Biedra an Jana Pawła pustki

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 lut 2018, o 10:30

dlaczego w Biedrze na Jana Pawła jest tak pusto? o co chodzi?
Na górę

Postautor: Aneczka2 » 3 lut 2018, o 10:45

Remont ma byc i sa wyprzedaze w niej.Ale czy ktos wie dokladnie cos na temat tych wyprzedaż???
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2018, o 12:46

prawdopodobnie ma być świeży karp po 8,99 za kilogram tak przed świętami chcą być pierwsi przed Lidlem, już możesz niedzielne buty pastować.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2018, o 13:43

Wczoraj od 20 tej byly wyprzedaze w biedro. Wszystko po 1 zl, zdazyliscie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2018, o 14:55

Wczoraj od 20 tej byly wyprzedaze w biedro. Wszystko po 1 zl, zdazyliscie?
Szok :shock:
Na górę

Postautor: mik » 4 lut 2018, o 10:06

właśnie stoi na ulicy jana pawła 5 tirów z biedronki.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2018, o 11:43

właśnie stoi na ulicy jana pawła 5 tirów z biedronki.
Mam nadzieję,że wszystko tamto było ok :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2018, o 19:32

Nie wiecie, czy biedra się zwinęła, czy przeniosła gdzie indziej ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2018, o 21:19

Biedra w remoncie jest teraz.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2018, o 21:33

Biedra w remoncie jest teraz.
No to już koniec, pół miasta wymrze z głodu.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2018, o 11:36

Jakie to ludzie ślepe. Od jakiegoś czasu wiadome było i wisiało ogłoszenie że będzie remont a tu taka sensacja że trzeba było na forum napisać że mu biedre zamkneli :lol: Sam mieszkam nieopodal ale to dla mnie żadna sensacja bynajmniej nie nadająca się na forum.Widząc jak ludzie dobijali się do drzwi zamkniętej biedronki,jak zaglądali czego nie otwierają(chodź było widać że coś tam składają) to śmiać mi się chciało jak wielce zdziwieni i zaskoczeni byli.Aż strach pomyśleć ile tłumu będzie po zakończeniu remontu.Ludzie będą biegli jak bydło bo jeden z drugim krzyknie że ,,ej otwarte,, Tak stojąc z boku przyglądając się zachowaniu społeczeństwa widać jacy ludzie są głupi,jak im świat się wali gdy sklep zostanie na jakiś czas zamknięty,nauczeni wygody,włażenia w dup.ę przez obsługę czujący się panem i władcą w sklepie a tak naprawdę to zwykłe cebulactwo.
Na górę

Postautor: mnbvcx » 6 lut 2018, o 12:18

chyba o to chodz żeby było lepiej a nie gorzej, więc nic dziwnego, że dla ludzi zamknięcie tej Biedronki to utrudnienie. mnie nie cieszy zamknięcie jakiegokolwiek sklepu, bo przecież po to powstał, by z niego korzystać. A co do cebulactwa, to akurat w tej placówce (w odróznieniu od tej koło Zamku) pracownicy pozwalali nam długo oglądać półki, czekając w kolejce do najczęsciej jednej otwartej kasy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2018, o 12:53

Jakie to ludzie ślepe. Od jakiegoś czasu wiadome było i wisiało ogłoszenie że będzie remont a tu taka sensacja że trzeba było na forum napisać że mu biedre zamkneli :lol: Sam mieszkam nieopodal ale to dla mnie żadna sensacja bynajmniej nie nadająca się na forum.Widząc jak ludzie dobijali się do drzwi zamkniętej biedronki,jak zaglądali czego nie otwierają(chodź było widać że coś tam składają) to śmiać mi się chciało jak wielce zdziwieni i zaskoczeni byli.Aż strach pomyśleć ile tłumu będzie po zakończeniu remontu.Ludzie będą biegli jak bydło bo jeden z drugim krzyknie że ,,ej otwarte,, Tak stojąc z boku przyglądając się zachowaniu społeczeństwa widać jacy ludzie są głupi,jak im świat się wali gdy sklep zostanie na jakiś czas zamknięty,nauczeni wygody,włażenia w dup.ę przez obsługę czujący się panem i władcą w sklepie a tak naprawdę to zwykłe cebulactwo.

Być może, że wisiało jakieś ogłoszenie , ale nie każdy dotyka nosem drzwi wejściowych , nie zauważając informacji. Są też tacy, którzy jadąc , widzieli, że robi się pustka. Nie rozumiem, po co takie oburzenie robić i sugerować komuś, że robi sensację. Według ciebie i innych o podobnym pokroju , chyba większość tematów nie nadaje się do tego forum. Ostatecznie po to jest to miejsce, w którym można pisać takie i podobne sprawy. A cebulactwo, to sobie raczej przypisz.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2018, o 17:11

Podobno budynek ma byc w ksztalcie biedronki. Prawda to?
Na górę

Postautor: Gość » 6 lut 2018, o 19:26

Podobno budynek ma byc w ksztalcie biedronki. Prawda to?
nie jest to prawdą, ja słyszałem bo ludzie na ulicy gadali, że mają dobudować trzy piętra, na pierwszym pietrze mają być baseny geotermalne a na drugim Park Jurajski z żywymi dinozaurami, czy to prawda.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”