Wizerunek rynku - ronda w Tomaszowie Lub.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 lip 2017, o 19:51

Ktoś ewidentnie szuka w d.u.p.i.e raków Rozbudowy się zachciewa :lol:
Górale
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2017, o 09:22

droga główna krajowa, trasa międzynarodowa, brak obwodnicy, natężenie ruchu jedno z największych w Polsce, a ktoś chciałby ryneczek pod imprezy, deptak, hale targowe, itd, no to trzeba mieć fantazję
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2017, o 10:20

droga główna krajowa, trasa międzynarodowa, brak obwodnicy, natężenie ruchu jedno z największych w Polsce, a ktoś chciałby ryneczek pod imprezy, deptak, hale targowe, itd, no to trzeba mieć fantazję
Dokładnie gościu. Bez fantazji niczego nie zrobisz. Trzeba mocno wierzyć że może być inaczej może być lepiej. Ci co rządzą nie mają takiej wizji a poza tym po cholerę się narażać, jak się komu nie spodoba to nie wybiorą na kolejną kadencję, a tak spokojniutko, markowane ruchy kamyczkami na rondzie a kasa co miesiąc i to pokaźna wpływa na konto. Można to zmienić tylko trzeba chcieć i widzieć możliwości a jak kto nie widzi, nic na to nie poradzę cieniasy.
Na górę

Postautor: Ni Jaka » 12 lip 2017, o 16:12

Ja w miejscu ronda widzę wyłącznie wiejskie Pola Elizejskie a całą resztę może zalać Morze Martwe..
Na górę

Postautor: Goscie » 12 lip 2017, o 22:55

A handlowiec obłóżmy watą i zasiejmy rzeżuchę😀
Na górę

Postautor: Kasia788 » 12 lip 2017, o 23:07

Dobre, dobre :P
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 08:45

oprócz szydzenia nie macie innych pomysłów? tu faktycznie nic się nie zmieni. macie to na co zasługujecie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 10:20

oprócz szydzenia nie macie innych pomysłów? tu faktycznie nic się nie zmieni. macie to na co zasługujecie.
Pomysłów na co?na rondo? Chcesz przebudowy,przyjdzie inny któremu się to nie będzie podobać i dalej będzie przebudowywane?Czy to normalne?Są ważniejsze sprawy niż rondo!Szydzą bo koleś który tak o tym marudzi po prostu o ch.u.j.a.ł a jeżeli ktoś jest idiotą to wiadome że ludzie z niego będą się śmiać tak był jest i będzie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 12:31

Nie wiem dlaczego obrażasz gościa co pisze,że rondo jest jakie jest.Fakt sa ważniejsze sprawy ale miasto musi miec swoją wizytówkę i ona nie koniecznie musi byc taka jak w innych miastach.Budowa nowych hal nie jest dobrym pomysłem.
Czy my musimy małpowac po innych?
Dlaczego nie stac nas na coś ewidentnie nowego?
niespotykanego?
no chyba,że handlowiec :? ma byc tym czymś.
co do pomysłu z rzeżuchą to winorośl jest skuteczniejsza i trwalsza :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 14:11

Nie wiem dlaczego obrażasz gościa co pisze,że rondo jest jakie jest.Fakt sa ważniejsze sprawy ale miasto musi miec swoją wizytówkę i ona nie koniecznie musi byc taka jak w innych miastach.Budowa nowych hal nie jest dobrym pomysłem.
Czy my musimy małpowac po innych?
Dlaczego nie stac nas na coś ewidentnie nowego?
niespotykanego?
no chyba,że handlowiec :? ma byc tym czymś.
co do pomysłu z rzeżuchą to winorośl jest skuteczniejsza i trwalsza :panzielony:
Wizytówka?To masz stary kościół czy cerkiew 8) Co byś jeszcze chciał?Co budować?A przede wszystkim za co??!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 15:50

