Pobierają odciski palców na granicy?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 sty 2018, o 16:54

Bzdura, w ubiegły wtorek tj 2 stycznia jeździłem i nie pobierają żadnych odcisków palców!
Na górę


Postautor: Gość » 4 sty 2018, o 17:31

Nic takiego jeszcze nie ma?
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2018, o 13:03

Zablokowane

Grupy Ukraińców zablokowały w środę drogi prowadzące do trzech przejść granicznych na granicy polsko-ukraińskiej – w Szehyniach, Rawie Ruskiej i w Jagodzinie. Uczestnicy blokady protestują w ten sposób przeciwko zaostrzonym od 1. stycznia ukraińskim przepisom celnym – podał portal zaxid.net.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2018, o 08:39

W środę wieczorem zakończyły się blokady polsko-ukraińskich przejść granicznych, które przeprowadzili mieszkańcy ukraińskich rejonów przygranicznych, niezadowoleni ze zmiany przepisów celnych w swoim kraju.

Akcje odbyły się na ukraińsko-polskich przejściach: Jagodzin-Dorohusk, Szeginie-Medyka, Rawa Ruska-Hrebenne oraz Krakowiec-Korczowa. Trwały one po kilka godzin, w trakcie których ich uczestnicy chodzili po pasach dla pieszych, przepuszczając co jakiś czas po kilka pojazdów.

Mimo zakończenia blokad sytuacja na granicy pozostaje trudna. Państwowa Służba Fiskalna Ukrainy poinformowała, że w ich wyniku przed przejściami granicznymi utworzyły się ogromne kolejki.

Nowe przepisy celne obowiązują na Ukrainie od 1 stycznia. Zgodnie z nimi bez opłaty celnej można wwieźć do tego kraju towary o wartości do 500 euro i o wadze do 50 kilogramów, jednak pod warunkiem, że przewożąca je osoba przebywała za granicą ponad dobę i przekracza granicę nie częściej niż raz w ciągu 72 godzin.

Rozwiązania te uderzają przede wszystkim w mieszkańców ukraińskich miejscowości przygranicznych, którzy utrzymują się z przewozu tańszych towarów z Polski na Ukrainę.

https://www.magnapolonia.org/zakonczyly ... anicznych/
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 22:28

Bzdura, weź jedź sam i sprawdź, co pieprzysz!
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2018, o 12:41

Bzdura, weź jedź sam i sprawdź, co pieprzysz!

Kłopot z czytaniem ze zrozumieniem? Masz w tytule tematu znak zapytania to grzecznie odpowiedz. Musisz być burakiem?

A wiadomość podana przez polską Straż Graniczną więc co się nastawiasz? :roll:

http://etransport.pl/wiadomosc,53298,ko ... znych.html
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2018, o 17:01

Bzdura, weź jedź sam i sprawdź, co pieprzysz!

Kłopot z czytaniem ze zrozumieniem? Masz w tytule tematu znak zapytania to grzecznie odpowiedz. Musisz być burakiem?

A wiadomość podana przez polską Straż Graniczną więc co się nastawiasz? :roll:

http://etransport.pl/wiadomosc,53298,ko ... znych.html
W d...e był i g...o widział.... A taki mądrala!
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2018, o 17:44

był w twojej dupie a tam to co opisałeś to skąd ma sie dowiedzieć o to o co pyta
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2018, o 13:40




Kłopot z czytaniem ze zrozumieniem? Masz w tytule tematu znak zapytania to grzecznie odpowiedz. Musisz być burakiem?

A wiadomość podana przez polską Straż Graniczną więc co się nastawiasz? :roll:

http://etransport.pl/wiadomosc,53298,ko ... znych.html
W d...e był i g...o widział.... A taki mądrala!

Dalej przygłup nie zrozumiał, że to było pytanie. :P
Na górę

Postautor: Emil 165 » 14 sty 2018, o 14:43


W d...e był i g...o widział.... A taki mądrala!

Dalej przygłup nie zrozumiał, że to było pytanie. :P
No ja też ośmielę się z tobą nie zgodzić. Wklejasz jakieś linki z netu.... skąd to bierzesz i po co przytaczasz? W sumie co trzeci dzień jeżdżę na Ukrainę i od początku roku nie sprawdzali mi jeszcze tych odcisków, o których wciąż trąbisz!!! I o co ci chodzi? Wkurzasz się i bluzgasz, bo niestety nie jest jak piszesz i co masz z tym problemem?
Na górę

Postautor: granicz » 15 sty 2018, o 23:29

O ludziska- po co tyle nerwów.
Oto odpowiedź w stylu _ W ZSRR ludzie jak idą na emeryturę dostają Wołgę , ale nie na własność auto, tylko do przepłynięcia rzekę..
No dobrze. Jak weszły te paszporty biometryczne na UA , którymi Ukraińcy mogą wjechać do UE bez wiz, to SG dostała takie skrzynki z szybką. Kładzie taki właściciel w/w paszportu 4 palce ( bez kciuka) na szybce tej skrzyneczki i nasz strażnik granicy stwierdza autentyczność palców z danymi w paszporcie. I numer Franka z filmu " Jak rozpętałem II wojne św." nie wyjdzie - tj. wsadził pióro na fotce gościa i uderzenie z buta - nie widać twarzy na fotce w dokumencie. Myślę że jak będzie potrzeba to i Polaka z paszportem biometrycznym także można sprawdzić podobnie- ale po co ?
[b]Odpowiedź - tak sprawdzają odciski palców na granicy , ale nie wszystkim. [/b]
Przemytasom i kryminalistom także jak zasługują -pobierają przez szybkę odciski ale na tzw. DRUGIEJ LINII, a nie na pasach. Jest szybciej. Pa.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 16 sty 2018, o 13:49




Dalej przygłup nie zrozumiał, że to było pytanie. :P
No ja też ośmielę się z tobą nie zgodzić. Wklejasz jakieś linki z netu.... skąd to bierzesz i po co przytaczasz? W sumie co trzeci dzień jeżdżę na Ukrainę i od początku roku nie sprawdzali mi jeszcze tych odcisków, o których wciąż trąbisz!!! I o co ci chodzi? Wkurzasz się i bluzgasz, bo niestety nie jest jak piszesz i co masz z tym problemem?
Jeżeli ktoś zadaje pytanie można grzecznie odpowiedzieć.Prawda/ Tym bardziej , że masz znak zapytania w tytule tematu. Nie jakieś linki tylko informacja Straży Granicznej stąd pytanie
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2018, o 14:16



No ja też ośmielę się z tobą nie zgodzić. Wklejasz jakieś linki z netu.... skąd to bierzesz i po co przytaczasz? W sumie co trzeci dzień jeżdżę na Ukrainę i od początku roku nie sprawdzali mi jeszcze tych odcisków, o których wciąż trąbisz!!! I o co ci chodzi? Wkurzasz się i bluzgasz, bo niestety nie jest jak piszesz i co masz z tym problemem?
Jeżeli ktoś zadaje pytanie można grzecznie odpowiedzieć.Prawda/ Tym bardziej , że masz znak zapytania w tytule tematu. Nie jakieś linki tylko informacja Straży Granicznej stąd pytanie
A jaki znak postawiłeś na końcu ostatniego zdania? Jakoś słabo widoczny?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”