Komuniści ubecy wsrod nas

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Kasia788 » 7 gru 2017, o 00:04

Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2017, o 08:31

O proszę! Tak sobie weszłam teraz i już widzę jak kretyn za mną tęsknił :lol: Tak, tak - jestem diabłem! :panzielony: Zaczynaj się bać :lol:
"Tak sobie weszłam teraz......" Ty na okrągło tu siedzisz nierobie!!!!!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 7 gru 2017, o 08:35

Zluzuj poślady :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Hoper » 7 gru 2017, o 13:31

Sa są.i to blisko
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 16:41

Kaska on zdurniał od siedzenia na tym forum. Olej go.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 18:03

On nie jest głupi! On po prostu nie ma szczęścia w myśleniu :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 20:32

Kaśka co ty wiesz o ubekach, leć na temat o psiej kupie się pomądrzyć, bo na gównie to nikt tu tak się nie zna jak ty!
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 20:36

Dlaczego w urzedach sadach i innych panstwowych jednostkach sa ciagle koledzy z prl-u? Czy nie mozna ich wyplewic?
Poruszasz bardzo ważną kwestię. Ludzie minionej słusznie epoki, popierajacy zbrodniczy system mający krew na rękach nie powinni decydować o sprawach ludzkich w sądach, urzędach i innych państwowych jednostkach.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 20:41

:lol: "mój ulubieniec" się odezwał, mądrze jak zazwyczaj. Ważne pytanie - czy w mojej wypowiedzi było coś na temat ubeków? Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Widzę,że uważnie śledzisz moje posty na całym forum, haha! No cóż, przynajmniej znalazłeś zajęcie :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 20:51

:lol: "mój ulubieniec" się odezwał, mądrze jak zazwyczaj. Ważne pytanie - czy w mojej wypowiedzi było coś na temat ubeków? Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Widzę,że uważnie śledzisz moje posty na całym forum, haha! No cóż, przynajmniej znalazłeś zajęcie :panzielony:
Czytam te Twoje posty tylko w tym temacie i za nic nie mogę doszukać się czegoś mądrego, sensownego. Ty jesteś taka pusta kobieta z nudów strzelisz posta i wpadasz w samozachwyt. Masakra 8)
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 20:59

Ale żwawy z Ciebie człowiek - jak tylko napiszę, zaraz mam (beznadziejną, to beznadziejną) odpowiedź :P Nikt Cię nie zmusza do czytania, ale widocznie Cię to kręci :panzielony: Nie jesteś w stanie mnie obrazić, za malutki jesteś. Nawet mnie nie wkurzasz - budzisz jedynie politowanie :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 21:12

Szczerze nie obchodzi mnie co Ty myślisz o mojej osobie... 8) Nawet nie mam ochoty z Tobą dyskutować. Zdziwiła byś się ile osób Cię tutaj krytykuje.... I słusznie. :lol:
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 21:19

Jak zwykle niezawodny " mój ulubieniec" :P Tak samo mnie nie interesuje Twoje zdanie o mnie. Dziwi mnie to,że jesteś aż tak nudzącym się frustratem, który nie ma się gdzie wyżyć, więc robi to tutaj. Jakoś nie zauważyłam tych tłumów, które mnie krytykują :lol: Nikogo nie obrażam, wymieniam poglądy, informacje, jeśli komuś mogę pomóc to też nie ma z tym problemu. Ty natomiast jesteś wrednym, starym trollem, który się żywi obrażaniem innych bez powodu. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 21:33

Jak zwykle niezawodny " mój ulubieniec" :P Tak samo mnie nie interesuje Twoje zdanie o mnie. Dziwi mnie to,że jesteś aż tak nudzącym się frustratem, który nie ma się gdzie wyżyć, więc robi to tutaj. Jakoś nie zauważyłam tych tłumów, które mnie krytykują :lol: Nikogo nie obrażam, wymieniam poglądy, informacje, jeśli komuś mogę pomóc to też nie ma z tym problemu. Ty natomiast jesteś wrednym, starym trollem, który się żywi obrażaniem innych bez powodu. :panzielony:
Ej Kaśka ja też delikatnie mówiąc nie przepadam za tobą.... Piszesz, że nikogo nie obrażasz... przeczytaj sobie jeszcze raz te swoje wcześniejsze posty, tyle chamstwa i wulgaryzmów co tu napisałaś to połowa tu piszących nie napisało!!!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 21:49

Ty też milutki nie jesteś! To Ty się do mnie "przyczepiłeś", a nie ja do Ciebie. Chamstwo i wulgaryzmy? Czasem napiszę brzydkie słowo, jesli ktoś mnie całkiem wkurzy. A Ty to chyba lubisz robić. Też za Tobą nie przepadam, czasem mnie rozbawić potrafisz :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”