przeróbka obory

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 lis 2017, o 12:01

Szukam osoby-osób, która byłaby w stanie przerobić mi oborę na garaż, tj.wylanie posadzki, zamontowanie bramy na pilota, powiększenie wejścia na bramę itd.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2017, o 12:09

Szukam osoby-osób, która byłaby w stanie przerobić mi oborę na garaż, tj.wylanie posadzki, zamontowanie bramy na pilota, powiększenie wejścia na bramę itd.
Nie wiem jak z oborą, ale gdybyś miał stodołę i chciał ją przerobić - to pytaj tego dewastatora przyrody polskiej Szyszkę. Jemu ze stodoły zrobili ekstrawillę. Taką ekstra, że Szyszko z wrażenia zapomniał ją w zeznaniu podatkowym umieścić :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2017, o 12:26

przeciez ty debilu sam ze soba dyskutujesz :lol: kolejna prowokacja po 17 letniej Moni i żonie Węgra.Ale ty jesteś DEBIL :P
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2017, o 12:41

Szukam osoby-osób, która byłaby w stanie przerobić mi oborę na garaż, tj.wylanie posadzki, zamontowanie bramy na pilota, powiększenie wejścia na bramę itd.
Nie wiem jak z oborą, ale gdybyś miał stodołę i chciał ją przerobić - to pytaj tego dewastatora przyrody polskiej Szyszkę. Jemu ze stodoły zrobili ekstrawillę. Taką ekstra, że Szyszko z wrażenia zapomniał ją w zeznaniu podatkowym umieścić :lol:
Człowiek normalnie pyta A Ty już z polityką wyskakujesz .Czytac ze zrozumieniem nie potrafisz....
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2017, o 17:17

gdzie ta obora? podaj numer kontaktowy
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”