Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 lip 2018, o 22:37

Też coś, od kiedy to sąsiad może łazić po cudzej działce? Co to chodnik?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2018, o 07:42

A mój dziwny sąsiad łazi po nocy i tłucze się na swoim podwórzu. Niby nic ale jak chuknie tak coś o drugiej w nocy to człowiek aż usiądzie na łóżku.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2018, o 18:52

Też coś, od kiedy to sąsiad może łazić po cudzej działce? Co to chodnik?
A kto mu zabroni???
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2018, o 21:02

Też coś, od kiedy to sąsiad może łazić po cudzej działce? Co to chodnik?
A kto mu zabroni???
Jak ma jakieś ubytki to nie ma co zaczepiać....
Na górę

Postautor: rammi » 17 lip 2018, o 14:44

A mój dziwny sąsiad łazi po nocy i tłucze się na swoim podwórzu. Niby nic ale jak chuknie tak coś o drugiej w nocy to człowiek aż usiądzie na łóżku.
spij zamiast sąsiada podglądać
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2018, o 21:42

Każdy mądry i ukąśliwy, żeby nie wsadzić nosa do sąsiada ale do jasnej cholerny pies wył cały dzień i wyje nadal...... Jest upał, trudno zamknąć okna a można zwariować tak kundel wyje!!!!
Na górę

Postautor: Wsciekly » 7 sie 2018, o 21:57

A mój sąsiad pali śmieci w piecu, grzeje wodę :evil: na całej ulicy oddychać się nie da. Jak żyć w taki upał gdy wieczorem nie można otworzyć okna :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 22:54

A mój sąsiad pali śmieci w piecu, grzeje wodę :evil: na całej ulicy oddychać się nie da. Jak żyć w taki upał gdy wieczorem nie można otworzyć okna :cry:
Jeżeli podejrzewamy, że w gospodarstwie domowym spalane są śmieci (charakterystyczny zapach palonego plastiku, czarny lub zabarwiony dym z komina) dzwonimy do Straży Miejskiej i zawiadamiamy o podejrzeniu popełnienia wykroczenia polegającego na spalaniu odpadów podając miejsce i czas zdarzenia.

https://polskialarmsmogowy.pl/polski-al ... ci,26.html

innej rady nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 07:57

A Straż Miejska u Burmistrza pracuje tylko do 15,30 ,a po tej godzinie to tylko można dzwonić zębami.
Na górę

Postautor: Goc » 8 sie 2018, o 09:02

A mój sąsiad pali śmieci w piecu, grzeje wodę :evil: na całej ulicy oddychać się nie da. Jak żyć w taki upał gdy wieczorem nie można otworzyć okna :cry:
To sprzedaj i wyprowadz sie z Tomaszówka gdzies indziej i bedziesz miał spokój
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 09:10

A mój sąsiad pali śmieci w piecu, grzeje wodę :evil: na całej ulicy oddychać się nie da. Jak żyć w taki upał gdy wieczorem nie można otworzyć okna :cry:
To sprzedaj i wyprowadz sie z Tomaszówka gdzies indziej i bedziesz miał spokój
Takie rady to sobie wsadź........ Długo myślałeś zanim wymyśliłeś???
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 10:42

A mój sąsiad pali śmieci w piecu, grzeje wodę :evil: na całej ulicy oddychać się nie da. Jak żyć w taki upał gdy wieczorem nie można otworzyć okna :cry:
nic nikomu do tego , ze pali i grzeje wode, podobnie robi 30% spoleczenstwa domow jednorodzinnych i maja do TEGO PRAWO !!!! a ty nie pisz głupot , ze cała ulica na tym cierpi bo to trwa 15-20min ---w szerzeniu głupoty to ty jestes ok :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 15:05

A mój sąsiad pali śmieci w piecu, grzeje wodę :evil: na całej ulicy oddychać się nie da. Jak żyć w taki upał gdy wieczorem nie można otworzyć okna :cry:
nic nikomu do tego , ze pali i grzeje wode, podobnie robi 30% spoleczenstwa domow jednorodzinnych i maja do TEGO PRAWO !!!! a ty nie pisz głupot , ze cała ulica na tym cierpi bo to trwa 15-20min ---w szerzeniu głupoty to ty jestes ok :idea:
Pewnie w bloku mieszkach i nie masz pojęcia jakie to uciążliwe gdy otworzysz balkon aby wywietrzyć sypialnię godzinę przed snem, wchodzisz aby wreszcie się położyć a tam taki smród, że trudno oddychać... Kłopot w tym, że człowiek wcześniej charował na to, żeby mieć wygodny dom ale nie przewidział, że przytrafi mu się sąsiad idiota.... Nie ma jak w ciasnym bloku, gdzie nie trzeba że się takimi bzdetami zajmować, bo i po co?
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 15:44

Mój ojciec kiedyś mawiał, że w bloku mieszkają ludzie bez ambicji!
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 17:18

Kiedyś duże ambicje mieli kierowcy ze "słynnej" Józewowskiej .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”