"Powybijać hołotę" . Utylizować ludzi. To nie jest podżeganie?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 13:38

większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"

viewtopic.php?f=17&t=17863&start=15
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 13:48

Tylko jakiś defekt psychiczny może tłumaczyć całkowitą bezkarność autora powyższych słów.

Jeśli to jest klient MOPS wypadałoby upowszechnić jego wypociny z forum. Co sądzi o tych którzy korzystają z pomocy MOPS.
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 14:06

Ewidentnie rośnie nowy Brejvik a co najmniej Cyba czyli efekt braku pomocy psychologicznej a może już psychiatrycznej w odpowiednim momencie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 14:19

Ludzie jak Wy się zachowujecie...
:roll: Czy Jezus nie narodził się w Was w te Święta Bożego Narodzenia ....???? ;( Czy Wy nie jesteście choć trochę lepsi...? Widzę na tym Forum tylko wyzwanie od D....li. Fakt "samozwańczy cesarz forum " wywołuje uzasadnione zdenerwowanie Ale nie należy kulturalnemu człowiekowi używać takich wulgaryzmów. I dac się sprowokować do poziomu osoby prowokujacej. Administrator forum powinien dbać o poziom wypowiedzi i kulturę pisania. To jest bardzo przykre gdy zaraz po Świętach widzi się zacietrzewienie i złośliwość-szczegolnie widzę to w tym forumowiczu który prowokuje Kaśke 788 :(
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 14:27

Ludzie jak Wy się zachowujecie...
:roll: Czy Jezus nie narodził się w Was w te Święta Bożego Narodzenia ....???? ;( Czy Wy nie jesteście choć trochę lepsi...? Widzę na tym Forum tylko wyzwanie od D....li. Fakt "samozwańczy cesarz forum " wywołuje uzasadnione zdenerwowanie Ale nie należy kulturalnemu człowiekowi używać takich wulgaryzmów. I dac się sprowokować do poziomu osoby prowokujacej. Administrator forum powinien dbać o poziom wypowiedzi i kulturę pisania. To jest bardzo przykre gdy zaraz po Świętach widzi się zacietrzewienie i złośliwość-szczegolnie widzę to w tym forumowiczu który prowokuje Kaśke 788 :(
Nie rób sobie jaj Cesarzu Forum bo akurat jedyne wulgaryzmy w tym temacie to są cytaty twoich wypowiedzi. :P Ty jednak masz immunitet psychiatryczny.Dlatego czujesz się taki bezkarny
Na górę

Postautor: Edek 321 » 27 gru 2017, o 15:12

Ludzie jak Wy się zachowujecie...
:roll: Czy Jezus nie narodził się w Was w te Święta Bożego Narodzenia ....???? ;( Czy Wy nie jesteście choć trochę lepsi...? Widzę na tym Forum tylko wyzwanie od D....li. Fakt "samozwańczy cesarz forum " wywołuje uzasadnione zdenerwowanie Ale nie należy kulturalnemu człowiekowi używać takich wulgaryzmów. I dac się sprowokować do poziomu osoby prowokujacej. Administrator forum powinien dbać o poziom wypowiedzi i kulturę pisania. To jest bardzo przykre gdy zaraz po Świętach widzi się zacietrzewienie i złośliwość-szczegolnie widzę to w tym forumowiczu który prowokuje Kaśke 788 :(
O dziwo Kasia788 pisze najbardziej nie cenzuralnie. Cofnij i sprawdź....
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 15:21

Nie jestem cesarzem forum :|
Na górę

Postautor: Kasia788 » 27 gru 2017, o 16:09

Haha! Tobie Edzio proponuję cofnąć się do szkoły podstawowej i przypomnieć sobie zasady pisowni - piszemy "niecenzuralnie".
Wracając do meritum, jakoś mnie na tym forum nikt nie próbuje obrazić poza jednym osobnikiem. Nie będę na ten temat się rozpisywać, bo użytkownicy znają sytuację. Dodam tylko,że ja bez powodu nie jestem chamska i nie przyczepiam się ludzi, jak ten co ma jakąś obsesję na moim punkcie.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2018, o 17:35

Musi mieć mocny defekt psychiczny że czuje się bezkarny
Na górę

Postautor: Hloop » 4 sty 2018, o 22:51

Dobrze mowi pisior jeden
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2018, o 05:11

Dodam tylko,że ja bez powodu nie jestem chamska i nie przyczepiam się ludzi, jak ten co ma jakąś obsesję na moim punkcie.
No to już jest kompletną bzdurą...
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2018, o 08:48

większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"

viewtopic.php?f=17&t=17863&start=15
A ty z kim się kojarzysz? nie pomyślałeś o tym :P
Na górę

Postautor: Hytop » 5 sty 2018, o 21:46

Co za durne gadanie
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 13:57

większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę

https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... 7&start=30

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"

viewtopic.php?f=17&t=17863&start=15

to jest polityka miłości w wykonaniu lemingów, kodomitów i innych ubewateli.im można inni mają tylko nadstawiac drugi policzek
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 14:22

To Cesarz Forum czyli inteligentny inaczej z immunitetem psychiatrycznym. Jemu mozna więcej
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”