Cała prawda...

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:39


Chamisko zaczyna od chamskiego wpisu a potem zdziwiony. Ty jakiś kodomita jesteś czy inny ubewatel?
Piszę do ciebie takim językiem, który jesteś w stanie zrozumieć. Język literacki, to dla ciebie język obcy. Nie napinaj się, bo słoma z gumofilców ci wypadnie. 8)

Ty nam tu nie pdlol tylko udowodnij swoją tezę , że zawiść występuje tylko we wschodniej Polsce :P Bo tak wynika z twojego wpisu. No i , że w zachodniej Polsce nie mieszkają katolicy. Jak zaczynasz od obrażania to coś taki zdziwiony ,że też tak obrywasz?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:47


Piszę do ciebie takim językiem, który jesteś w stanie zrozumieć. Język literacki, to dla ciebie język obcy. Nie napinaj się, bo słoma z gumofilców ci wypadnie. 8)

Ty nam tu nie pdlol tylko udowodnij swoją tezę , że zawiść występuje tylko we wschodniej Polsce :P Bo tak wynika z twojego wpisu. No i , że w zachodniej Polsce nie mieszkają katolicy. Jak zaczynasz od obrażania to coś taki zdziwiony ,że też tak obrywasz?
Posłuchaj pacanie, niczego ci nie muszę udowadniać, bo twoje wpisy dobitnie dowodzę tego o czym piszę. Obrywam? - dobre sobie. Nie pochlebiaj sobie. Taki jak ty zs.raniec nie jest w stanie mnie obrazić. A teraz wal te swoje inwektywy, bo to jedyne słowa jakie znasz. Nie myl tego z argumentami, czy tym bardziej inteligencją. Za cienki jesteś. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:51

Ty masz jeden podstawowy problem. W ogóle nie zdajesz sobie sprawy z tego co napisałeś " Cała Polska wschodnia = katolicka taka jest."

A na proste pytanie czy zachodnia Polska taka nie jest i czy tam nie mieszkają katolicy nie umiesz odpowiedzieć tylko o Sołokiji piszesz :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 22:04

Państwa europejskie wydaja fortuny na projekty typu Wielki Zderzacz Hadronów, angielski fizyk Stephen William Hawking wymyśla teorie powstania Wszechświata, a przecież tu, u nas na wschodzie, bez żadnych inwestycji można badać "ciemną materię", która aż gotuje się od "ciemnej energii".
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 22:10

Państwa europejskie wydaja fortuny na projekty typu Wielki Zderzacz Hadronów, angielski fizyk Stephen William Hawking wymyśla teorie powstania Wszechświata, a przecież tu, u nas na wschodzie, bez żadnych inwestycji można badać "ciemną materię", która aż gotuje się od "ciemnej energii".

Nie wiem co bierzesz ale musi być mocne bo masz niezły odlot :P Normalnie marnujesz się wśród nas. Dlaczego nie udzielasz się na forum w zachodniej Polsce gdzie nie ma zawiści i katolików? :P

Chcesz tutaj błyszczeć? To obsyp się brokatem .To forum ma faktycznie jakąś dziwną zdolność przyciągania pokręconych ludzi którym się wydaje, że są lepsi od innych
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 22:15




Nie wiem co bierzesz ale musi być mocne bo masz niezły odlot :P Normalnie marnujesz się wśród nas. Dlaczego nie udzielasz się na forum w zachodniej Polsce gdzie nie ma zawiści i katolików? :P

Chcesz tutaj błyszczeć? To obsyp się brokatem .To forum ma faktycznie jakąś dziwną zdolność przyciągania pokręconych ludzi którym się wydaje, że są lepsi od innych
Wizażysta się znalazł. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 22:26

No jak tam pokręciołku? W zachodniej Polsce nie ma zawiści i katolików? Żoną nam się pochwaliłeś. A złoty zegarek masz? W sumie to ty jakiś zakompleksiony jesteś
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 22:31

No jak tam pokręciołku? W zachodniej Polsce nie ma zawiści i katolików? Żoną nam się pochwaliłeś. A złoty zegarek masz? W sumie to ty jakiś zakompleksiony jesteś
Czym jestem zakompleksiony? Tym, że ja mam żonę, a ty chłopczyka? 8)
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 05:27

No jak tam pokręciołku? W zachodniej Polsce nie ma zawiści i katolików? Żoną nam się pochwaliłeś. A złoty zegarek masz? W sumie to ty jakiś zakompleksiony jesteś
Czym jestem zakompleksiony? Tym, że ja mam żonę, a ty chłopczyka? 8)

Tekst sugerujący odmienność seksualną jest stały na tym forum i forumowy przygłup używa go wtedy gdy nie ma już innych argumentów :panzielony:

No jak tam przygłupie. Udowodnisz nam wreszcie swoją tezę , że tylko we wschodniej Polsce występuje zawiść i katolicy? :P
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 09:51

