Pijana młodzież nawet w święta, alkoholizm ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: martyna3 » 1 maja 2017, o 13:39

Nie demonizowałabym. Młodzież nigdy święta nie była i tak jest i teraz. Większość osób, które teraz narzekają sami też musieli się kiedyś wyszumieć :)
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2017, o 04:55

Nie demonizowałabym. Młodzież nigdy święta nie była i tak jest i teraz. Większość osób, które teraz narzekają sami też musieli się kiedyś wyszumieć :)
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
srająć Ci w ogródek
albo pobudka o 4 nad ranem bo komus sie przypomniało że jest pijany
lub zarzyganie samochodu
owszem każdy coś głupiego zrobi po pijaku to prawda
tylko jak człowiek normalny sie najebie to idzie cieniami do domu a nie leci na główną i tarabani w każdą klatke schodową krzycąc qurwa itd
wtedy to jest po prostu smutne że jednak jest niedorozwojem
a wielu tutaj lata i śpiewa le ra de fui pi si
czyli bez składu i jadu i bez sensu
a ja teraz prze takiego debila musze uspać dziecko
Na górę

Postautor: Olo » 2 maja 2017, o 23:44

Bez składu powiadasz :panzielony: :shock: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2017, o 13:04

Nie demonizowałabym. Młodzież nigdy święta nie była i tak jest i teraz. Większość osób, które teraz narzekają sami też musieli się kiedyś wyszumieć :)
Ale nie wracając o 2 nad ranem i drąc morde że są pijani tylko ukratkiem by nikt ze znajomych nie zauważył jak się łajdaczą i jakie z nich prymitywne chlory, a po zatym, trzeba umieć tak pić by wiedzieć że jedno piwko za dużo skończy się skandalem a nie chlac tak i nawet na autopilocie nie potrafić dojść do domu
wyszumieć się to znaczy pujść na dyskoteke, potańczyć, wypić dla toważystwa
obecne znaczenie słowa wyszumić się:
najebac sie w 4 dupy, zaliczyć panienke w klubie a po drodze wracając do domu zasrać bąć zaszczać każdy samochód
lub inne durne pomysły które wpadną po pijaku do głowy
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2017, o 21:56

Nie demonizowałabym. Młodzież nigdy święta nie była i tak jest i teraz. Większość osób, które teraz narzekają sami też musieli się kiedyś wyszumieć :)
Ale nie wracając o 2 nad ranem i drąc morde że są pijani tylko ukratkiem by nikt ze znajomych nie zauważył jak się łajdaczą i jakie z nich prymitywne chlory, a po zatym, trzeba umieć tak pić by wiedzieć że jedno piwko za dużo skończy się skandalem a nie chlac tak i nawet na autopilocie nie potrafić dojść do domu
wyszumieć się to znaczy pujść na dyskoteke, potańczyć, wypić dla toważystwa
obecne znaczenie słowa wyszumić się:
najebac sie w 4 dupy, zaliczyć panienke w klubie a po drodze wracając do domu zasrać bąć zaszczać każdy samochód
lub inne durne pomysły które wpadną po pijaku do głowy
A tam pier...isz ja jak wracałem do domu nad ranem to i śpiewałem i morde darlem a jak trzeba bylo to i dobrze pielęgnowany trawnik zarzygalem a swoje lata juz mam a mimo to na ludzi wyroslem. Jak ktoś był od podstawówki lamus to i dzisiaj nic nie pojmie.
Na górę

Postautor: urcisz » 9 maja 2017, o 09:14

Obchodzą święta na swój sposób...szkoda
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2017, o 12:45

No tak troche szkoda ze mody czlowiek zachowuje sie gorzej niz menel na warszawskim pkp
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2017, o 13:01

Ja to mam pytanie dlaczego sprzedawany jest alkohol nie tylko już dzieciom i młodzieży ale nawet osobom wstawionym lub pijanym ? a potem tylko klepsydry się czyta
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”