Projekt domu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: golka » 11 mar 2018, o 10:59

Mam pytanie, jak to jest z formalnosciami? Kiedy kupuje sie projekt domu? Jak na razie mamy kupiona dzialke. Co dalej? Czy juz mozemy kupic projekt, czy najpierw wystepuje sie o decyzje o warunkach zabudowy? Pomozcie, bo ja juz sie w tym wszystkim gubie...
Na górę

Postautor: kistor » 14 mar 2018, o 12:47

Mam pytanie, jak to jest z formalnosciami? Kiedy kupuje sie projekt domu? Jak na razie mamy kupiona dzialke. Co dalej? Czy juz mozemy kupic projekt, czy najpierw wystepuje sie o decyzje o warunkach zabudowy? Pomozcie, bo ja juz sie w tym wszystkim gubie...
Powinno się na początku dopytać jakie są warunki zabudowy. Czy możesz budować dom piętrowy czy może tylko z poddaszem. Nie wszędzie można wybudować dom taki jak się chce. Tak więc musisz się dopytać.
Nastepnie jak juz będziecie wiedzieli co i jak to szuka się projektu domu. Projekt indywidualny swoje kosztuje,tak wiec moim zdaniem lepiej jest poszukać projektu gotowego:
https://www.domywstylu.pl/projekty-domo ... poddaszem/
Który następnie adaptuje sie do konkretnej działki.
Na górę

Postautor: Kamiloo1 » 15 mar 2018, o 15:54

Najlepiej to skontaktuj się z konsultantami z www.dom.pl. Pokierują Cię krok po kroku i podpowiedzą co i jak i czy są jakieś zmiany w przepisach,.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”