Tomaszowskie cmentarze

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 paź 2017, o 13:47

-Z grobu mojej mamy ukradli znicze. Także na innych mogiłach podobne przykre zdarzenia miały miejsce ostatnio już kilka razy. Kupiłem specjalne znicze na zamówienie, oryginalne, trójkątne. Postawiłem też na grobie lampki w kształcie serca z elektronicznym wkładem. To co droższe, zostało ukradzione – mówi nam pan Janusz.
Dostaliśmy kilka sygnałów od czytelników, ze z grobów znikają znicze.

-Proponuję, aby każdy znicz podpisać. Na przykład na spodzie wygrawerować inicjały. Znaczony towar trudniej będzie sprzedać. To ułatwi w razie czego ujęcie takiego złodzieja – radzi nam rozmówca.

Można też flamastrem na niektórych kwiatkach malować krzyżyki albo inicjały zmarłeg
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2017, o 14:50

Ten temat powinien brzmieć HIENY CMENTARNE, bo tak nazywają się ludzie, którzy okradają cmentarze!!!! Ludzie kupujcie dekoracje i znicze w legalnych miejscach a nie przy cmentarzu, na targu lub przy drodze, bo tam hieny sprzedają łupy... Najlepiej znacznie wszystko tak, żeby nie można było tego usunąć a przed zakupem ogladajcie czy już ktoś przed Wami nie kupił i zaznaczył???
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2017, o 22:37

Niektóre biedne osoby nie kradną na sprzedaż tylko aby udekorować groby swoich bliskich..
Na górę

Postautor: Kasia788 » 30 paź 2017, o 22:55

No nie wierzę! Co za durny tekst. Bez przesady - jeśli kogoś nie stać nie musi kupować wypasionych zniczy, a zwykła świeczka lub najtańszy znicz chyba nie kosztuje zbyt wiele. Nie wyobrażam sobie tego jak można z czyjegoś grobu coś ukraść. Wystarczy przyjść i się pomodlić.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2017, o 12:32

Draństwo najgorszego sortu!
Złodziej kwiatów i zniczy i tak odpowie za swe czyny.Zmarli tez mają swoje sposoby :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2017, o 19:56

Ukraśc z grobu . brrr
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 lis 2017, o 20:32

Takich osobników powinny duchy straszyć :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”