Ubranka dla dzieci

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ulcia11 » 26 cze 2017, o 08:58

Gdzie kupujecie ubrania dla swoich pociech ? Macie jakieś swoje ulubione marki ? Niebawem będę organizować wyprawkę dla synka i szukam sprawdzonych miejsc :)
Na górę

Postautor: nina » 26 cze 2017, o 11:00

Szukaj przede wszystkim dobrych jakościowo ubranek z prawdziwej bawełny bo to najodpowiedniejszy materiał dla takiego malucha. Ja nie mam dzieci ale siostrzenicy staram się kupować ubrania markowe, może sprawdź w 5-10-15 ?
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2017, o 16:53

Zalando,H&M ,Zara. 8)
Na górę

Postautor: tekila » 26 cze 2017, o 18:51

Ja kupuję w 5-10-15, czasem też w innych sieciówkach ale zdecydowanie rzadziej. Stawiam przede wszystkim na wysoką jakość a przy tym atrakcyjną cenę.
Na górę

Postautor: aalaa » 26 cze 2017, o 19:13

Zgadzam się z poprzedniczką. w 5-10-15 możesz dostać dobre gatunkowo ubranka i nie obawiać się, że się rozciągną po pierwszym praniu a tak często miałam z innymi ubrankami kupionymi w sieciówkach.
Na górę

Postautor: Gosia_ » 26 cze 2017, o 19:35

Ja w sumie do tej pory miałam może ze 2-3 ciuszki z 5-10-15 i to jeszcze po córce mojej siostry bo jest starsza od mojej o 2 lata. Ale może faktycznie skorzystam z oferty jak pojawią się jakieś fajne wyprzedaże i promocje. Chyba, że teraz coś jest ?
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2017, o 22:07

Reklama 5.10.15????? Czyzby mala sprzedaz.?
A wlasnie ubrania nie sa tam wcale dobre gatunkowo szalu tez nie ma we wzorach....
Prawda jest taka ze ludzie wola pójść do ciucha i za cene jednej koszulki maja pol siatki ubranek o wiele lepszej jakości nawet jak sa juz uzywane! A dla niemowlat ktore bardzo szybko rosna nie trzeba kupowac za nie wiadomo ile.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2017, o 22:15

Widać w 5-10-15 słabo że muszą sami pisać posty i na nie odpowiadać. Niestety mijacie się z prawdą, jakość ubrań słaba za to ceny wysokie. Dobrej jakości coraz ciężej znaleźć - sieciowe sklepy produkują w Chinach z marnej jakości materiałów. Jeśli chodzi o Tomaszów ja polecam Bajkę, mają spory wybór od polskich producentów, spodnie dresowe są tam nie do zdarcia z firmy GT. Wolę kupić coś porządniejszego, co nie wygląda po praniu jak szmata.
Na górę

Postautor: KasiaBe » 28 cze 2017, o 16:42

Ja też polecam Bajkę, zwłaszcza buty Mrugała i ubrania z KANZ
Na górę

Postautor: Elwira34 » 3 lip 2017, o 09:10

Ja nie przywiązuje zbyt dużej wagi do marki. Ubranka muszą być po prostu ładne i dobrze uszyte. Ostatnio robiłam zakupy w sklepie internetowym tublu. Zazwyczaj nie kupuje ubrań przez Internet, bo wolę wcześniej zobaczyć je na żywo, ale spodobał mi się jeden pajacyk. Cena też była przyzwoita. Przyszła paczka i wszystko było w porządku. Zauważyłam, że sklepy stacjonarne są sporo droższe niż te internetowe. Chyba się całkiem przestawię na zakupy przez Internet.
Na górę

Postautor: tomikaa » 4 lip 2017, o 17:39

Ja wolę wejść do sklepu, widzę co kupuję. Kiedyś kupowałam w Zarze przez net ale teraz jakość bardzo się popsuła.
Na górę

Postautor: Aneta 99 » 28 wrz 2017, o 19:52

Przydalby sie typowy sklep z odzieżą używaną tylko dla dzieci. Oczywiście porządną
Na górę

Postautor: miriana » 10 paź 2017, o 13:47

Jest wiele lokalnych sklepów z ciuszkami dla dzieci. Jesli chcecie zamówić coś przez internet to polecam na pewno
smyk ( ale głównie jeśli chodzi o promocje ponieawż cen takich niskich nie maja)
5-10-15
mango
ewentualnie polecam zajrzeć sobie tutaj: http://www.openwear.pl/ - dobra hurtownia, miewają niskie ceny na ubranka
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”