Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 lip 2019, o 09:56

Eureka!!! Cisza, spokój. Pies sąsiada przestał wyć! Oj jak miło, inny świat.
Nieaktualne. 😩
Nie Wiesz co Zrobić ???
Kiełbasa + trutka na szczury = święty spokój Twój i innych Sąsiadów !!! Zostań Anonimowym Bohaterem na Swoim Osiedlu :!:
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2019, o 16:17



Nieaktualne. 😩
Nie Wiesz co Zrobić ???
Kiełbasa + trutka na szczury = święty spokój Twój i innych Sąsiadów !!! Zostań Anonimowym Bohaterem na Swoim Osiedlu :!:
Sumienie by mnie zjadło....
Na górę

Postautor: Gość » 4 lip 2019, o 22:53

hau . hau , hau :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2019, o 21:28

hau . hau , hau :lol:
Żeby to tylko hau...
A to wyje, że szlak człowieka trafia.
Z biegiem czasu wszyscy wokół wiemy, że sąsiad celowo nic nie reaguje i nie stara się uspokoić tego zwierzaka. Wręcz przeciwnie jest szczęśliwy, że może być uciążliwy.
Tylko niech nie będzie zdziwony,że jest nie lubiany i nikt nie chce z nim gadać i omija go szerokim łukiem .
Na górę

Postautor: qwert6 » 11 lip 2019, o 23:23

Kup najprostszy generator ultradzwięków i zaaplikuj psu.. Ty tego nie będziesz słyszał...sąsiad nie będzie wiedział o co chodzi, a pies ucichnie..
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2019, o 16:17

Zbierzcie się po sąsiedzku i idźcie grzecznie porozmawiać z wrednym sąsiadem a jak to nie da żadnego skutku to zadzwońcie do dzielnicowego(nr. w necie) żeby zwrócił mu uwagę, że sąsiedzi się skarżą. A jak dalej nie będzie reagował to współczuję serdecznie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2019, o 13:43

Dziś Sobota więc " sąsiad " PALI jakieś Śmieci w piecu CO. by mieć ciepłą wodę na mycie JAJEK !!! Przy okazji smrodzi na całe osiedle Parcele :twisted: I z kim tu gadać, trzeba Mordę Obić bo inaczej nie zrozumie !!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2019, o 17:00

Oj to chyba jest jeszcze jeden upierdliwy sąsiad, bo ten o którym była mowa od początku to mieszka łaskawie na ul SKORUPKI
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 12:46

Spokojnie nie tylko Wy na Skorupki macie za sąsiada Debila , ja na Parcelach też mam ! Powie mi ktoś kto ma psa , jak to jest mieć Trzy psy i je trzymać w Domu ??? Mocno Śmierdzi ??? Do tego jeszcze jak szczekają to cała ulica w nocy nie śpi !!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 14:03

No i u Debila jest już Disco Osiedlowe !!! Gra Disco Debil !
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 08:17

A nasz to jest taki "raczej cichy" ,bo z wiochy i stara się być kultura itd. Ę,Ą i inne tego typu zachowania, że niby wzorcowa rodzina - żadnych emocji.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 08:50

A nasz to jest taki "raczej cichy" ,bo z wiochy i stara się być kultura itd. Ę,Ą i inne tego typu zachowania, że niby wzorcowa rodzina - żadnych emocji.
Cały Tomaszów to wiocha. I nic tego nie zmieni. :lol: Najbardziej pewne swojej "miejskości" są tutejsze buraczki.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2019, o 09:30

A nasz to jest taki "raczej cichy" ,bo z wiochy i stara się być kultura itd. Ę,Ą i inne tego typu zachowania, że niby wzorcowa rodzina - żadnych emocji.
Cały Tomaszów to wiocha. I nic tego nie zmieni. :lol: Najbardziej pewne swojej "miejskości" są tutejsze buraczki.
I właśnie o tym mowa, że największy burak uważa się za największego mieszczana.No VIP po prostu!
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2019, o 14:07

Dziś Sobota więc " sąsiad " PALI jakieś Śmieci w piecu CO. by mieć ciepłą wodę na mycie JAJEK !!! Przy okazji smrodzi na całe osiedle Parcele :twisted: I z kim tu gadać, trzeba Mordę Obić bo inaczej nie zrozumie !!!
Nigdzie nie wolno spalać śmieci, ani w rodzinnych ogrodach działkowych, tym bardziej na osiedlu mieszkaniowym. W moim mieście, w takich przypadkach wzywa się telefonicznie Straż miejską a gdy nie ma Straży, wtedy policję. Wtedy mogą ukarać wysokim mandatem, czyli karą pieniężną. Szczególnie śmierdzący dym jest przy spalaniu plastikowych butelek i innych sztucznych, plastikowych czy gumowych rzeczy. Jest to dym szczególnie niebezpieczny dla zdrowia, rakotwórczy. Może ten sąsiad nie chce płacić za wywóz swoich śmieci i dlatego sam spala, umilając przy tym życie sąsiadom? Administracja osiedla jest też odpowiedzialna za wywóz i segregację śmieci! Tam też można naskarżyć. Przez takich typków, którzy nie segregują i nie chcą płacić za drogą wywózkę - inni cierpią, ci uczciwi, co segregują i nie spalają i nie zatruwają środowiska i ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2019, o 07:37

Dlaczego chociaż w sobotę nie można dłużej pospać i po co mi się budzić o 5.30 gdy mam dzień wolny? A no dlatego, że mam złośliwego sąsiada, który celowo na w dupie swojego wyjacego i ma satysfakcję, że "jest w okolicy wyjatkowy".
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”