Ksiądz

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 10:37

Witam.
Czy ktoś może mi podać kiedy odprawiane są Msze Św. w Krasnobrodzie z udziałem księdza E. Derdziuka.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Kryst1 » 6 lis 2017, o 12:55

w trzeci czwartek każdego miesiąca
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 13:31

A o której godzinie i czy tylko w czwartki. Dziękuję
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 13:59

Witam.
Czy ktoś może mi podać kiedy odprawiane są Msze Św. w Krasnobrodzie z udziałem księdza E. Derdziuka.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Czy ma to znaczenie,jaki ksiadz odprawia mszę?
Byle był :roll: w stanie łaski i bez grzechu.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 14:37

On egzorcyzmy odprawia
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 16:50

Jednemu pomaga psycholog.
Drugiemu ksiądz.

Listopad to trudny miesiąc dla wrażliwców i osób z depresją.Sama przyroda ma wielki wpływ na samopoczucie.
Może zacząć oglądac śmieszne filmy.Kabaretowe powtórki.Pochodzić np. na siłownie lub zapisac sie do klubu brydzowego :roll:
tak tylko piszę,bez urazy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 17:20

On egzorcyzmy odprawia
odstawia szopkę dla ubogich ( na umyśle ) , niech z siebie wypędzi chciwość , arogancję i pazernośc a wprowadzi to jakim ma być - ubogi , prawdomówny ( ksiądz i prawda , bo już kabaret)
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 17:34

On egzorcyzmy odprawia
odstawia szopkę dla ubogich ( na umyśle ) , niech z siebie wypędzi chciwość , arogancję i pazernośc a wprowadzi to jakim ma być - ubogi , prawdomówny ( ksiądz i prawda , bo już kabaret)
:? nie wiadomo co komu pomoże?
to chyba za darmo,więc wyluzuj!
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 18:44

On egzorcyzmy odprawia
odstawia szopkę dla ubogich ( na umyśle ) , niech z siebie wypędzi chciwość , arogancję i pazernośc a wprowadzi to jakim ma być - ubogi , prawdomówny ( ksiądz i prawda , bo już kabaret)
Nie życzę ci, żebyś potrzebował jego pomocy!
Dla twojej wiadomości on pomaga ludziom za darmo.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 19:45

Bardzo dobrze,że ksieża angażują sie w pomoc duchową.W końcu to jest ich właściwe powołanie.Każdy ksiadz wie jak odprawić egzorcyzmy.Faktycznie starsi mają wieksze doświadczenie.
Ale radzę nie rezygnować z porad psychologa a nawet psychiatry.
Powodzenia.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 20:26

Bardzo dobrze,że ksieża angażują sie w pomoc duchową.W końcu to jest ich właściwe powołanie.Każdy ksiadz wie jak odprawić egzorcyzmy.Faktycznie starsi mają wieksze doświadczenie.
Ale radzę nie rezygnować z porad psychologa a nawet psychiatry.
Powodzenia.
Egzorcyzmy akurat może odprawiać tylko ksiądz wskazany przez papieża. Z tym "każdy ksiądz" to jak nie ma innego wyjścia, tak samo jak np chrzest przez jakąkolwiek ochrzczona osobę w warunkach zagrożenia życia.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 11:03

Hierarchia jest tu istotna bo i są ludzie bardziej predysponowani do tego czy owego poprzez zgłębioną wiedze czy doświadczenie.
Jednak kazdy ksiądz powinien to potrafić :roll:
Dalej twierdzę,źe terapii nie należy zaczynać od egzorcyzmów.Lepiej zacząć od psychologa.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 14:20

On egzorcyzmy odprawia
odstawia szopkę dla ubogich ( na umyśle ) , niech z siebie wypędzi chciwość , arogancję i pazernośc a wprowadzi to jakim ma być - ubogi , prawdomówny ( ksiądz i prawda , bo już kabaret)
ludzie ! zajmijcie sie swoimi problemami bo jeszcze nie spotkalam osoby , ktora ich nie ma a zyje juz pare dziesiatek,jedno wiem, ze w sytuacjach bez wyjscia chwytamy sie wszystkiego a tu pisza osoby ktore bardzo male maja doswiadczenia zyciowe, wiec nie oceniajcie innych a krytke pozostawcie w swoich myslach
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 14:26



odstawia szopkę dla ubogich ( na umyśle ) , niech z siebie wypędzi chciwość , arogancję i pazernośc a wprowadzi to jakim ma być - ubogi , prawdomówny ( ksiądz i prawda , bo już kabaret)
ludzie ! zajmijcie sie swoimi problemami bo jeszcze nie spotkalam osoby , ktora ich nie ma a zyje juz pare dziesiatek,jedno wiem, ze w sytuacjach bez wyjscia chwytamy sie wszystkiego a tu pisza osoby ktore bardzo male maja doswiadczenia zyciowe, wiec nie oceniajcie innych a krytke pozostawcie w swoich myslach
A tam pier...isz, ja mam nieustanny problem z debilami na forum. Tu nie ma czasu na zadyszke - trza działać!
Na górę

Postautor: Gość » 7 lis 2017, o 14:36

Masz rację,pisza młodzi ale czy nie rola takich jak Ty jest prawdziwe prostowanie im ścieżek?
Może Twoje doświadczenie i wiedza pomoże im bardziej radzić sobie w zyciu?Może nie maja wsparcia u najblizszych?
Młodość to czas buntu i błedów ale bez nich nic nie popchniemy do przodu.
może to oni kiedyś będą trzonem miejscowej moherowej gwardii :panzielony:
spoko,każdy musi popełnić swoje młodziencze błędy!
a rola starszych jest nie pozostawianie ich samych ze swoimi problemami!
Rady -tak,moralizowanie-nie!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”