Gdzie kupię w Tomaszowie nowy rower ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Rvvl » 24 lip 2017, o 11:54

Witam
Chciałbym zakupić sobie nowy rower, do ok.1000 zł. Gdzie polecacie w Tomaszowie zakupić taki rower, jakiś sklep ?
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2017, o 12:00

zależy do czego ten rower i dla kogo . Jak dla dziadka do jazdy do miasta to kupisz wszedzie . Jak dla 20-40 latka to do czego ma służyć , jazd 20-km po asfalcie i to sporadycznie , jazd w terenie , dłuższe wycieczki , lub niby uniwersalny - trekingowy , czy też do jazd do sklepów .
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2017, o 14:04

na matejki w sklepie rowerowym (sklep centum - w piwnicy)
Na górę

Postautor: maxsio » 25 lip 2017, o 17:28

Nie lepiej przez internet. Można kupić za 1000 rower z wyższej półki. Ja kupiłem przez internet aluminiowy z amortyzatorem, a w Tomaszowie w tej samej cenie proponowano mi stalowy i goły. Może warto się zastanowić. W Tomaszowie w media expert, w dachmiksie, na Lekcji przed staropolską, gdzieś na Rolniczej jest firmowy sklep Ala pewności nie mam.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2017, o 23:35

w Naszych sklepach to ewentualnie można obejrzeć, przymierzyć się do wielkości ramy, posiedzieć i tyle, zapamiętać model, wielkość ramy i zamówić taki sam na alle.......ro, Ja tydzień temu kupiłem dwa różnica w cenie sklepowej i internetowej to 30% nie żartuję, cena na kertce w sklepie 1999 zł w necie zamówiłem za 1399 i przesyłka gratis, dwa dni i rowery miałem w domu, pół godziny skręcania, zmontowania kilku elementów (przednie koło, błotnik,kierownica, pedały)
Na górę

Postautor: majka33 » 31 sie 2017, o 23:42

Zaglądaliście już tutaj http://bikeovo.pl ? Mają tam bowiem w ofercie różnorodne przyczepki do rowerów. Sprawdzają się rewelacyjnie jako alternatywa do tradycyjnych fotelików dla dzieci. Poza tym można również w nich przewozić zakupy czy też transportować zwierzęta.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”