zarobki w sklepie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Jadzka » 17 kwie 2017, o 18:03

zarobki poszły w górę dlaczego wy pracodawcy się do tego nie stosujecie ????
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2017, o 18:23

W Tomaszowie u lokalsow i chyba nie tylko to minimalne wynagrodzenie
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2017, o 20:57

żadna praca nie hańbi i za każda prace pracownik oczekuje godnego wynagrodzenia, aby móc godnie żyć!!! to wynika z tego, że lepiej iść na zasiłek lub brać 500 + !!!
To lepiej brac 500+ i zyc w niz pracowac za 1500 zł ?
Jak ktoś woli żyć w ubóstwie to jego sprawa.
Na górę

Postautor: ikona » 17 kwie 2017, o 22:10

za 1200 to niech sam pracodawca sobie pracuje, bo to wystarcza na opłaty
Na górę

Postautor: Gość » 17 kwie 2017, o 22:29

za 1200 to niech sam pracodawca sobie pracuje, bo to wystarcza na opłaty
Za 3/4 etatu to tragedii nie ma.
Na górę

Postautor: fryzjer » 6 maja 2017, o 07:58

Nie wyobrażam sobie jak można pracować za 1200 zł, gdy obroty w sklepie są b dobre. Ale pracodawca wykorzystuje pracownika do pewnego czasu, aż on w końcu przejrzy na oczy i nie odejdzie sam.
Na górę

Postautor: Gość » 6 maja 2017, o 08:18

Myślę że w tych większych sklepach typu Biedronka , Lidl czy Intermarche pracownicy chyba mają te 2 tyś netto.
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2017, o 00:42

Nie wyobrażam sobie jak można pracować za 1200 zł, gdy obroty w sklepie są b dobre. Ale pracodawca wykorzystuje pracownika do pewnego czasu, aż on w końcu przejrzy na oczy i nie odejdzie sam.
bo to jest tomaszów dlatego tyle dostajesz młotku
np, sugerujecie sie tak mocno na warszawie, choć to porównanie jak piernik do wiatraka
no ale niech będzie, w taki wypadku takie porównanie sobie zrób
praca w biedronie w tl jako magazynier 1,200
to samo tylko wawa
2,500
Na górę

Postautor: dam11 » 11 maja 2017, o 13:06

Jest sens szukać pracy w takim miejscu? Bądźmy poważni. Nie lepiej rozwijać się w jakiejś konkretnej branży, np. motoryzacji? Pracuję u dealera BMW i jestem zachwycony. Wcześniej też męczyłem się w KFC na studiach (tragedia...). Polecam serdecznie ten kierunek http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/ a jeśli nie, to i tak odpuść sobie sklep, bo to istny wyzysk, który prowadzi donikąd.
Na górę

Postautor: wiosna » 11 maja 2017, o 17:43

Pracodawcy robią konkretne pieniądze, wiem! bo u takiego pracowałam, a my "ryjemy " u nich za marne 1100 zł
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2017, o 19:04

A ja myślę że w tych większych sklepach spożywczych lidl , biedrona czy intermarche mają gdzieś te 2 tyś i to nie ma znaczenia czy Wawa czy taki grajdoł jak ten Tomaszów.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2017, o 19:26

Zatrudnij się w którymś z tych marketów, jest bardzo dużo wolnych etatów, są ogłoszenia że potrzebują do pracy.
Jak już się tam zatrudnisz to wtedy napisz czy masz te 2000zł netto, tylko napisz prawdę.
Bo jak na razie to wszystko wyssane z palca i to że ktoś napisze że pracuje to jedna wielka propaganda.
Niech się podpisze imieniem i nazwiskiem oraz poda nr osobowy, wtedy uwierzę.
Bo takie pie....ły to sobie może każdy pisać.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2017, o 19:44

w Mrówce dziewczyny zarabiają po 2800. Najlepiej pracować w firmach, a nie u prywaciarza.
Hahaahahahaah 2800 jeszcze się tak nie uśmiałam :lol: :lol:
I jeszcze pewnie drugie tyle premii :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2017, o 19:52

Wystarczy założyć firmę,zatrudnić pracowników i dać im tyle ile zechcą.....Piszecie takie pierdoły,że żal mi d... ściska,że takie Pierdoły jak Wy piszecie takie...pierdoły
Mam nadzieje że Pisiory doj...bią ci taki podatek że się po....rasz,
a Urząd Skarbowy dobierze do du...y za nieuczciwość.
Bo za uczciwe 1200zł jak masz na myśli to sobie nie otworzyłeś firmy.
Na górę

Postautor: sasanka » 12 maja 2017, o 22:45

w Mrówce dziewczyny zarabiają po 2800. Najlepiej pracować w firmach, a nie u prywaciarza.
Hahaahahahaah 2800 jeszcze się tak nie uśmiałam :lol: :lol:
I jeszcze pewnie drugie tyle premii :lol: :lol: :lol:
moja kolezanka tam pracuje i wierze ze tyle zarabia bo to sieciowka moj kolega pracuje w grinplast i zarabia ok 2500 takze to nie sciema kochany pracodawco :(
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”