Uwaga Ludzie na Straż Miejską !!!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 12:53

Uwaga Ludzie na Straż Miejską !!! Jeden z tych brudasów jeździ i próbuje wlepiać mandaty za niby śliskie chodniki !!! Pytajcie się JOŁOPA skąd macie brać Piasek na posypywanie chodników !!!!!!! Miasto w tym roku prawie nic nie odśnieżało bo było mało śniegu, zaoszczędziło a każe za to Ludzi !!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2018, o 14:41

Ciekawe czy u pana komendanta na Parcelach ul. Wojtkowiaka jest chodnik i to w dodatku odśnieżony i posypany piaskiem ??? A jak na " Borkach " u Wojtka , sam odśnieżał przed domem i czy aby tam nie było za ślisko ? Sprawdzał tam pan panie Gałan ??? A może BOI się pan " tego " Wojtka ???
Na górę

Postautor: sendzia » 20 lut 2018, o 23:03

POdobno żona Gałana w niedzielę lazła do kościoła i Orła wywinęła , sąd ta akcja SM !!! Z POlecenia Komendanta ma się rozumieć :lol: Jak Ona Qrwa pięknie leciała , w notach dałbym 10 na 10 !!!
Na górę

Postautor: Kasia888 » 20 lut 2018, o 23:33

Chamski komentarz! Nawet jakby się wyjebała na chodniku? -Co z tego, każdemu się zdarzy!
Na górę

Postautor: telemark » 21 lut 2018, o 12:14

A może ten podwładny ( przy du as ) Gałana co tak latał po domach i straszył ludzi karami napisze czy sam u siebie pod blokiem odśnieża i sypie piasek czy robią to pracownicy spółdzielni mieszkaniowej ? Pewnie napisze że płaci czynsz i podatek więc WYMAGA, tak więc ja panu też napiszę że płacę za swój Prywatny dom i działkę Podatki !!! Chodniki zgodnie z ustawą miejską mam obowiązek odśnieżać więc to robię ( można przejść ) a że jest ślisko to już z tym do Miejskiego Zarządu Drug niech posypią chodniki bo to ich obowiązek !!! Jakoś na głównych ulicach w mieście MZD jeździ i sypie piasek w miejscach gdzie jest ślisko, ciekawe czy tam Mieszkańcy płacą Większe Podatki niż My na Osiedlach domków jednorodzinnych ??? A jeśli chodzi o loty Żony Gałana to powinna razem ze Tajnerem, Małyszem, Stochem i innymi latawcami pojechać do Pjongczangu ( oczywiście zabierając Męża na wycieczką opłacaną przez PZN ) to może by dla Polski Złoty Medal zdobyła w skokach na Dużej i Małej Skoczni !!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 12:24

Wam mieszkańcom tego Jelitowa :twisted: to wszystko przeszkadza. Gdziekolwiek by nie zajrzeć wszędzie sami maruderzy. Jeśli tak Wam źle w TL to po c..j tam siedzicie? Wyjedźcie do miasta gdzie jest cud, miód i malina :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 13:53

Ciekawe dlaczego na Parcelach nie biegał sam Komendant tylko wysłał swojego Bulteriera :shock: Może Komendant wstydzi się że Żona na ulicy Fika :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 15:41

Ona Tańczy la Mnie ..................
Na górę

Postautor: Malysz » 21 lut 2018, o 19:37

POdobno żona Gałana w niedzielę lazła do kościoła i Orła wywinęła , sąd ta akcja SM !!! Z POlecenia Komendanta ma się rozumieć :lol: Jak Ona Qrwa pięknie leciała , w notach dałbym 10 na 10 !!!
Podobno Dwa razy z belki ją ściągali, taki był wiatr !!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 20:12


Podobno Dwa razy z belki ją ściągali, taki był wiatr !!!
:lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Kasia888 » 21 lut 2018, o 23:35

Widzę,że dziś znowu jakiś bałwan pisze za mnie. Ale mam to gdzieś :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”