Młodzi rodzice jak zabić nude w Tomaszowie ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 10:15

To niech to zrobi otwarcie. Po co ta ściema. Nie jedna osoba została zaskoczona gdy się okazało o co w tym temacie chodzi. Przeczytaj posty.
To sie nazywa chwyt marketingowy :lol:
Niech Jej tam sie uda,może rozbudzi młodych do jakieoś działania a nie konsumpcji.Może start-upik :panzielony:
Typu "młoda mama nie jest sama "lub "młoda mama potrafi" lub Internetowy blog grupy młodych mam.
Możliwości jest wiele :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 11:15

To nie jest żaden chwyt marketingowy tylko obejście zakazu umieszczania reklam na tym forum.Niektórzy byli bardzo mocno zdziwieni bo się zaangażowali w dyskusję wykazując , że z dzieckiem można się nie nudzić tylko trzeba mieć wyobraźnię.

A te teksty to nie wiem do kogo skierowane. W tej klubo kawiarni nie będą siedzieć pracujące mamy
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 11:29

To nie jest żaden chwyt marketingowy tylko obejście zakazu umieszczania reklam na tym forum.Niektórzy byli bardzo mocno zdziwieni bo się zaangażowali w dyskusję wykazując , że z dzieckiem można się nie nudzić tylko trzeba mieć wyobraźnię.

A te teksty to nie wiem do kogo skierowane. W tej klubo kawiarni nie będą siedzieć pracujące mamy
Hehehheh o co ci chodzi?
Przymusu chyba nie będzie :lol: nie zechcesz nie pójdziesz.
Ja życzę wszystkiego dobrego w nowym biznesie.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 11:38

Ale ty nie jesteś najważniejszy na świecie i naprawdę jak coś napiszesz nie każdy musi łykać bez zastanowienia :P
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 11:55

Tu nie ma żadnego biznesu, to nie chwyt reklamowy, to nie badanie rynku!! Napisałem na tym forum jaka jest możliwość zabicia nudy z dzieckiem.., W naszym powiecie tomaszowskim i zamojskim mało kto zapłaci 12 zł za zajęcia dla dziecka. Nie dociera do Pań, Państwa że ta nasza wschodnia część Polski żyje frustracją, jadem ciągłym do wszystkich i do wszystkiego. Pracuję w branży bardzo trudnej i ciężkiej.., Wiele wózków, wiele mam, wiele mam z brzuchami, wiele rodzin, wiele uśmiechu na twarzach..., nie macie żadnej alternatywy na ukierunkowanie rozwoju własnego dziecka.., posiłkujecie się babcią, nianią, żłobkiem- bogatsi .., a każde dziecko potrzebuje kontaktu z innym dzieckiem, tak samo jak rodzic poszukuje kontaktu z innym rodzicem w celu konsultacji, popytania, podzielenia się obserwacjami.., ludzie asymilujcie się, a nie stawiacie wysokie płoty!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 12:02

Tu nie ma żadnego biznesu, to nie chwyt reklamowy, to nie badanie rynku!! Napisałem na tym forum jaka jest możliwość zabicia nudy z dzieckiem.., W naszym powiecie tomaszowskim i zamojskim mało kto zapłaci 12 zł za zajęcia dla dziecka. Nie dociera do Pań, Państwa że ta nasza wschodnia część Polski żyje frustracją, jadem ciągłym do wszystkich i do wszystkiego. Pracuję w branży bardzo trudnej i ciężkiej.., Wiele wózków, wiele mam, wiele mam z brzuchami, wiele rodzin, wiele uśmiechu na twarzach..., nie macie żadnej alternatywy na ukierunkowanie rozwoju własnego dziecka.., posiłkujecie się babcią, nianią, żłobkiem- bogatsi .., a każde dziecko potrzebuje kontaktu z innym dzieckiem, tak samo jak rodzic poszukuje kontaktu z innym rodzicem w celu konsultacji, popytania, podzielenia się obserwacjami.., ludzie asymilujcie się, a nie stawiacie wysokie płoty!!!

Ta .A teraz nam wmawiaj jacy jesteśmy zacofani bo nie mamy klubokawiarni dla znudzonych mam.

Jest parę postów w którym mamy które uwierzyły w prawdziwość tego tematu napisały jak się zająć dzieckiem. Wystarczy mieć trochę wyobraźni.
A potrafiły zorganizować wspaniałe zajęcia ucząc przez zabawę.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 13:11

Forum wygrało :) Zajęcia niepotrzebne :) :) Miejsce spotkań dla mam nie potrzebne, dla tatusiów nie potrzebne...., nie jest potrzebne nic co łączy ludzi przy wspólnych rozmowach i problemach..., polityka rozerwania więzi międzyludzkich! Internet, TV, Tel..., otumaniacie się, cenzor pokazuje wam brak powodów do rozwijania siebie i własnych dzieci. Wszystko ok? Dzieci nie mogą być wychowywane z myślą że wyjadą stąd pochodzą, bo tu nie ma życia.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 14:24

Konkretnie człowieku piszesz! Wymiatasz producentów głupich tematów mądrym słowem i myśleniem!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 14:52

Forum wygrało :) Zajęcia niepotrzebne :) :) Miejsce spotkań dla mam nie potrzebne, dla tatusiów nie potrzebne...., nie jest potrzebne nic co łączy ludzi przy wspólnych rozmowach i problemach..., polityka rozerwania więzi międzyludzkich! Internet, TV, Tel..., otumaniacie się, cenzor pokazuje wam brak powodów do rozwijania siebie i własnych dzieci. Wszystko ok? Dzieci nie mogą być wychowywane z myślą że wyjadą stąd pochodzą, bo tu nie ma życia.
Niepotrzebne takie pitolenie! A znudzone mamy niech się do roboty wezmą a nie patrzą aby z domu.... Facet wraca, bajzel w domu, gary puste, zaraz kłótnia i pretensje.... Raz, drugi, trzeci.... i rozwód! Bo niezgodność charakterów! A mama głodna przygód nudę zabijał, chasała aż pana sobie zapoznała.....A, że męża ma zapomniała.....
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 15:31

Ot zacofana banda.., żyjcie dalej jak żyjecie, spacerujcie z lodami po deptaku i po galerii.., a dzieci niech wam dziczeją .., :) I dostają traumy w przedszkolu
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 16:28

Dobitnie. Nic dodać nic ująć! Zacofanie powiatu jest tak wielkie jak strach przed przegraną PSLu :)
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 18:53

:lol: :lol: :lol: no faktycznie żyjemy w ciemnocie i zacofaniu bo nie mamy klubokawiarni dla znudzonych mamusiek. te posty w których mamy wykazały , że można ciekawie spędzić czas z dzieckiem tylko potrzeba do tego trochę wyobraźni świadczą widocznie o zacofaniu w naszym regionie. koniecznie musi być po europejsku.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 19:31

Ot zacofana banda.., żyjcie dalej jak żyjecie, spacerujcie z lodami po deptaku i po galerii.., a dzieci niech wam dziczeją .., :) I dostają traumy w przedszkolu
Tu wcale nie chodzi o rozwój ich dzieci. Siedzą w domu znudzone, wyskoczyły by gdzieś...po co rano godzinę stały przed lustrem.......?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 19:49

Fajne zaczęcie biznesu. Nawymyślanie ludziom od zacofanych band.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2017, o 20:30

Fajne zaczęcie biznesu. Nawymyślanie ludziom od zacofanych band.
No :roll: zadziwiajace.
ale po co sie tak zaraz rzucać?
Młoda matka też człowiek i jakieś potrzeby ma!
O co ten krzyk?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”