Cała prawda całą dobę :P Czyli prawda powtórzona z pewnej TV . Bezrefleksyjnie.... :P Ale już podać jakieś dowody na to że tylko we wschodniej Polsce panuje zawiść i żyją katolicy to sie dziecko umysłowe gubi :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 11:49



Czym jestem zakompleksiony? Tym, że ja mam żonę, a ty chłopczyka? 8)

Tekst sugerujący odmienność seksualną jest stały na tym forum i forumowy przygłup używa go wtedy gdy nie ma już innych argumentów :panzielony:

No jak tam przygłupie. Udowodnisz nam wreszcie swoją tezę , że tylko we wschodniej Polsce występuje zawiść i katolicy? :P
Debilowi nie można nic udowodnić, bo jego pojmowanie rzeczywistości na to nie pozwala (brak rozumku). Wracaj na drzewo. Tam twoje miejsce. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 11:55




Tekst sugerujący odmienność seksualną jest stały na tym forum i forumowy przygłup używa go wtedy gdy nie ma już innych argumentów :panzielony:

No jak tam przygłupie. Udowodnisz nam wreszcie swoją tezę , że tylko we wschodniej Polsce występuje zawiść i katolicy? :P
Debilowi nie można nic udowodnić, bo jego pojmowanie rzeczywistości na to nie pozwala (brak rozumku). Wracaj na drzewo. Tam twoje miejsce. 8)

Sam to napisałeś. Że tak jest wschodnia Polska , katolicka. Więc w zachodniej Polsce nie ma zawiści i katolików? Brak jakiejkolwiek logiki w każdej twojej wypowiedzi a udzielasz się na forum w każdym temacie robiąc z siebie kretyna.

Podejrzewam , że to ty jesteś też fachowiec od odry . Zgodnie z twoją logiką nie ma co się martwić zachorowaniem na odrę bo nie można na nią umrzeć tylko w wyniku powikłań wynikających z ...zachorowania na odrę :panzielony: Idąc tokiem twojego porąbanego myślenia nie ma tez co się martwić zachorowaniem na grypę... :P
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 12:06



Czym jestem zakompleksiony? Tym, że ja mam żonę, a ty chłopczyka? 8)

Tekst sugerujący odmienność seksualną jest stały na tym forum i forumowy przygłup używa go wtedy gdy nie ma już innych argumentów :panzielony:

No jak tam przygłupie. Udowodnisz nam wreszcie swoją tezę , że tylko we wschodniej Polsce występuje zawiść i katolicy? :P
Żyję tu - "na wschodzie" - "od zawsze". Mam swoje lata, więc od dawna obserwuję mentalność Polaka "ze wschodu", jego pozorowaną religijność, jego nienawiść do sąsiada, który materialnie ma lepiej (ma lepiej, bo jest inteligentny),.... Mam trochę rodziny zamieszkującej Polskę "A" oraz trochę rodziny rozsianej po świecie (Kanada, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania). Nigdzie nie spotyka się takiego szczerego, nienawistnego stosunku do kogoś, kto ma materialnie lepiej, jak na ścianie wschodniej. To forum jest tego przykładem. Ten język pogardy, wyzwisk, chamstwa, wulgarności wylewa się się na tym forum prawie codziennie. Robią to ci, którzy są zazwyczaj zaangażowani we wspólnotę religijną i "nabożnie" uczestniczą w coniedzielnej mszy. Polska wschodnia, to bastion katolicyzmu. Jaki to rodzaj człowieka (ponoć) religijnego można poznać po wpisach (m.in tych powyżej). Dla tych ludzi wyzwiska i kalumnie, to argumenty, a proboszcz ich parafii to dla nich bóg i wyrocznia. I właśnie dlatego są tacy dzicy i prymitywni. "Gdy rozum śpi, budzą się demony". Możesz teraz "nawalać". 8)
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 12:44

Tak. Tak. To nie jest język pogardy: "Cała Polska wschodnia = katolicka taka jest. "

Zachodnia Polska nie jest katolicka i nie ma tam zwykłej ludzkiej zawiści. :P

Zaczynasz od pogardzania ludźmi. Obraziłeś co najmniej kilka milionów ludzi żyjących we wschodniej Polsce katolików ale oczywiście to inni sieją nienawiść.

Zamiast podać argumenty, że zachodnia Polska jest całkowicie inna jest zachodnia Polska to walisz teksty o Sołokiji czy bykach.

Skoro ty możesz obrażać mnie , katolika, mieszkańca wschodniej Polski dlaczego ja nie mogę obrażać ciebie? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 12:58

Gościu sie przyzwyczaił , że może napdalać na katolików ile wlezie i co tylko chce i nagle szok bo ktoś mu nie nadstawił drugiego policzka
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”