Drogi węgiel

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 12:46

Hej wszystkim! Niezły jest ten ekolog co twierdzi, że za 1300 da radę ogrzać chatę 150m2... Szacun chłopie!!! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 14:50

moze prowadzi skup smieci i tyle mu wychodzi sezon grzewczy palac smieciami
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 16:40

Co takiego pan ekolog pali śmierci...??? :shock: No no no!
Na górę

Postautor: zimna » 8 paź 2017, o 17:55

No i gdzie ten węgiel kupię w dobrej cenie zadufani Ekolodzy ?
Może ktoś napisze coś na temat
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 18:22

pis dał 500 to płać i nie narzekaj , rozwalił kopalnie , rozwali i piekarnie , dać tylko trzeba troche czasu
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 18:44

W zeszłym tygodniu na Łaszczowieckiej ten najgrubszy był po 1000 zł tona!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 19:02

Hej wszystkim! Niezły jest ten ekolog co twierdzi, że za 1300 da radę ogrzać chatę 150m2... Szacun chłopie!!! :lol:
Dziurawą chatę nie ale nowy dom dobrze zaizolowany z dobrą stolarką okienko drzwiową tak!
Na górę


Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 19:55

Hej wszystkim! Niezły jest ten ekolog co twierdzi, że za 1300 da radę ogrzać chatę 150m2... Szacun chłopie!!! :lol:
Dziurawą chatę nie ale nowy dom dobrze zaizolowany z dobrą stolarką okienko drzwiową tak!
Masz rację oczywiście ale 25 m2 za tą cenę można ogrzać .
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2017, o 08:06

pis dał 500 to płać i nie narzekaj , rozwalił kopalnie , rozwali i piekarnie , dać tylko trzeba troche czasu
którą kopalnię zamknął PIS?
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2017, o 10:39

W zeszłym tygodniu na Łaszczowieckiej ten najgrubszy był po 1000 zł tona!!!!!
Kochani !!!!! chwilowe braki wegla w skladach sa bardzo dobra alternatywa dla tych , ktorzy go sprzedaja gdyz jest okazja do podniesienia cen i ,,zdarcia " przysłowiowej skory z kupujacych, ale oby sie nie PRZYLICZYLI Z TYMI CENAMI :idea: i chetnymi do kupienia po takiej cenie, szczegolnie w naszym regionie, bo wiadomo jakie zarobi mamy w Tomaszowie a kogo stac to i tak pali gazem.Problem jest raczej z kupieniem dobrego drewna na opal, gdyz jak slyszy sie od wielu osob, ktrzy dotychczas kupowali wegiel przy tej cenie wegla wiele osob zrezygnowalo z jego kupna na kozysc drewna , kosztem czesto nawet wyczyszczania roznych przypolowych ,,zagajnikow'.Znam osoby , ktore mowia , ze nie kupia w tym roku wegla i robia zapasy twardego drewna'z roznych zrodeł.Poczekajmy wiec i nie ""robmy paniki ""nakrecajac siebie (ludzie biora nawet kredyty bo nie bedzie wegla :lol: :lol:) a najbardziej sprzedajacych podnoszacych ceny---wegla nie zabraknie a i bedzie im zalegal na skadach przy tych cenach a za miesiac zobaczycie i zdziwicie sie ile przeplaciliscie jak przywedruje wegiel z Rosji
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2017, o 11:35

Węgiel z Rosji leży na składzie. Ja tego nie kupię. Syberyjski. 1/3 kamienia
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2017, o 12:54

Węgiel z Rosji leży na składzie. Ja tego nie kupię. Syberyjski. 1/3 kamienia
Ja sie z toba nie zgodze, moze ten , ktory lezy został zakupiony za minimalna cene i jest tak jak piszesz tyle kamienia i nikt go nie chce, bo przez 3 lata kupowałem wasnie wegiel z Rosji i naprawde był b. dobry moze nie taki jak z polskich kopalni ale i cena była o wiele , wiele nizsza-wegiel kupowałem w okresie letnim a wiec i wybor był lepszy ale naprawde sporo zaoszczedziłem
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2017, o 15:35

Nie ma to jak poprawic podaz nawet jednym artykułem ale piszacy gosc ma racje, bardzo duzo osob przerzuciło sie na kupno drewna w tym roku , gdyz wychodzi w porownaniu z ta cena wegla o duzo taniej a twarde, dobre drewno jest prawie tak samo kaloryczne, duzo tez osob porobilo zapasy w lecie ,zyskujac na tym i to sporo , tak wiec nie wszyscy rzuca sie na taki drogi wegiel i chwilowy brak szybko sie zapelni--a teraz do panow sprzedajacych z powiedzeniem :mniej ugryziesz, szybciej przełkniesz , co sie tłumaczy <czym wywindujesz nizsza cene , tym go wiecej sprzedasz > taka jest logika handlu--moze warte przemyslenia ?
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2017, o 11:51

Są pustki na składach. Zamówienie przez neta wysyłkowo odpisali, że tez trzeba czekać. Na dzien dzisiejszy to nie jest kwestia ceny a braku
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”