opiekunka

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

opiekunka

Postautor: damiano » 13 wrz 2017, o 07:14

potrzebuje opiekunki do starszej kobiety moze byc z uk, zapewniam wynagrodzenie,mieszkanie + wyzywienie. prosze wrazie czedo o telefon odzwonie.

Re: opiekunka

Postautor: rena » 13 wrz 2017, o 12:35

Witam.Czy ta oferta dotyczy tylko opieki z zamieszkaniem,bo jeśli nie to mogę nawet na 10 godzin dziennie przychodzić.Rozumiem,że to na terenie Tomaszowa

Re: opiekunka

Postautor: damiano » 13 wrz 2017, o 20:05

moze byc na okreslona ilosc godzin opieka dotyczy osoby po operacji biodra na dzien dzisiejszy lezacej. tak na terenie tomaszowa ul.sklodowskiej. kwestia dogadania. prosze o numer telefonu ,oddzwonie.

Re: opiekunka

Postautor: anetka86 » 23 wrz 2017, o 22:08

Witam
Jeśli szukasz opiekunki dla osoby starszej to polecam zajrzeć na stronę agencji https://promedica24.com.pl/ Mają w swojej ofercie profesjonalne usługi opiekuńcze. Wystarczy na stronie zostawić swoje namiary: Imię, nazwisko, numer telefonu i województwo a odpowiedni pracownik agencji oddzwoni do nas. Trudno mi powiedzieć czy w swojej bazie opiekunek mają odpowiednią osobę z okolic Tomaszowa. Skoro oferujesz również mieszkanie i wyżywienie to nie powinno być problemu, żeby była to osoba nawet z innej części Polski. Kiedyś moja koleżanka z Warszawy właśnie za pośrednictwem tej agencji szukała kogoś do opieki nad jej mamą i z tego co pamiętam to udało się znaleźć osobę w ciągu kilku dni. Najlepiej dowiedzieć się wszystkich szczegółów dowiedzieć się podczas rozmowy. Na pewno będziemy pytani na co jest chora osoba nad którą ma być sprawowana opieka i jakie obowiązki dodatkowe ma wykonywać, więc warto nad tym się zastanowić.

Re: opiekunka

Postautor: Opiki » 28 lis 2017, o 06:10

Do osoby starszej w Tomaszowie.chodzacej i myslacej

Re: opiekunka

Postautor: Gość » 5 sty 2018, o 23:15

Ile płacicie opiekunce przy osobie samodzielnej , pytanie może dziwne ale od lutego będę potrzebowała opiekunki do osoby starszej.


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”