Komuniści ubecy wsrod nas

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 22:07

Boże co za typ....pierwszy raz tu piszę w tym temacie. To nie jest temat o Tobie Katarzyna... Ty nie panujesz nad sobą byle bzdeta Cie wkurza. 8)
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 22:11

Już większość użytkowników forum przyzwyczaiło się,że podajesz się za różne osoby :lol: Chyba słabo się funkcjonuje z rozdwojeniem jaźni? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 22:19

Tak się składa, że nigdy nie użyłem wulgarnego wyrazu dziecino! A ty jak brak ci kultury i szacunku dla innych i nie potrafisz opanować emocji i kulturalnie z ludźmi rozmawiać to po prostu nie zabieraj głosu! Najpierw szalejesz , nic mądrego na żaden temat (a we wszystkich zabierasz głos) nie piszesz, tylko rzucasz mięsem! A jak kilka osób zwraca ci w tej kwestii uwagę to miotasz się i strzelasz focha!.... ach ja chamka .... to nie ja.... to ty... Jak ktoś wcześniej ci napisał MASZ SWÓJ ŚWIAT I SWOJE KREDKI.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 22:21

Nie ktoś napisał, tylko Ty baranku :lol: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 22:29

Nie ktoś napisał, tylko Ty baranku :lol: :panzielony:
A w domu wszyscy zdrowi? 8)
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 22:30

Tak. Dziękuję za troskę. Coraz bardziej Cię lubię :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 22:47

Tak. Dziękuję za troskę. Coraz bardziej Cię lubię :panzielony:
Jak panujesz nad sobą to nawet sympatyczna byś była. Ale zawiode Cię....Nie jestem "twoim ulubieńcem ". Nie mam pojęcia kim jesteś Katarzyna....I pierwszy raz piszę w tym temacie.... Ale oburzylo mnie Twoje chamstwo i buta. Rozumiesz teraz coś? Dobranoc. Ps trochę panuj nad sobą a będzie sie Ci miłej żyło i innym też.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 23:01

"Ulubieniec" w cudzysłowie :lol: - chyba rozumiesz co to znaczy :-) Nie wydaje mi sie,że nie pisaliśmy - jakiś baranek mnie trolluje i właśnie podejrzewam,że to Ty masz takie hobby :P Nigdy nie jestem chamska bez powodu :P Często chamstwo ignoruję .
I jestem bardzo sympatyczna :panzielony:
Właśnie w tym jest problem - jakiś koleś się do mnie przypier.... i nie wiem czy to nie Ty, bo tamten buc nawet nicka nie ma.
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 23:07

Ja.... absolutnie...
Nie wiem kim jesteś Katarzyna.... Mam 30 l i rzadko tu wchodzę ostatnio.....8)
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 23:10

Jeśli napisałeś prawdę, to ok. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2017, o 23:14

Prawdę piszę. Dobranoc.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 23:19

O tej godzinie spać?! :twisted: Żona Cię do łóżka woła :panzielony:
Na górę

Postautor: Kasia788 » 14 gru 2017, o 23:37

Tobie też życzę dobrej nocy :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2017, o 08:16

O tej godzinie spać?! :twisted: Żona Cię do łóżka woła :panzielony:
Ojoj chciałaś wyrwać faceta a on cię zignorował.... A podobno taka jesteś miła i sympatyczna??? Nie dla psa kiełbasa, poszukaj faceta na swoim marginesie!
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2017, o 09:30

O tej godzinie spać?! :twisted: Żona Cię do łóżka woła :panzielony:
Ojoj chciałaś wyrwać faceta a on cię zignorował.... A podobno taka jesteś miła i sympatyczna??? Nie dla psa kiełbasa, poszukaj faceta na swoim marginesie!
Wiesz co ja nie jestem facetem hahaha... :lol: pisałam z Katarzyną wczoraj troszkę i będąc kobietą wstyd mi za jej poziom chamstwa i wulgaryzmów... :? Biedna jest bo chyba samotna..... Myślałam że to temat o dawnych komunistach w strukturach państwa... Ale czytam i nie wierzę....
Może było by lepiej żeby nie dowiedziała się prawdy... Ale czasami lepsza gorzką prawda niż słodkie kłamstwo... Pozdrawiam Cię Katarzyna....
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”