś spieprzał. Przykro mi czytać takie coś. Nie jestem małolatem, który używa takiego języka. Napewno nie wyprowadzę sie z Tomaszowa, bo Zenek przyjeżdża. Wiele mi się tu nie podoba i nie są to rzeczy tak krótkotrwałe i mało istotne jak koncert. Wchodzę na to forum już chyba tylko z przyzwyczajenia. Widzę, że czas przestać. Jak widzę i to miejsce nie jest dla mnie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 08:42

Czemu ktoś tu się pode mnie podszywa? Napisalem post o Cieszanowie, ale nie pisałem tego o tym by ktoś spieprzał. Przykro mi czytać takie coś. Nie jestem małolatem, który używa takiego języka. Napewno nie wyprowadzę sie z Tomaszowa, bo Zenek przyjeżdża. Wiele mi się tu nie podoba i nie są to rzeczy tak krótkotrwałe i mało istotne jak koncert. Wchodzę na to forum już chyba tylko z przyzwyczajenia. Widzę, że czas przestać. Jak widzę i to miejsce nie jest dla mnie.
Mamy tutaj takiego jednego inteligentnego inaczej .Wszyscy go omijają na ulicach Tomaszowa to tutaj chce zabłysnąć. Nawet zarejestrowanie nicka nie pomaga. rejestruje podobny i się podszywa. zwykłe popychadło w realu które mysli, że tutaj jest kimś
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2018, o 22:50

Próbowałem. Nie da się tego słuchać. Podziwiam tych co wytrzymuję ten śpiew Zenka :roll:
Na górę


Postautor: Gość » 3 maja 2018, o 23:42

demokracja. wiekszość chce Zenka
Na górę

Postautor: rammi » 4 maja 2018, o 12:06

taki klimat
Na górę


Postautor: Gość » 4 maja 2018, o 18:57

No i fajnie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2018, o 22:49

o gustach się nie dyskutuje
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2018, o 17:40

Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2018, o 19:55

czyżby support Zenka? :lol: :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”