Zaproszenie z firmy GOOD LINE ? na pokaz masaży

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 12:07

8)

Pieprzycie takie farmazony, nikt nie byl a się produkuje jesteście ograniczeni. Byłem odebrałem odkurzacz i żelazko parowe które do dziś spisuje się świetnie i to zaoszczędziło nowege wydatki.
To cudownie, masz farta i pewnie się cieszysz.
Ja wraz z małżonką i znajomymi byliśmy na pokazie Filipiaka (był to chyba rok 2011) więc wiem jak wyglądają takie pokazy i do czego zdolni są ludzie prowadzący. Zaczyna się niewinnie a w kulminacyjnym momencie jesteś przekonany, że jeśli nie kupisz tego towaru to życie nie będzie miało sensu, a potrawy przygotowywane w zwykłych naczyniach wręcz zabiją każdego kto nie kupi garnków Filipiaka. Z początkowego asertywnego nastawienia przechodzisz w zachwyt i stwierdzasz, że oto otworzono ci oczy :panzielony: Ja odczułem to na własnej skórze wiec nie p..ol niuniek, że wypowiadający się tu ludzie nie wiedzą o czym piszą! A może jesteś jednym z tych którzy organizują takie seanse, a Twój post ma na celu złagodzenie wszystkich negatywnych opinii?! Wszystko wyglądało tak: ok 2 h mieszania w mózgach, potem niby miała być przerwa na kawę czy herbatę w czasie której zaproszono do podpisywania umów. Ludziska rzucili się jak gdyby od tego zależało ich życie - my również. Jednak po złowieniu odpowiedniej ilości naiwniaków organizatorzy stwierdzili, że przerwa trwała zbyt długo i czas kończyć. Była to sobota w godzinach wieczornych. Po powrocie do domu kiedy już ochłonęliśmy oboje z żoną i zdaliśmy sobie sprawę, że wpakowaliśmy się w spore obciążenie kredytowe zacząłem szukać informacji w internecie zarówno o firmie Filipiak jak i o samych pokazach. To co znalazłem w sieci spowodowało, że tej nocy nie zasnąłem ani na chwilę. Na szczęście wśród wielu cennych informacji znalazłem tę najcenniejszą, która pomogła mi w wymiksowaniu się z bagna w jakie o mały włos nie wdepnęliśmy. Nazajutrz t.j. w niedzielę ok godziny 8:30 na naszą posesję zajechał kurier a w zasadzie dostawca sprzętu, który o mało mnie nie pobił gdy odmówiłem przyjęcia towaru tłumacząc, że odstępuję od umowy zawartej dnia poprzedniego. Koleś był tak zdeterminowany by zostawić towar, że posunął się do kłamstwa mówiąc, że zanim odstąpimy od umowy to przecież możemy wypróbować towar a potem go zwrócić :lol: - tylko, że koleś nie wiedział o tym, że ja zdobyłem cenne informacje mówiące o tym, że aby można było odstąpić od umowy towar musi być oryginalnie zapakowany :twisted: W pierwszy roboczy dzień wypełniłem druk odstąpienia od umowy i wysłałem do naciągaczy za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Był to mój pierwszy i ostatni tego typu pokaz.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 12:19

"aby można było odstąpić od umowy towar musi być oryginalnie zapakowany :twisted: W pierwszy roboczy dzień wypełniłem druk odstąpienia od umowy i wysłałem do naciągaczy za zwrotnym potwierdzeniem odbioru".

powinni o tym w kościele z ambony informować!
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 14:16

A będą fajne masażytki?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 14:26

Dla takich firm liczą się renciści z dobrą rentą lub emeryci, wiedzą że zawsze mogą kogoś namówić i naciągnąć a młody i idzie posłuchać tych bzdet wziąć prezent i haj lajf mają to w dupie żeby za 10000 tyś kupić garnki czy jakieś masaże.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2018, o 17:53

Mlodzi powinni wreszcie stanąć w obronie starych!
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2018, o 13:05

Niestety koszmar przechodzą Ci co już niestety dali się się omamić na takim pokazie (osoby w podeszłym wieku podatne na miłe podstępne działanie konsultantów z pokazu) a rodzina lub znajomi robią wszystko żeby się z tego wycofać,jeżeli nie jest już za późno na odstąpienie od umowy. Spłacanie kredytu przez wiele lat przez takie osoby jest czasami wyrokiem bo nie stać ich później na leczenie i leki.Sprawy oszukańczych pokazów są nagłaśniane czasami w mediach ale osoby starsze niestety i tak dają się wkręcać w pokazy.Spółki te działają z terenu Białegostoku i są znane Inspekcji Handlowej i rzecznikom praw konsumenta ale niestety pozwalają dalej im działać i oszukiwać niewinnych ludzi.Powinni wyplewiać takie firmy z rynku bo z upomnień czy kar nic sobie nie robią,zarabiając ogromne pieniądze
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2018, o 13:39

no bez jaj :evil: jak ktos taki przyjedzie do miasta to trzeba zawiadomić...szeryfa :panzielony:
Na górę

