Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 paź 2017, o 19:41

Nie każdy chce się budować a na starsze lata niektórzy sprzedają swoje domy i wolą mieszkać w bloku, dla wygody. Wtedy nie muszą martwić się o zakup drogiego węgla na ogrzewanie i tracić czasu na rozpalanie..
Na stare lata tak ale w kwiecie wieku siedzieć w bloku to lenistwo!!! I zły przyklad dla potomstwa takie gnuśnienie.
Ototoo...gnuśnym i leniwym sąsiad przeszkadza,pracowici nie maja czasu na d.....rele.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2017, o 20:42

Wszystko się zgadza oprócz tego, że pośród tych pracowitych i zaradnych zdarzają się dziwaki... Mój dla odmiany w sobotę w dzień spacerował po podwórzu a gdy zrobiło się ciemno, zaczęło padać i wiać poroświecał na podwórzu i piła w ruch, walił i brzeczał jakimś ustrojstwem do 23-ciej... Dziś po zmieszku to samo a podbno w Polsce szaleje orkan Grzegorz..... I nie mówcie że on jest pracowity - to zwyczajny dziwoląg!!!
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2017, o 22:27

Wszystko się zgadza oprócz tego, że pośród tych pracowitych i zaradnych zdarzają się dziwaki... Mój dla odmiany w sobotę w dzień spacerował po podwórzu a gdy zrobiło się ciemno, zaczęło padać i wiać poroświecał na podwórzu i piła w ruch, walił i brzeczał jakimś ustrojstwem do 23-ciej... Dziś po zmieszku to samo a podbno w Polsce szaleje orkan Grzegorz..... I nie mówcie że on jest pracowity - to zwyczajny dziwoląg!!!
To wygląda na złośliwość, bo akurat w sobotę i wieczorem, prawie do nocy... Np. w bloku, to cisza nocna jest od godz. 22. do 6. rano... Jeśli zdarza się to często a osoba ta nie reaguje na zwrócenie uwagi, możecie zwrócić się najpierw do pana Dzielnicowego, aby porozmawiał z tym osobnikiem, że zakłóca Mir domowy, że nie macie ciszy i spokoju. Straż miejska też mogłaby pomóc i nałożyć mandat. Jeśli i to nie pomoże, pozostaje Sąd. Czy ta osoba jest zdrowa na umyśle?
Na górę

Postautor: Gość » 31 paź 2017, o 08:09

Ten człowiek udaje takiego doskonałego gospodarza. W rozmowie w każdej dziedzinie jest fachowcem. Opowiada, że w pracy zadziwia swoją fachowością... Dzieci to ma genialne (?). W rozmowie jest tak męczący, że kiedyś śmialiśmy się z niego z innymi sąsiadami a teraz spieprzamy na jego widok. To pewnie jakiś rodzaj zaburzenia???
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2017, o 21:39

Sąsiad weź zerwij te d..ę i zrób coś, żeby ten twój pies przestał wyć..... Litości chłopie, wkoło ciebie mieszkają ludzie chcą spać, bo jutro idą do pracy!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2017, o 18:53

Apropo tematu PIES ŁAŃCUCHOWY, mój głośny i uciążliwy sąsiad też trzyma swojego psa na łańcuchu i ani ja ani inni sąsiedzi nigdy nie widzieli, żeby ów psiak biegał swobodnie po podwórzu!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2017, o 20:40

Apropo tematu PIES ŁAŃCUCHOWY, mój głośny i uciążliwy sąsiad też trzyma swojego psa na łańcuchu i ani ja ani inni sąsiedzi nigdy nie widzieli, żeby ów psiak biegał swobodnie po podwórzu!
Od pewnego czasu, jest przepis prawa, że każdy pies nie może być na łańcuchu dłużej niż 12 godzin na dobę....i w/w przypadek należy zgłosić do Gminy, Towarzystwa Opieki Zwierząt, ew. do straży miejskiej, jeśli taka jest w mieście.
Na górę

Postautor: piesek » 5 lis 2017, o 21:17

Apropo tematu PIES ŁAŃCUCHOWY, mój głośny i uciążliwy sąsiad też trzyma swojego psa na łańcuchu i ani ja ani inni sąsiedzi nigdy nie widzieli, żeby ów psiak biegał swobodnie po podwórzu!
Od pewnego czasu, jest przepis prawa, że każdy pies nie może być na łańcuchu dłużej niż 12 godzin na dobę....i w/w przypadek należy zgłosić do Gminy, Towarzystwa Opieki Zwierząt, ew. do straży miejskiej, jeśli taka jest w mieście.
Straż miejska powinna sprawdzać w jakich warunkach ludzie trzymają psy.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 5 lis 2017, o 21:22

Niektórych "ludzi" powinno się trzymać w takich warunkach, w jakich trzymają zwierzęta :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2017, o 21:28

Apropo tematu PIES ŁAŃCUCHOWY, mój głośny i uciążliwy sąsiad też trzyma swojego psa na łańcuchu i ani ja ani inni sąsiedzi nigdy nie widzieli, żeby ów psiak biegał swobodnie po podwórzu!
TAK podle traktujących zwierzęta trzeba przynajmniej na godzinę uwiązać na łańcuchu zamiast ich psa!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 5 lis 2017, o 21:33

OK, fajnie że istnieją jeszcze wrażliwi ludzie. Ale jeśli widzisz,że coś się dzieje to zrób coś zamiast pisać na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 06:43

OK, fajnie że istnieją jeszcze wrażliwi ludzie. Ale jeśli widzisz,że coś się dzieje to zrób coś zamiast pisać na forum.
O czym ty mówisz... Albo nie masz w ogóle sąsiadów albo sąsiadów nasz w porządku!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 6 lis 2017, o 14:55

Mam sąsiadów. Różnych.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2017, o 15:22

Mam sąsiadów. Różnych.
A w sytuacji gdy właściciel psa pracuje w służbach, do których trzeba zgłaszać tego rodzaju historie........ Uwierz to nie takie proste jak napisać dwa zdania!!!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 6 lis 2017, o 15:37

Spokojnie :P Właśnie takiej pieprzonej dwulicowości nienawidzę.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”