Wizerunek rynku - ronda w Tomaszowie Lub.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 lip 2017, o 08:37

tzn. że obecni właściciele to żydzi?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2017, o 10:59

Czy handlowiec to juź zabytek?
Na górę

Postautor: Mila » 16 lip 2017, o 12:09

Żal ogromny.Ten budynek ma wielki potencjał.
To który został przywłaszczony przez ŻYDÓW, czajnia czy ten żółty, drewniany z ulicy Kościuszki? (został już rozebrany).
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2017, o 21:25

Brednie ,Czajnia jest na sprzedaż.
Na górę

Postautor: kookoo » 19 lip 2017, o 09:22

Rynek mógłby być fajny gdyby zrealizowano go wg koncepcji projektowej. Te pagórki były lepsze niż kamienie. Nie wiem kto to dopuścił ale skrewił.
Teraz toto się brudzi i słabo -kontrowersyjnie wygląda.
Wszystkie miasta i gminy teraz robią rewitalizacje u nas tych kamieniczek i handlowca nie da się ruszyć no porażka na całej linii. Można coś z tym zrobić trochę chęci.... nawet apel do ludzi którzy to mają, używają powinni dbać o wizerunek bo on przyciąga turystów i przyjezdnych-przejezdnych. Jak będziemy tylko ocieplać budynki i malować kolory to sory ale będzie lipa. Więc handlowiec do zrobienia i czajnia do remontu oraz kamieniczki rewitalizacja nas czeka koniecznie. Dopóki tego nie będzie nikt nie powie że Tomaszów wygląda ładnie !!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2017, o 09:41

Na handlowcu powinien powstać ogródo -kawiarniorestauracja.Ludzie lubią włazić wysoko :panzielony: po budce z lodami widać.Teraz jest jednym wielkim słupem reklamowym.Widać z handelem nie wychodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2017, o 10:28

duzo budynków w centrum szpeci przykładem jest też budynek na skrzyżowaniu Kościuszki i Lwowskiej,budynek na kościelnej itp.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2017, o 11:23

duzo budynków w centrum szpeci przykładem jest też budynek na skrzyżowaniu Kościuszki i Lwowskiej,budynek na kościelnej itp.
Tak ale na Lwowskiej wreszcie budynki przy rondzie beda miały nową elewacje.mam nadzieję,że niezbyt krzykliwe kolorki :roll:
Dobrze bo z balkonów beton odpadał i tylko dzięki wielkiemu czczesciu nikomu nie spadło na głowe.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2017, o 16:00

byłoby dobrze ale jak nie zobaczę to nie uwierzę
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2017, o 21:45

Brednie ,Czajnia jest na sprzedaż.
Tak,jest na sprzedaż, ale prywatni właściciele chcą go sprzedać. Budynek powinien należeć do miasta, ale tak nie jest niestety.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2017, o 08:14

szkoda :!: a myśleliśmy,że prywatni właściciele nie dadzą zginąć taki fajny zabytek.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2017, o 16:01

A co się dzieje z tomaszowskimi pamiątkami?
Ktoś wie jak wyglądają?
Jak ktoś liczy na turystów to chyba istnieje takie zapotrzebowanie :!:


Coś na miarę susieckiego szumika :panzielony: czy ciupaga z napisem TOmaszów?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2017, o 03:48

Parę lat temu, na rynku - rondzie, kupiłam na pamiątkę od Pana Muchy 3 grafiki z starym kościołem, 3 różne ujęcia. Najładniejszą oprawiłam i wisi na ścianie. Szkoda, że już nie żyje ten tomaszowski artysta. W siedzibie informacji turystycznej można nabyć ładne widokówki Tomaszowa i okolic.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2017, o 12:19

Parę lat temu, na rynku - rondzie, kupiłam na pamiątkę od Pana Muchy 3 grafiki z starym kościołem, 3 różne ujęcia. Najładniejszą oprawiłam i wisi na ścianie. Szkoda, że już nie żyje ten tomaszowski artysta. W siedzibie informacji turystycznej można nabyć ładne widokówki Tomaszowa i okolic.
Widokówki :roll: a co jeszcze?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”