Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 20:23

Ja i tak mam najlepszego...konfident poszedł do Pani wójt czyli administracyjnie poprzez wizyte u mnie policji kazano mi usunąć cały snieg z pasa drogowego bo na nim ponoć nic nie może być...żadne rośliny itd. A dodam że pas drogowy mam częściowo w ogródku.
Na górę

Postautor: lwowska » 21 sty 2019, o 20:35

Czasem zdarzy się dziwoląg. Najgorszy wiesniak, który udaje inteligencję!
A Tomaszów to jest miasto? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 21:04

Ja i tak mam najlepszego...konfident poszedł do Pani wójt czyli administracyjnie poprzez wizyte u mnie policji kazano mi usunąć cały snieg z pasa drogowego bo na nim ponoć nic nie może być...żadne rośliny itd. A dodam że pas drogowy mam częściowo w ogródku.
prawdziwa menda z sąsiada
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2019, o 22:31

Ja i tak mam najlepszego...konfident poszedł do Pani wójt czyli administracyjnie poprzez wizyte u mnie policji kazano mi usunąć cały snieg z pasa drogowego bo na nim ponoć nic nie może być...żadne rośliny itd. A dodam że pas drogowy mam częściowo w ogródku.
prawdziwa menda z sąsiada
Opisałam jedną historyjkę z życia obok mojego sąsiada która wydarzyła się w ubiegłym tygodniu. A proszę sobie wyobrazić co ja mam się z nim przez cały boży rok, nawet nie będę wam opisywać bo nikt by w to i tak nie uwierzył. Takie to ludzie z pierwszej ławki w kosciele " modli się pod figurą a ma diabła za skóra " . Pozdrawiam ze wsi tuż obok Tomaszowa.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 07:57

Czasem zdarzy się dziwoląg. Najgorszy wiesniak, który udaje inteligencję!
A Tomaszów to jest miasto? :lol:
Faktycznie, może to nie jest wielka metropolia ale jednak jest różnica między kimś kto całe życie mieszka nawet na tzw przedmieściach Tomaszowa a kimś kto dziesięć lat temu zamieszkał tutaj a pochodzi gdzieś np. za Krasnobrodem gdzie za stodołą las i wyją wilki.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 17:34



prawdziwa menda z sąsiada
Opisałam jedną historyjkę z życia obok mojego sąsiada która wydarzyła się w ubiegłym tygodniu. A proszę sobie wyobrazić co ja mam się z nim przez cały boży rok, nawet nie będę wam opisywać bo nikt by w to i tak nie uwierzył. Takie to ludzie z pierwszej ławki w kosciele " modli się pod figurą a ma diabła za skóra " . Pozdrawiam ze wsi tuż obok Tomaszowa.
My też mamy takiego kosmitę.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2019, o 20:04



A Tomaszów to jest miasto? :lol:
Faktycznie, może to nie jest wielka metropolia ale jednak jest różnica między kimś kto całe życie mieszka nawet na tzw przedmieściach Tomaszowa a kimś kto dziesięć lat temu zamieszkał tutaj a pochodzi gdzieś np. za Krasnobrodem gdzie za stodołą las i wyją wilki.
chłopa ze wsi wygonisz. wsi z chłopa nigdy
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 16:43

ludzie do siebie jak wilki
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2019, o 18:28

Jak za młodu wychowywałsię z wilkami za stodołą to co się dziwisz?
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2019, o 09:18

A ten wyjec na podwórzu to namiastka tego lasu za stodołą?
Na górę

Postautor: model » 28 sty 2019, o 10:01

A wy miastowi myślicie że te ludzie ze wsi są aż tak zacofani. Nieraz miastowi gorzej się zachowują gorzej niż Ci że wsi. Ja mieszkałam 23lata w mieście i obecnie już ok 15lat mieszkam na wsi, i nieczuje się wcale gorsza choć wolę na wsi. Cisza spokojnie, no fakt są ludzie co dadzą , popalic, ale myślę że to z nadmiaru wolnego czasu, żadnej gospodarki i tak kombinują jak by tu komuś dupe obrobić.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2019, o 10:43

A wy miastowi myślicie że te ludzie ze wsi są aż tak zacofani. Nieraz miastowi gorzej się zachowują gorzej niż Ci że wsi. Ja mieszkałam 23lata w mieście i obecnie już ok 15lat mieszkam na wsi, i nieczuje się wcale gorsza choć wolę na wsi. Cisza spokojnie, no fakt są ludzie co dadzą , popalic, ale myślę że to z nadmiaru wolnego czasu, żadnej gospodarki i tak kombinują jak by tu komuś dupe obrobić.
Masz rację "te ludzie ze wsi" dają popalić!
Jak wyżej..... ale wsi z chłopa nie wygonisz. Żeby jak się napinał, udawał inteligenta i używał słów, których znaczenia sam nie rozumie to i tak słoma wystaje.
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2019, o 07:43

A wy miastowi myślicie że te ludzie ze wsi są aż tak zacofani. Nieraz miastowi gorzej się zachowują gorzej niż Ci że wsi. Ja mieszkałam 23lata w mieście i obecnie już ok 15lat mieszkam na wsi, i nieczuje się wcale gorsza choć wolę na wsi. Cisza spokojnie, no fakt są ludzie co dadzą , popalic, ale myślę że to z nadmiaru wolnego czasu, żadnej gospodarki i tak kombinują jak by tu komuś dupe obrobić.
Masz rację "te ludzie ze wsi" dają popalić!
Jak wyżej..... ale wsi z chłopa nie wygonisz. Żeby jak się napinał, udawał inteligenta i używał słów, których znaczenia sam nie rozumie to i tak słoma wystaje.
To pisał ten co już drugie pokolenie mieszka w TL :oops: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2019, o 10:09



Masz rację "te ludzie ze wsi" dają popalić!
Jak wyżej..... ale wsi z chłopa nie wygonisz. Żeby jak się napinał, udawał inteligenta i używał słów, których znaczenia sam nie rozumie to i tak słoma wystaje.
To pisał ten co już drugie pokolenie mieszka w TL :oops: :lol: :lol:
Ten komentarz miał być śmieszny czy pouczający?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2019, o 19:03

Posadź żywopłot lub tuje, choć trochę to potrwa ale jest nadzieja, że przesłoni ci ten "widok"?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”