Internet z Plusa

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Internet z Plusa

Postautor: gosc13 » 13 paź 2017, o 13:07

Witam, czy macie internet z plusa w domu jak z odbiorem, zasięgiem i wi-fi, mieszkam 20 km od Tomaszowa w stronę Ulhówka mam zamiar w plusie wziąć ponieważ mam już w tej sieci kilka lat tel. wiec nie będę kombinował i szukał gdzie indziej, ale zanim podpiszę umowę nie wiem czy warto i jaki router z antenami czy do kontaktu bo są różne. Jak mi wiadomo jest 14 dni na sprawdzenie ale jak się nie sprawdzi to ? niby LTE sie poprawił ale czy to prawda ? żeby nie żałować. Jeśli macie internet z tej sieci to proszę powiedzcie jak wam się sprawuje czy szybki czy wolny czy da sie ogladać normalnie filmy nie czekając zanim się załaduje strona itp. Dzięki za odpowiedzi.

Re: Internet z Plusa

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 13:24

weź na sprawdzenie. Nikt tobie nie zagwarantuje, że to poprawnie zadziała w twoim domu. W Tomaszowie śmiga. 7 km od Tomaszowa znajomy zamontował jakiś wzmacniacz.podobno przekaźnik maja na Łaszczowieckiej

Re: Internet z Plusa

Postautor: Gość » 13 paź 2017, o 14:59

Najlepiej jak kolega wyżej. Wziąć na próbę na 7 dni chyba, i z głowy. Jeśli chodzi o szybkość ja mam 60 giga LTE a potem jest bez limitu czy jakoś tak i przez 3 lata bez problemu.

Re: Internet z Plusa

Postautor: Adam9 » 13 paź 2017, o 16:05

test w Tomaszowie. Modem ZTE MF823. Szału nie ma, ale zawsze lepiej niż np w Play Obrazek


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”