Głośny i uciążliwy sąsiad

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 maja 2019, o 22:55

jeden chce udu.pić psa drugi katolika :oops: . co za buce.
ja prdlę. czy tu zaglądają same matoły jakieś? :P od kiedy to petardą się zabija? huk i pies spdla do najmniejszej dziury.
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2019, o 21:59

Huk po 22 to naruszenie ciszy nocnej. Pies napdalający przez całą noc nie narusza ciszy nocnej :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2019, o 06:32

Podobno pies staje się podobny do właściciela?
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2019, o 22:48

Eureka!!! Cisza, spokój. Pies sąsiada przestał wyć! Oj jak miło, inny świat.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2019, o 11:56

Eureka!!! Cisza, spokój. Pies sąsiada przestał wyć! Oj jak miło, inny świat.
Nie ciesz się. On teraz odpoczywa i zbiera siły.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2019, o 12:15

Różni są sąsiedzi. Jedni starają się być mili, sympatyczni i pomocni A inni są GŁOŚNI I UCIĄŻLIWI.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2019, o 16:22

Eureka!!! Cisza, spokój. Pies sąsiada przestał wyć! Oj jak miło, inny świat.
To prawda. Żyć nie umierać. Taki luksus, można spokojnie zostawić otwarte okno na całą noc.
Może to kogoś śmieszy ale jak wył ten nieszczęsny pies to nie było takiej możliwości. A upał jest straszny więc uwierzcie to LUKSUS otworzyć okna!
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2019, o 20:24

A ja mam w bliskiej okolicy mieszkających ................... Palą w piecu śmieciami żeby mieć ciepłą wodę, dymią a raczej smrodzą , samochody trzymają na ulicy bo na podwórko ciężko wjechać, no dobra przesadziłem, ciężko bramę otworzyć. O szczekających kilku kundlach nawet nie wspomnę i najlepsze, synek DJ Disco Debil !!! Jak gra swoje przeboje to tak żeby wszyscy słyszeli, przy otwartych oknach i drzwiach balkonowych ! A co niech słuchają jakie Debil ma upodobania muzyczne !!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2019, o 20:53

Współczuję. Są tacy ludzie, którzy nie szanują innych. Większość z nich robi to celowo.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2019, o 21:25

Ja nie mogę zrozumieć, dlaczego tak wiele osób wstydzi się swego wyglądu, a nie wstydzą się swojego umysłu.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2019, o 08:35

Dziwne jest to, że najczęściej trudno jest się dogadać z ludźmi tzw inteligentnymi?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2019, o 17:43

Mnie też zastanawia ta UŁOMNOŚĆ właścicieli samochodów którzy mają własne domy, działki i parkują na ulicy ? Przykład , Parcele ul. Baczyńskiego, Reymonta .
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2019, o 18:13

powinni za to płacić -zajmują pas ruchu, sa tacy na każdej ulicy i trzeba jeździć slalomem
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2019, o 21:07

powinni za to płacić -zajmują pas ruchu, sa tacy na każdej ulicy i trzeba jeździć slalomem
Ja proponuję Mandaciki lub odholowywanie i Mandaciki ! Był by przychód do kasy państwa, porządek i bezpiecznie na ulicach !
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2019, o 19:06

Eureka!!! Cisza, spokój. Pies sąsiada przestał wyć! Oj jak miło, inny świat.
Nieaktualne. 😩
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”