zarobki w sklepie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: angielka » 18 gru 2016, o 20:09

1200 co z tym zrobic jak sie tyle ma ?????????????????????????????????????????????????????
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2016, o 22:32

Pracuje w sklepie. Zarabiam 1366 zl na reke. Place rachunki a reszte dziele przez ilosc dni pozostalych do dnia wyplaty i staram sie nie wydawac dziennie wiecej niz mi wyszlo. Jesli wypadna mi nieprzewidziane wydatki musze kase pozyczyc. Malo jem. Ubieram sie w ciuchlandach. Nie pije, nie pale. Moja rozrywka sa spacery i czytanie ksiazek z biblioteki. Mam dziecko. Zaspokajam przede wszystkim jego potrzeby. Nie mam rodzinnego zasilku i nie łapie sie na 500+. Jestem szczesliwa ze moge zarobic chociaz te 1366 zl, bo w zasadzie nic nie umiem i nie wiem czy dalabym rade w innej pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2016, o 14:11

angielka pisze:1200 co z tym zrobic jak sie tyle ma ?????????????????????????????????????????????????????



a ile byś chciał, może 5 tysięcy bo cudem studia masz ukończone
jak ci nie pasuje to nie musisz brać tych pieniędzy
łaske robisz że pracujesz ?????????????????????
tylko nie miej pretensji że siedzisz na bezrobociu
Na górę

Postautor: smok102 » 20 gru 2016, o 07:37

moze nie 5 tys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale aby wystarczylo na oplaty i zycie bo 1200 to wystarcza na jedno lub drugie
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2016, o 19:50

w sieciowkach typu house i cropp ile u nas placa?
Na górę

Postautor: smok102 » 20 gru 2016, o 20:32

ja pracowałam na pól etatu kilka lat temu i z godzinami nadliczbowymi zarabiałam 1000-1100 ale to było 5 lat temu, także 1200 to śmiech na sali
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2016, o 12:56

smok102 pisze:ja pracowałam na pól etatu kilka lat temu i z godzinami nadliczbowymi zarabiałam 1000-1100 ale to było 5 lat temu, także 1200 to śmiech na sali


Dokładnie !!! Bardzo chętnie popatrzę jak Ci wszyscy, którzy zatrudniają ludzi w swoich sklepach/firmach dają radę przeżyć za 1200 zł miesięcznie. Macie pieniądze na wczasy zagraniczne, na coraz to nowe samochody i na wiele, wiele innych fanaberii, ale na uczciwe pensje i pozwalające na godne przeżycie ludzi, którzy na Was pracują to już nie macie! Oczywiście nie wszyscy są tacy sami, wśród tomaszowskich przedsiębiorców są tacy, którzy wiedzą co to honor i godność, ale jest ich niewielu.
Na górę

Postautor: smok102 » 22 gru 2016, o 18:06

za takie 1200 to sie niema checi do pracy
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2016, o 22:52

Gość pisze:
smok102 pisze:ja pracowałam na pól etatu kilka lat temu i z godzinami nadliczbowymi zarabiałam 1000-1100 ale to było 5 lat temu, także 1200 to śmiech na sali


Dokładnie !!! Bardzo chętnie popatrzę jak Ci wszyscy, którzy zatrudniają ludzi w swoich sklepach/firmach dają radę przeżyć za 1200 zł miesięcznie. Macie pieniądze na wczasy zagraniczne, na coraz to nowe samochody i na wiele, wiele innych fanaberii, ale na uczciwe pensje i pozwalające na godne przeżycie ludzi, którzy na Was pracują to już nie macie! Oczywiście nie wszyscy są tacy sami, wśród tomaszowskich przedsiębiorców są tacy, którzy wiedzą co to honor i godność, ale jest ich niewielu.



Dobry dowcip oni nie wiedzą co to jest ani honor ani godność buahahah. Biznesmeni od 7 boleści.
Na górę

Postautor: polaczek » 25 gru 2016, o 23:10

moze od 2017 cos sie zmieni
Na górę

Postautor: kropka » 2 sty 2017, o 16:24

na za 1200 nikt nie wyżyje choćby nie wiem jak oszczędzał!
Na górę

Postautor: waldorf » 9 sty 2017, o 22:25

Wystarczy założyć firmę,zatrudnić pracowników i dać im tyle ile zechcą.....Piszecie takie pierdoły,że żal mi d... ściska,że takie Pierdoły jak Wy piszecie takie...pierdoły
Na górę

Postautor: rioja » 13 sty 2017, o 21:37

zaplacic tyle ile ktos jest wart i aby za te marne grosze mogl zyc a nie wegetowac
Na górę

Postautor: lalus » 26 sty 2017, o 21:43

za 1200 to mozna sie zabawic a nie zycm wszystko jest tak drogie, a nie wspomne o oplatach
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2017, o 21:46

waldorf pisze:Wystarczy założyć firmę,zatrudnić pracowników i dać im tyle ile zechcą.....Piszecie takie pierdoły,że żal mi d... ściska,że takie Pierdoły jak Wy piszecie takie...pierdoły

Jak cie nie opłaca dać więcej to zamknij ten bajzel i nie wyzyskuj LUDZI !!!!!! :evil: :evil:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”