Efekty programu 500+

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 12:11



Boze człowieku jaki Ty jesteś dziwny. Nie popieram kradnacych miliony, nie popieram działań Angeli M. Nie uważam aby PO czy ktokolwiek był w stanie wynająć 100 tyś kobiet krzyczacych jednocześnie w tym samym miejscu. A co do 500+ nie biorę bo mam 1 dziecko a dochody mam takie, że dozwolony próg przekraczam o 600 % więc mi to 500 zł koło dupy zwisa. Wypowiadam się w temacie 500+ tylko dlatego że mnie szlag trafia jak widzę co robi biednym ludziom z mózgów rządząca partia. Rzucili tą zapomogę pogrążając kraj w jeszcze większych długach a ciemny lud się cieszy. Ehhh. Co za czasy. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. I żeby jeszcze ten biedny lud jakoś sensownie wykorzystał tą zapomogę, tzn inwestycje itd. A to nie. 90% przejada te pieniądze. Ludzi inteligentnych i co bardziej rozgarnietych szlag trafia takie marnotrwaienie za takie koszty. Bo to że ja zarabiam dużo oznacza że płacę też duże podatki. A taki przeciętny wyborca PIS to zazwyczaj osoba biedna, niezaradna, mało rozgarnieta i wręcz żerujaca na tych co ciężko pracują. I żeby nie było za PO nie jestem ale jak widzę co PIS wyprawia z pieniędzmi z moich podatków to aż mi się coś robi. Ja płacę po to, aby wszelkiej maści patologia latała z torbami wypchanymi po brzegi z zakupami z Biedronki.
Z ciebie biznesmen jak z koziej dupy trąbka jeśli uważasz, że mając 500zł można w coś zainwestować. Te pieniądze można tylko przejeść. I nie obrażaj mnie chamie, bo uważam się za inteligentnego wyborcę PIS.
smacznego ;))))
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 12:59

o właśnie jak biznesmen cham ludzie a ten co nic nie robi tylko dzieci to inteligencja bo on odprowadza podatki byś Ty miał kasę na dzieci tylko dorób jeszcze trochę tylko ciekawe skąd będziesz miał potem emeryturę radzę do roboty dziecioroby
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 18:50

skoro jesteś inteligentny to rozumiesz ,że rozdawanie pieniędzy biednym i bogatym ,bo oni też dostają 500plus to rozrzutnośc i nawet bogate państwa nie stać na takie wydatki.PIS za wszelką cenę chce rządzić i będzie rozdawać kasę . Nauczyciele też
mają dostać podwyżki
ale ci dyplomowani W ten sposób skłócają ludzi .Polacy to ciemny lud jak mówił Kurski i daje się ogłupiać a rządzący się ciesząi robią swoje .
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2017, o 16:06

Jak tam koledzy i koleżanki,czujecie różnice po wprowadzeniu 500+ w handlu czy usługach chociażby w tym okresie świątecznym?
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2017, o 16:17

podobno od przyszłego roku prąd,gaz idą w górę. Niby to przez inflacje ale czy aby na pewno?Szczerzę wątpię.teraz na dodatek Morawiecki na premiera i 2018r będzie prze..ny. Dobra zmiana--a ja dalej za najniższą krajową ciurlam przekraczam dochód (podnieśli kryteria w programie 500+ na jedno dziecko) będę miał ciężej jak rachunki wzrosną i ceny żywności.By żyło się lepiej- kur...wa mać! :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2017, o 16:21

podobno od przyszłego roku mają banować idiotów na forum ale to podobno nie mam żadnych konkretów, nie wiem ile w tym prawdy ludzie gadają
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2017, o 16:30

By żyło się lepiej - wszystkim to hasło PO. Dobra zmiana ale nikt nie mówił, że dla ciebie
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2017, o 19:36

do roboty dziecioroby
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2017, o 21:45

do roboty dziecioroby
ciągle robie , już 5 dziecko , mam zadyszkę
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2017, o 08:33

do roboty dziecioroby
ciągle robie , już 5 dziecko , mam zadyszkę
masz dziecko za dyszkę?To może zrobisz i mojej żonie? bo mi się nie chce nad tym męczyć :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2017, o 09:30



ciągle robie , już 5 dziecko , mam zadyszkę
masz dziecko za dyszkę?To może zrobisz i mojej żonie? bo mi się nie chce nad tym męczyć :lol:
Eunuchem jesteś.
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2017, o 09:46



masz dziecko za dyszkę?To może zrobisz i mojej żonie? bo mi się nie chce nad tym męczyć :lol:
Eunuchem jesteś.
Jestem nierobem z żyłką biznesmena :lol: Zrobisz mojej dziecko dostanę 500+ i jeszcze o alimenty cie moja poda :lol: many many many :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2017, o 14:41

do roboty dziecioroby
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2017, o 18:04



Eunuchem jesteś.
Jestem nierobem z żyłką biznesmena :lol: Zrobisz mojej dziecko dostanę 500+ i jeszcze o alimenty cie moja poda :lol: many many many :twisted:
Hej rogaczu gdzie ta twoja niedopieszczona żona :lol: zabawie się z nią
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2017, o 18:46

a ty widziałeś jego żonę ? Chyba że wyposzczony jak arab to i koza obleci .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”