Poziom inteligencji nauczycieli, a w zasadzie jego brak

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 maja 2017, o 18:04

A możecie trzymać się tematu niż rzucać mięsem
No jak dzieci :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2017, o 10:05

Nie wiem czy ktoś zauważyła ale większość uczniów jest przyjezdnych a dzieciarnia tomaszowska jeździ to zamościa, czemu, ponieważ tam jest jakiś poziom nauczania a rodzice sami chodzili do tutejszych szkół i wiedza że sa do dupy więc wysyłają do prawdziwej szkoły a nie domu molestowania psychicznego gdzie możesz wiedzieć więcej niż nauczyciel bo będziesz wtedy dręczony. Niestety niektórzy nauczyciele nie nadają się do szkoły nawet dla ludożerców :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2017, o 16:57

Nie ma co się obrażać tylko zabrać się za robotę, płacą wam za to, mało to mało ale płacą
Klasa podstawowa jeden do trzy nie wiele różni się od przedszkola
Cztery sześć no poza tym że więcej przedmiotów to szału nie ma
Gimnazjum jest poprawa ale też wałkowanie w kółko podstawówki co jest bez sensu
Nie wiem jak jest w liceum ale podejrzewam że kokosów tez nie ma
Przecież kiedyś te szkoły dobrze super uczyły, teraz jak dziecko wraca mi z lekcji i sprawdzam co na zajęciach to mi ręce opadają
Odeszli super nauczyciele a poprzychodziły jakieś barany co nawet nie rozumieją co znaczy „obok”
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2017, o 09:04

A niektórzy nauczyciele nawet nie umieją czytać na lekcji, co dopiero uczyć :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2017, o 13:15

Znowu ci się pogorszyło?
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2017, o 16:38

Tak jak jedna wielka pani matematyk co nawet z kalkulatorem ma trudności
W dodatku prowadzi klasy maturalne dość nieudolnie
Spisze z podręcznika przygotowawczego przykładowe rozwinięte zadanie a potem zadaje ze zbiorów nie ćwicząc z dziećmi w trakcie lekcji dlaczego tak się wykonuje tylko każdy robi sam
No ale czego spodziewać się po blondynce :lol:
Szkoła tylko traci na renomie bo z tego co słyszałem to już nie jeden dzieciak przeniesiony do Zamościa przez tępą dzide
I miotły takiej bym nie dał :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2017, o 20:15

Ty jesteś szowinista seksistowskim :panzielony: :shock: kiedyś nauczyciele mieli szacunek a dzisiaj :shock: rodzice dawali temu przykład i lepiej były dzieci wychowane...
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2017, o 09:43

Gdzie się podziały, tamte prywatki trala la la
Gdzie się podziały taaaamte szkoły, które kiedyś uczyły czegoś nas
Gdzie się podziali, te wszystkie belfry
Został już tylko nauczycielski kurz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2017, o 11:23

Gdzie się podziały, tamte prywatki trala la la
Gdzie się podziały taaaamte szkoły, które kiedyś uczyły czegoś nas
Gdzie się podziali, te wszystkie belfry
Został już tylko nauczycielski kurz :lol:
Przemineli z wiatrem :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2017, o 22:13

Aby być dobrym nauczycielem , to po pierwsze trzeba być zdolnym i skończyć studia dzienne z dobrym dyplomem. To co sie porobiło teraz w oświacie pod nadzorem władz samorządowych jest smutne i tragiczne dla młodego pokolenia .
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2017, o 20:24

Kiedyś Tomaszów na prawde dobrze prosperował i nie jeden wyszedł na swoje i do tej pory ma na maxa
Teraz jakby nie korepetycje i zmiana szkoły to rosnął tu same matoły
Nawet poziomy są inne w innych szkołach
Tematy sie nie zgadzają
A czy to Tomaszów czy to Zamość to co
To już inna Polska
Tam sie uczy inaczej ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2017, o 12:09

Ciekawe jak w tym roku wypadną matury
Jak szacujecie, o Nasza Wielka Inteligencjo Tomaszowska :lol:
Będzie chociaz 30%
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2017, o 15:08

Kiedyś nauczyciele uczyli teraz tylko przepychają dzieciaki z klasy do klasy aby utrzymać frekwencje a że rośnie nieuk to ich to nie obchodzi, a co gorsza te dzieciaki co mają potencjał i są zdolne olewają bo jeszcze będą mądrzejsze od nauczyciela któremu będzie głupio że dziecko umie myśleć w porównaniu do niego :lol:
Na górę

Postautor: franc17 » 31 maja 2017, o 14:41

Nauczycieli byli i są różni, choć przyznam, że dobry nauczyciel to wymierający gatunek. Nie dotyczy to tylko zawodu nauczyciela - wszystko się zdeprecjonowało. Mam jednak apel do wszystkich rodziców, aby więcej wymagali od siebie w kwestii wychowania swoich dzieci! Rola rodziców jest nie do przecenienia w tym zakresie. Nie szukajmy na siłę winnych swoich niepowodzeń, poszukiwania zacznijmy od siebie!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2017, o 21:47

Nauczycieli byli i są różni, choć przyznam, że dobry nauczyciel to wymierający gatunek. Nie dotyczy to tylko zawodu nauczyciela - wszystko się zdeprecjonowało. Mam jednak apel do wszystkich rodziców, aby więcej wymagali od siebie w kwestii wychowania swoich dzieci! Rola rodziców jest nie do przecenienia w tym zakresie. Nie szukajmy na siłę winnych swoich niepowodzeń, poszukiwania zacznijmy od siebie!!!!!!!!!
No tak ale jak tylko korepetycje pomagają to po co dzieciak chodzi do szkoły ?
Troche to jest głupie i no na sam rozsądek, na serio, bez sensu
Po co szkoły zbierają tzw "śmietanke" skoro oni nawet w zerówce nie dali by rady ?
No takie tępe dzidy
Jak sie z nimi rozmawia to tylko potakują :lol:
No to szanowna grono pedagogiczna, [***] też tylko potakuje i w dodatku zarabia więcej o was, ups
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”