Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 sie 2018, o 21:10

Kiedyś duże ambicje mieli kierowcy ze "słynnej" Józewowskiej .
Nie wiem jakie ambicje mieli kierowcy z poszczególnych ulic.... ale mój ojciec nie był kierowcą?
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2018, o 15:15

Czy kierowca czy lekarz, co ma piernik do wiatraka? Blok to dopiero szkoła życia! Tam każdy to głośny i uciążliwy sąsiad.
Na górę

Postautor: Kubalon » 13 sie 2018, o 11:50

No dobra, a jak ktoś ma takiego przewrażliwionego sąsiada, co mu wszystko przeszkadza to też nie jest lekko
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 13:02

Tacy to są najczęściej samotni staruszkowie, którym chałas przeszkadza i cisza też... A w bloku to już porażka.
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2018, o 21:12

No dobra, a jak ktoś ma takiego przewrażliwionego sąsiada, co mu wszystko przeszkadza to też nie jest lekko
A co gdy na ulicy jest sąsiad, który wszystkim przeszkadza i każdy ma go serdeczne dość....? Mówimy na niego nasz dziwak.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2018, o 14:11

Nie trudno oceniać innych nie będąc w podobnej sytuacji i nie odczuwać skutków tej sytuacji!!! Od kilku lat męczymy się z tym "filozofem". On doskonale wie, że jest głośny i uciążliwy ale dalej jest złośliwy....
Może to kryzys średniego wieku? Jak nie to współczuję!
Na górę

Postautor: Lolek » 18 sie 2018, o 07:14

Gdzie najlepsze ziemniaczane frytkami
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 01:03

Ja z ubogiej rodziny pochodze i za granica zarobilem na wszystko co mam:samochod,dom do remontu.Zalozylem firme.Ciagle jest cos do roboty a to zmiana dachu,ocieplenie ,podjazd z kostki itp....Jak tego nie mialem to sasiedzi ze mna rozmawiali normalnie ale jak zaczalem te remonty to sie nieodzywaja ale nie w tym rzecz dla mnie to i lepiej bo zawsze oni gardzili kazdym. Wymyslaja rozne klamstwa na moj temat,kupilem samochod to zadzwonili na policje ze ukradlem.Klientowi ktory przyjechal do mojego domu gdy mnie nie bylo to tez naopowiadali zeby ze mam interesow nie robil.Swojemu dziecku zabronili z moim sie bawic.Nic nikomu nie zrobilem .Co robic? Jak zyc? Pewnej nocy nawet psa ktos mi podtrul
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 09:19

Wysoki płot lub tuje! Najlepiej głupszemu ustąpić i nie wchodzić z nim w żadną dyskusję. Bo jak taty kupili mu działkę, wybudowali i wykonczyli dom to zawsze będzie zdziwiony jak można samemu i własnymi rękoma się dorobić! Jest jeszcze inny "majętnik" a więc taki co ma wszystko na kredyt razem z samochodem, ten ma trochę gorzej, bo wcześniej czy później musi spłacić(chyba, że uda mu się choć trochę wysępić od rodziców). Ale on również zgrywa bogacza!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2018, o 17:36

Wieśniaków pełno! Taty plac kupili, pobudowali i teraz wielka inteligęcja a po nogę na wieś jeździ, bo nie stać go w sklepie kupić!
Na górę

Postautor: lenka » 23 sie 2018, o 08:48

Ja z ubogiej rodziny pochodze i za granica zarobilem na wszystko co mam:samochod,dom do remontu.Zalozylem firme.Ciagle jest cos do roboty a to zmiana dachu,ocieplenie ,podjazd z kostki itp....Jak tego nie mialem to sasiedzi ze mna rozmawiali normalnie ale jak zaczalem te remonty to sie nieodzywaja ale nie w tym rzecz dla mnie to i lepiej bo zawsze oni gardzili kazdym. Wymyslaja rozne klamstwa na moj temat,kupilem samochod to zadzwonili na policje ze ukradlem.Klientowi ktory przyjechal do mojego domu gdy mnie nie bylo to tez naopowiadali zeby ze mam interesow nie robil.Swojemu dziecku zabronili z moim sie bawic.Nic nikomu nie zrobilem .Co robic? Jak zyc? Pewnej nocy nawet psa ktos mi podtrul
chamstwo trzeba zwalczać chamstwem, rzekł kiedyś satyryk J. K.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2018, o 14:25

Dorobkiewicze za pieniądze rodziców. Taki nie ma pojęcia jak ciężko jest dorobić się własnymi siłami. Nie ma pojęcia o czym mówi w tym temacie? Został uposażony i bawi się w "dom".
Na górę

Postautor: SND » 24 sie 2018, o 22:08

Ale te psy które szczekają całą noc to właścicielom nie przeszkadzają? Jak oni śpią :roll: :P
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2018, o 10:30

Ale te psy które szczekają całą noc to właścicielom nie przeszkadzają? Jak oni śpią :roll: :P
Co tam szczekają, wyją jak wilki!
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2018, o 09:09

Dorobkiewicze za pieniądze rodziców. Taki nie ma pojęcia jak ciężko jest dorobić się własnymi siłami. Nie ma pojęcia o czym mówi w tym temacie? Został uposażony i bawi się w "dom".
Najbardziej śmieszą mnie tacy, którzy dzięki rodzicom coś w życiu mają a pochodzą z wioseczki gdzieś pod lasem...gdzie no niestety mówi się tzw gwarą ale oni mówią nienaganną polszczyzną, pilnują każdego wyrazu, a broń Panie Boże przekląć!! Taka sztuczna inteligencja! Nie zdają sobie sprawy, że słoma z butów wystaje.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”