ile kaski z okazji ślubu?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 lip 2017, o 20:12

za 2 tygodnie mam ślub cywilny u męża siostry rodzonej. tylko ślub i obiad bez jakichś przyjęć itp. Ile wypada dać pieniędzy w prezencie? Tak wiem, że na ile kogos stać, niby oboje pracujemy ale jakoś tak ciężko trochę pogodzić wszystko przy tych zarobkach...
a od razu może wiecie ile daje się teraz na komunię od znajomych sąsiadów a nie od rodziny? wiem, że jest jeszcze trochę czasu ale muszę się przygotować..
większość daje puste koperty co jest szczytem chamstwa
przydzie taki bez prezentu tylko życzenia i aby sie najeść i napierdolić
qurwa
nawet bezdomny ma więcej godności
Na górę

Postautor: dam11 » 27 sie 2017, o 22:32

Wszystko zależy od rodziny. Mój kuzyn robił wesele na 200 osób i podobno każdy przynosił po minimum 500 złotych. W dalszej rodzinie przyjęliśmy, że 200 to dobra zapłata. Zależy też od tego, kim jesteś. Znajomi dadzą mniej, niż ciocia z wujkiem.
Na górę

Postautor: septer » 3 sty 2018, o 08:32

Zalezy ile macie pieniędzy. NIe trzeba dawać na siłe bardzo drogiego prezentu. Ale po prostu taki na jaki Was stać. Jesli nie macie kasy to dajcie 200 zł.Jeśli możecie sobie pozwolić na trochę więcej to super.

Ewentualnie mozna zastanowić się nad czymś bardizej oryginalnym Na przykład nad.....

http://www.grojec24.net/news-szukasz-pr ... ,4296.html - skokiem spadochronowym. I tutaj absolutnie nie żartuję :) Jęsli para młoda lubi takie akcje to na pewno im się to spodoba.
Na górę

Postautor: Mlodypan » 6 sty 2018, o 10:20

Okolo 1 tyś.minimum a jak dasz mniej to siedź w domu
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”