Hmmm..powiem szczerze,że mnie zaskoczyłeś.Wizytówką sakralną.Z tego wniosek,że nie mamy jednolitej koncepcji co do wyglądu miasta.Wyróżniać to my sie nie wyróżniamy :idea: a przeszlość musi ustąpić przyszłości,choćby nie wiem co.
Sek w tym,że młodych zdolnych,ambitnych i odważnych jest jak na lekarstwo.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 16:03

Hmmm..powiem szczerze,że mnie zaskoczyłeś.Wizytówką sakralną.Z tego wniosek,że nie mamy jednolitej koncepcji co do wyglądu miasta.Wyróżniać to my sie nie wyróżniamy :idea: a przeszlość musi ustąpić przyszłości,choćby nie wiem co.
Sek w tym,że młodych zdolnych,ambitnych i odważnych jest jak na lekarstwo.
Na ...uj ci się wyróżniać? Czy to jakieś zawody?Bełkoczesz a zero konkretów podajesz!Jaka by to nie była wizytówka czy sakralna czy świecka w Tomaszowie mamy tą pierwszą a budować coś bez powodu i na Twoje widzi mi się nie ma nawet z czego!Już nie mówię że nawet nie ma gdzie!Ważne by temat ci się kręcił jak kiedyś o policji że taka dobra i wogólę jak to mało komuś do szczęścia potrzeba żeby ktoś z nim chciał podyskutować o d.u.p.i.e marynie na forum.Szacun dla ciebie za Twą ,,ambitność,, i charyzmę w dążeniu do celu jaki on by d.e.b.i.l.n.y nie był :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 16:42

Hehehehehh wyluzuj bo cos Ci sie z chyba już myli z tego nadmiaru bodzcow i TWoja podejrzliwośc nie jest już kontrolowana.
I hamulce widać już nie te.No i nie klnij bo tu dzieciaki gorszysz :panzielony:
A co do wyróżniania sie to jak widać mamy odmienne zdania.Zważ jedno,że to ludzie wyróżniajacy sie tworza piekne rzeczy i realizuja wielkie przedsiewziecia i są motorem postępu.
Wyróżniający sie tworzą przyszłość moją i twoją czy tego chcesz czy nie.
Miasto aby sie rozwijać musi mieć takie ambicji.Pozostawnie w stagnacj i minimaliżm to najsmutniejsza opcja dla mieszkańcow takiego malego miaseczka.Zabójcze jak zabezpieczenie emerytalno rentowe w nowej wersji.A ja to nawet nie wiem czy emeryturę jakąs dostane no chyba,że jakis "wyróżnik" weżmie i wymyśli cos nowego.
Tylko czy jak postawimy na unifikacje to komuś zechce sie chcieć ...wyróżniać?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 21:49

Hehehehehh wyluzuj bo cos Ci sie z chyba już myli z tego nadmiaru bodzcow i TWoja podejrzliwośc nie jest już kontrolowana.
I hamulce widać już nie te.No i nie klnij bo tu dzieciaki gorszysz :panzielony:
A co do wyróżniania sie to jak widać mamy odmienne zdania.Zważ jedno,że to ludzie wyróżniajacy sie tworza piekne rzeczy i realizuja wielkie przedsiewziecia i są motorem postępu.
Wyróżniający sie tworzą przyszłość moją i twoją czy tego chcesz czy nie.
Miasto aby sie rozwijać musi mieć takie ambicji.Pozostawnie w stagnacj i minimaliżm to najsmutniejsza opcja dla mieszkańcow takiego malego miaseczka.Zabójcze jak zabezpieczenie emerytalno rentowe w nowej wersji.A ja to nawet nie wiem czy emeryturę jakąs dostane no chyba,że jakis "wyróżnik" weżmie i wymyśli cos nowego.
Tylko czy jak postawimy na unifikacje to komuś zechce sie chcieć ...wyróżniać?

kolego weź połowę tego co bierzesz :lol: ten u góry dobrze prawi mówiąc że ty nic tak naprawdę nie masz do powiedzenia a polemika z Tobą jest zbędna:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2017, o 22:51

Spoko :panzielony: Kolesie.
Pogadajcie sobie sami.Faktycznie nadajemy na innych falach.Zdrowie mam jedno.
Pozdro
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”