Postautor: Jerzy » 25 lut 2018, o 00:10

Dzień dobry.
Pochodzę z Białegostoku. Ostatnio przeglądałem w internecie wszystkie wpisy mówiące o pokazach, podczas których strszym ludziom oferowane są np. materace masujące - kończy się to niestety sporym kredytem ponad 7000 zł. Ludzie kupują i cieszą się jak dzieci, bo przy okazji otrzymują komplet garnków i odkurzacz, wszystko na zasadzie losowania, a w rzeczywistości jest to chytry trick. Prowadzący oraz obserwatorzy z sali typują "szczęściarzy".
U nas jest podobnie jak w Tomaszowie, czyli wypraszają młode osoby, mówiąc, że to pokaz dla starszych, że będzie trwał bardzo długo, potem dają na odczepnego drobny gadżet. W Białymstoku firma ta działa pod nazwą ARMENTI, ale z tego co wiem wcześniej nazywała się inaczej, za chwilę będzie to inna nazwa, a potem inna. A oszuści ciągle ci sami. Czasem zmieniają się adresy -Poznań, Gorzów, Białystok, sposób działania identyczny.
W Białymstoku przy ul.Wierzbowej 12 mają biura i centrum masażu i rehabilitacji pod marką Casada. Wszystko jest przykrywką do przestępczej działalności. Mata masująca, a właściwie wibracyjna w rzeczywistości kosztuje paręset złotych, garnki i odkurzacz podobnie. Jeżeli nabrany klient próbuje odstąpić od umowy - kłamią, że nie można odstąpić od umowy, straszą, wypraszają z biura. U nas w Białymstoku i okolicznych miejscowościach oszuści działają bezkarnie. Cała nadzieja w Inspekcji Handlowej. Można liczyć też na pomoc BIURA RZECZNIKA PRAW KONUMENT -naprawdę pomagają.
Trzeba ostrzegać starsze, schorowane osoby, które dla ratowania zdrowia wydają duże pieniądze na coś, co nie jest warte złamanego grosza.
Może rzeczywiście księża mogliby włączyć się w akcję zapobiegania ludzkiej krzywdzie..? Bo jak inaczej dotrzeć do starszych ludzi?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 15:35

Starzy ludzie nie przeglądają internetu.
Starzy ludzie są ufni.
Starzy ludzie są łatwym celem.
Starzy ludzie mają stałe finansowanie w postaci emerytury łatwo wtedy wyegzekwować dług.
Starzy ludzie M U S Z Ą miec zatem ochronę ze strony młodszych.
Tylko :!: kto,no kto sie zajmuje przeciwdziałaniem?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 15:41

stary człowiek ufa księdzu tylko i myśli że najmądrzejszy , dopiero jak sobie narobi bidy szuka ratunku , u ksiedza nie znajdzie to ma wtedy do wszystkich pretensje . Dodam że głosuje głównie na pis , więc niech pomaga prezes lub rydzyk
Na górę

Postautor: ostoja » 25 lut 2018, o 17:08

właśnie przed chwilą wróciłam z takiego pokazu .Zaproszenie dostałam od znajomej,która wiedząc że uczę się masażu to będzie fajnie taki pokaz zobaczyć. Nie myślałam o żadnych prezentach tylko o masażu siatsu na żywo . Zachowanie obsługi było bardzo dziwne.Poproszono nas o podanie roku urodzenia zapytałyśmy w jakim celu odpowiedź padła w celach statystycznych.Skierowana nas od razu po prezenty /odkurzacz samochodowy cena 18zł/i mówią że mamy opuścić prezentację a gdzie pokaz masażu pytam a oni że nasze zaproszenie dotyczyło prezentu i nie możemy być gościem prezentacji w dniu dzisiejszym może innym razem.Cała sprawa wydała nam się mocno podejrzana .Szkoda że nie sprawdziłam wcześniej tej firmy w internecie .Dzięki dacie urodzenia nie padłam ofiarą manipulacji.Najgorzej że w obsłudze byli młodzi ludzie też mają babcie,dziadków może wyczyszczają im kieszenie bez wyrzutów sumienia. Od dziś będę powtarzać codziennie za darmo nie ma nic . Ofiarowany prezent zamyka usta.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2018, o 19:36

Dyskryminacja.Wiek nie moźe być kryterium oceny dla pokazu masaźystów.To kpina.To selekcja.To typowanie.Jak na polowaniu :panzielony:
Na górę

Postautor: Scyzoryk » 5 mar 2018, o 10:48

Dyskryminacja.Wiek nie moźe być kryterium oceny dla pokazu masaźystów.To kpina.To selekcja.To typowanie.Jak na polowaniu :panzielony:
UWAGA NA OSZUSTOW!!!
WCZORAJ FIRMA " GOOD LINE" ZORGANIZOWAŁA POKAZ W KIELCACH W HOTELU GRAND. NACIGNĘŁA STARUSZKĒ NA GARNKI. SPRAWA JUZ ZAJMUJE SIĘ KIELECKA POLICJA.
Na górę

Postautor: GDL » 5 mar 2018, o 16:04

Firma Armenti informuje, że skierowała wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa dotyczący naruszenia dobrego imienia i narażenia spółki na szkody poprzez umieszczanie negatywnych wpisów przez konkurencję.
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2018, o 08:53

Mlodzi powinni wreszcie stanąć w obronie starych!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”