Biedronka Jana Pawła

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ja123 » 23 mar 2018, o 07:06

Witam
Czy wie ktos moze kiedy otwieraja biedronkę po remoncie ?
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2018, o 07:45

Ta biedronka będzie otwarta we wszystkie wolne niedziele od handlu. Najprawdopodobniej będzie tam galeria i tym sposobem ominą lukę prawną.
Na górę

Postautor: Gosc113 » 23 mar 2018, o 08:39

Podobno za tydzień maja otworzyć, miało być 2 tyg przed światami ale mieli opoznienia
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2018, o 17:33

Ta biedronka będzie otwarta we wszystkie wolne niedziele od handlu. Najprawdopodobniej będzie tam galeria i tym sposobem ominą lukę prawną.
ja znam prawdę . W tej biedronce dolepią kaplicę i będzie można handlować cały , okrągły rok . alleluja
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2018, o 17:38

jeszcze ma być obok kas konfesjonał dla grzeszników , tych co ukradli towar , szybka spowiedz i wychodzi bez grzechu , obok niego ma byc skarbonka dla mocno i srednio wierzących bo bóg potrzebuje kasy by czynic cuda
Na górę

Postautor: Daci » 23 mar 2018, o 17:40

Z tego co wiem jutro otwarcie
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2018, o 17:44

Z tego co wiem jutro otwarcie
a będzie polski papież - rydzyk ?
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2018, o 21:48

jeszcze ma być obok kas konfesjonał dla grzeszników , tych co ukradli towar , szybka spowiedz i wychodzi bez grzechu , obok niego ma byc skarbonka dla mocno i srednio wierzących bo bóg potrzebuje kasy by czynic cuda
Zastanów się o kim piszesz? Dla ciebie :bóg a dla wierzących i dla mnie również Pan Bóg!!!!! Więcej szacunku! To On cię stworzył i dał ci swobodę myślenia i wyrażania swoich wartości w życiu!!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2018, o 21:54

jeszcze ma być obok kas konfesjonał dla grzeszników , tych co ukradli towar , szybka spowiedz i wychodzi bez grzechu , obok niego ma byc skarbonka dla mocno i srednio wierzących bo bóg potrzebuje kasy by czynic cuda
Przyuważ z kim fruwasz ty bezbożniku!
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2018, o 23:57

jeszcze ma być obok kas konfesjonał dla grzeszników , tych co ukradli towar , szybka spowiedz i wychodzi bez grzechu , obok niego ma byc skarbonka dla mocno i srednio wierzących bo bóg potrzebuje kasy by czynic cuda
Zastanów się o kim piszesz? Dla ciebie :bóg a dla wierzących i dla mnie również Pan Bóg!!!!! Więcej szacunku! To On cię stworzył i dał ci swobodę myślenia i wyrażania swoich wartości w życiu!!!
opowiedz kolejną bajkę na dobranoc bo nie mogę spać
Na górę

Postautor: Ewelka » 24 mar 2018, o 19:40

Czy to prawda że jutro ją otworzą ma ktos jakies informacje ?
Na górę

Postautor: Aneta 99 » 24 mar 2018, o 21:37

Pytalam w innej biedronce i otwarcie we wtorek
Na górę

Postautor: ZYX » 25 mar 2018, o 04:45

Zastanów się o kim piszesz? Dla ciebie :bóg a dla wierzących i dla mnie również Pan Bóg!!!!! Więcej szacunku! To On cię stworzył i dał ci swobodę myślenia i wyrażania swoich wartości w życiu!!!
Ja wierzę, że mnie stworzyła ewolucja, więc mów za siebie :lol:

A co do Biedronki, to super wygląda, blaszak zmienił się nie do poznania, kto by pomyślał.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2018, o 10:36

Zastanów się o kim piszesz? Dla ciebie :bóg a dla wierzących i dla mnie również Pan Bóg!!!!! Więcej szacunku! To On cię stworzył i dał ci swobodę myślenia i wyrażania swoich wartości w życiu!!!
Ja wierzę, że mnie stworzyła ewolucja, więc mów za siebie :lol:

A co do Biedronki, to super wygląda, blaszak zmienił się nie do poznania, kto by pomyślał.
Jak Cię "stworzyła" ewolucja to po co ci biedronka? Wracaj do jaskini łupać dalej kamienie.....
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2018, o 10:52

Będę się za Ciebie modlił po pogubiłeś sie w twojej drodze do wieczności.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”