Koszt projektu malej łazienki

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 mar 2018, o 08:29

Hej, chcę przeprowadzić remont mojej małej łazienki (obecnie odpada już farba na ścianach, wiec chyba już czas;). I teraz moje pytanie, czy podczas swoich remontów korzystaliście z usług projektantów? I jeżeli tak, to jaki jest koszt takiego projektu, czy ewentualnie oni wykonują też cały remont czy raczej nie? Nie znam się kompletnie stąd moje, może nieco naiwne pytania???
Na górę

Postautor: Gość » 18 mar 2018, o 10:04

jedź do "mrówki" zapytaj. przyjadą wymierzą i zaprojektują.
Na górę

Postautor: Prejer » 22 mar 2018, o 09:36

Hej, chcę przeprowadzić remont mojej małej łazienki (obecnie odpada już farba na ścianach, wiec chyba już czas;). I teraz moje pytanie, czy podczas swoich remontów korzystaliście z usług projektantów? I jeżeli tak, to jaki jest koszt takiego projektu, czy ewentualnie oni wykonują też cały remont czy raczej nie? Nie znam się kompletnie stąd moje, może nieco naiwne pytania???
Nie musisz korzystać z usług prywatnego projektanta wnętrz. Szczególnie,że nie jest to tania usługa. W wielu marketach budowlanych czy mniejszych sklepach oferują zaprojektowanie łazienki w gratisie do kupna płytek. Wybierz sobie jakieś płytki. W sklepie powinni Ci zaplanować ich ułożzenie oraz powiedzieć ile płytek powinniście zakupić.
Ewentualnie możęsz jeszcze zajrzeć sobie tutaj:
http://www.tubadzin.pl/
Na stronie Tubądzina jest wiele ciekawych projektów.
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2018, o 12:40

Hej, chcę przeprowadzić remont mojej małej łazienki (obecnie odpada już farba na ścianach, wiec chyba już czas;). I teraz moje pytanie, czy podczas swoich remontów korzystaliście z usług projektantów? I jeżeli tak, to jaki jest koszt takiego projektu, czy ewentualnie oni wykonują też cały remont czy raczej nie? Nie znam się kompletnie stąd moje, może nieco naiwne pytania???
cos takiego zrobi ci facet w sklepie na przeciwo dworcaPKS -wizualizacja w tzw 3D ,tak robiła siostra ,łazienka wyszła przepiekna
Na górę

Postautor: Goosc » 22 mar 2018, o 19:49

W mrówce masz prokekr praktycznie od ręki oraz najniższe ceny na płytki, kleje i fugi.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”