Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 10:42

Dlaczego chociaż w sobotę nie można dłużej pospać i po co mi się budzić o 5.30 gdy mam dzień wolny? A no dlatego, że mam złośliwego sąsiada, który celowo na w dupie swojego wyjacego i ma satysfakcję, że "jest w okolicy wyjatkowy".
Miałem dziś to samo , ale troszeczkę później ! [***] ma 3 kundle, chyba zainwestuje na Grubo , a co jako sąsiad nie będę robił z Siebie Dziada ! Kupię tak po równo dla każdego kundla po jednym Kilogramie Kiełbasy i będę je karmił do skutku !!! Wkładka Gratis !!! Szkoda kundli ale co zrobisz jak właściciel fiut osiedlowy .
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 15:16

Dlaczego chociaż w sobotę nie można dłużej pospać i po co mi się budzić o 5.30 gdy mam dzień wolny? A no dlatego, że mam złośliwego sąsiada, który celowo na w dupie swojego wyjacego i ma satysfakcję, że "jest w okolicy wyjatkowy".
Mieszkam w bloku, który ma administrację. Jeden z sąsiadów miał wyjącego psa, który wył gdy zostawał sam w mieszkaniu. Wtedy jeden z sąsiadów poszedł na skargę do tej Spółdzielni mieszkaniowej i właściciel musiał pozbyć się psa. W bloku obowiązuje też regulamin i nie można zakłócać ciszy nocnej od 22-ej do 6 rano. Jeśli pies wyje nawet w obecności właściciela to może jest głodny, chory lub źle traktowany, na zbyt krótkim łańcuchu. Może wyje z pragnienia gdy gorąco, ma budę na słońcu czy coś go boli? Ja bym nagrała to wycie i zrobiłabym fotki jak wygląda pies i jego warunki. Może wtedy zainteresuje się Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i jakaś administracja osiedla, do której płacicie podatki i za wodę...
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2019, o 09:47

Skrzyżowanie ulicy Jachymka z ul.Wojtkowiaka godzina 9,40 a Barany palą w Piecu CO Śmieci !!! Śmierdzi na całe Parcele !
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2019, o 13:57

Skrzyżowanie ulicy Jachymka z ul.Wojtkowiaka godzina 9,40 a Barany palą w Piecu CO Śmieci !!! Śmierdzi na całe Parcele !
Pewnie nie chcą płacić za wywóz śmieci i spalają plastikowe butelki! Bo latem nie pali się w piecu w celu ogrzewania a obiady gotuje się na gazie, często z butli. Jest przecież w gminie Wydział Ochrony Środowiska i Zdrowia? Na początek, w celu przywołania do porządku, to straż miejska lub policja powinna wlepić mu wysoki mandat za zatruwanie ludzi i środowiska. Niech Pan zrobi fotkę tego domu z dymem i umieści tutaj, niech cały Tomaszów się dowie o tym szkodniku!
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2019, o 09:51

Sąsiad weź sobie tego psa pod pierzynę i daj ludziom spać.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2019, o 13:02

Witam. Ja to mam taką dziwną sytuację : Niby nie kłucę się z moim sąsiadem ale "w raniona sobie nie wpadamy" On jak zresztą jak każdy z nas na tam takie swoje dziwactwa? Tuż przy płocie graniczącym z moją działką wylał fundamenty, w których zacemtował szkielet z metalowych rur.... prawdopodobnie na garaż? Nigdy nie pytał czy nie mam nic przeciwko temu? O co chodzi? Nie chcę się z nim drzeć....
Mam podobną sytuację. Też nie pytał mnie o zdanie i nie porusza tej kwestii.... Nie rozmawia to trudno a też nie podejmuje tematu, czekam aż wybuduje i wtedy zapytam gdzie ma pozwolenie i nie popuszczę!!!! Nie pozwolę robić z siebie durnia, bo czuję się przez niego lekcewarzony i mam poczucie, że uważa siebie za kogoś lepszego? Radzę ci postąpić podobnie i dać przykład innym, żeby liczyli się z ludźmi!
Coś się rusza łysa grusza
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2019, o 22:09

Sąsiad trzeba było tego swojego wyjca wziąć na koncert Golców ,bo sam łeb zadarłeś a tego wycia nie da się zdzierżyć!
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 00:05



Mam podobną sytuację. Też nie pytał mnie o zdanie i nie porusza tej kwestii.... Nie rozmawia to trudno a też nie podejmuje tematu, czekam aż wybuduje i wtedy zapytam gdzie ma pozwolenie i nie popuszczę!!!! Nie pozwolę robić z siebie durnia, bo czuję się przez niego lekcewarzony i mam poczucie, że uważa siebie za kogoś lepszego? Radzę ci postąpić podobnie i dać przykład innym, żeby liczyli się z ludźmi!
Coś się rusza łysa grusza
Takie sprawy należy zgłosić do Nadzoru Budowlanego, który na pewno jest w Tomaszowie i który wstrzyma tą budowlę lub każe rozebrać. Np. w Rodzinnych ogrodach działkowych odległość altanki od płotu sąsiada ma być nie mniejsza niż 3 metry. I taka odległość lub większa obowiązuje w prawie budowlanym na prywatnych posesjach...
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 14:36

Jak taki chytry to niech buduje...a jeszcze zdążysz to zgłosić. Chytry dwa razy traci.
Na górę

Postautor: Zofija » 19 sie 2019, o 15:02

Nie wiem co jest tym ludziom ale mieszkam drugi raz w bloku i nic mi nie przeszkadza ani psy ani ludzie aby mi nie kapało na glowe a mam taką sąsiadkę której wszystko przeszkadza bo jest na emeryturze i z braku zajęcia szuka
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 16:59

Nie wiem co jest tym ludziom ale mieszkam drugi raz w bloku i nic mi nie przeszkadza ani psy ani ludzie aby mi nie kapało na glowe a mam taką sąsiadkę której wszystko przeszkadza bo jest na emeryturze i z braku zajęcia szuka
Może masz szczęście mieszać z normalnymi sąsiadami?
Na górę

Postautor: Gość » 19 sie 2019, o 17:16

A co to za nocne śpiewy się odbywają w mieście? Na ul. Króla Zygmunta, kilka nocy temu i wczoraj w nocy slychać bylo głośny pijacki męski śpiew chóralny. Czy cisza nocna już w Tomaszowie nie obowiązuje? Czemu policja nie uciszy śpiewaków?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2019, o 09:19

To dziwne? Bo znowu moja koleżanka z pracy mówi, że jej córka przez to, że pies sąsiadów ciągle wyje nie mogła się uczyć jak studiowała.... I też mieszka w tej okolicy? Może to ten sam pies???
tak !!! to ten sam pies!!! i on teraz ma stres bo wszyscy go nienawidzą !!! weterynarz jest zaniepokojony jego zdrowiem!!!
Jakiego weterynarza? Ten pies nie wie co to spacer?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2019, o 19:52



Coś się rusza łysa grusza
Takie sprawy należy zgłosić do Nadzoru Budowlanego, który na pewno jest w Tomaszowie i który wstrzyma tą budowlę lub każe rozebrać. Np. w Rodzinnych ogrodach działkowych odległość altanki od płotu sąsiada ma być nie mniejsza niż 3 metry. I taka odległość lub większa obowiązuje w prawie budowlanym na prywatnych posesjach...
Czy tak samo rzecz się ma co do garażu lub szopy?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2019, o 08:48

A dlaczego miałoby być inaczej?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”