Kobieta idealna

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Kasia788 » 25 paź 2017, o 18:58

Może z fantazją. Może artystka. Dobrze mi z tym :-) I kto Ci powiedział,że kogoś szukam? Wyrażam swoje opinie i tyle, więc nie dopisuj do tego swojej dziwacznej ideologii. Mówisz "prosty umysł" masz? Ja to widzę inaczej - jest ogromna różnica między PROSTYM CZŁOWIEKIEM, a prostakiem.
Na górę

Postautor: Frodo19 » 25 paź 2017, o 19:32

Nikt nie jest idealny, więc temat bez sensu. Ważne, by było wzajemne zrozumienie siebie nawzajem, wyrozumiałość i lojalność ot to.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 25 paź 2017, o 19:39

Właśnie podobne myślenie starałam się przekazać w moich postach. Tylko teraz jakiś osobnik postanowił sobie robić "osobiste wycieczki" zamiast pisać na temat :-)
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 19:44

Nikt nie jest idealny, więc temat bez sensu. Ważne, by było wzajemne zrozumienie siebie nawzajem, wyrozumiałość i lojalność ot to.

Dużo w tym racji tylko nawet jak to jest , to i tak obie strony oczekują tzw. tego czegoś.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 25 paź 2017, o 19:48

Tzw. "to coś" myślę,że już na początku jest albo go nie ma.
Na górę

Postautor: Frodo19 » 25 paź 2017, o 19:58

Musi być "to coś" na początku, co przykuje uwagę osób. Ale też idąc dalej, też można czegoś szukać w relacjach, jakby odkrywać ponownie siebie i tą osobę.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 25 paź 2017, o 20:04

Jeśli nie ma "tego czegoś" to nie ma raczej szans na odkrywanie siebie, bo jedna lub druga strona poczuje,że to jednak nie jest to i nie ma sensu brnąć dalej. Może nieco dziwnie napisałam, ale mam nadzieję,że sens da się wyłapać :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 21:38

Musi być "to coś" na początku, co przykuje uwagę osób. Ale też idąc dalej, też można czegoś szukać w relacjach, jakby odkrywać ponownie siebie i tą osobę.
Moja uwagę przykuwa dobry samochód.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 25 paź 2017, o 21:47

Hahaha! To "gratuluję" priorytetów. Mam nadzieję,że to była tylko słaba prowokacja, ale jeśli tak jest w rzeczywistości... pozostawię to bez komentarza.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2017, o 21:59

Jeśli nie ma "tego czegoś" to nie ma raczej szans na odkrywanie siebie, bo jedna lub druga strona poczuje,że to jednak nie jest to i nie ma sensu brnąć dalej. Może nieco dziwnie napisałam, ale mam nadzieję,że sens da się wyłapać :panzielony:
Gorzej jak jedna za bardzo się zaangażuje a druga w jakimś tam momencie powiedzmy po dłuższym czasie stwierdzi że to nie jest to i urwie kontakt. :?
Na górę

Postautor: Kasia788 » 25 paź 2017, o 22:07

No cóż... bywa i tak. Moim zdaniem w takiej sytuacji nie należy się narzucać. Wiadomo, może być trudno ale trzeba zachować swój honor i czasem pocierpieć w samotności. Przykra jest taka sytuacja, ale lepiej wyjść "z twarzą" , niż błagać o miłość (co i tak nie ma sensu) .
Na górę

Postautor: Kasia788 » 25 paź 2017, o 23:55

Koniec dyskusji. Wszyscy poszli spać :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2017, o 11:02

Hahaha! To "gratuluję" priorytetów. Mam nadzieję,że to była tylko słaba prowokacja, ale jeśli tak jest w rzeczywistości... pozostawię to bez komentarza.
z tym samochodem to działa ale w drugą stronę.Facet z extra samochodem jest duzo bardziej atrakcyjny i mozna powiedzieć do ideału mu blisko :panzielony:
Na górę

Postautor: Kasia788 » 26 paź 2017, o 18:01

To ja chyba z innego świata jestem, bo NIGDY nie oceniałam faceta na podstawie tego jakim autem jeździ :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2017, o 18:17

To ja chyba z innego świata jestem, bo NIGDY nie oceniałam faceta na podstawie tego jakim autem jeździ :lol:
Taaa... :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”