Piotruś

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Re: Piotruś

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 23:31

Nagle Kaśka zmieniła mu się w faceta? :P Jakiś transwestyta czy co
Biseksualizm (z greki βι bi = oboje, dwa oraz z łac. sexualis = płciowy), inaczej: biseksualność – trwały erotyczny pociąg do osób obu płci[1]. Sam termin został wprowadzony około roku 1809 przez botaników i początkowo odnosił się wyłącznie do roślin. Jako określenie orientacji seksualnej zaczął funkcjonować prawdopodobnie dopiero w XX wieku, kiedy rozpoczęto szersze badania nad ludzką seksualnością.Wiki

Dziś chciał żeby pokazać mu cycki a jutro... :roll:

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 23:37

Kaśka pokaz lepiej cycki, a nóż okaże się że jest na co popatrzeć.
A teraz już pisze o facecie :roll: To jest jakaś choroba psychiczna?

Postautor: Gość » 16 sty 2018, o 16:11

Piotrek, nie ma sensu się przejmować. masz racje w 100%, że to zaścianek i prowincja. ta hołota jak ich określasz szuka kozła ofiarnego, jelenia, który dalej opisywałby poczynania tomaszowskich radnych, a oni mieliby z tego pożywkę. dobrze, że z tym zakończyłeś. a jakie to miasto i jakie społeczeństwo, to widać po członkach aktualnej rady miasta. miasto ćpunów, złodziei,pijaków, kryminalistów, debilów, prostytutek etc. reszta to wiejska szlachta, co zgrywa arystokrację
Śliczne: " miasto ćpunów, złodziei,pijaków, kryminalistów, debilów, prostytutek etc. reszta to wiejska szlachta, co zgrywa arystokrację"

jest tylko jeden NORMALNY
Dobrze, że go mamy :P Normalnie dobrze nam tak :P

Postautor: Kasia888 » 17 sty 2018, o 21:23

Witam. Pisałam wczoraj, ale jakoś nie widzę mojego postu. Dziwne.
Wracając do powyzszego tematu nie bardzo to wszystko zabawne,. Były groźby i rynsztokowe obelgi. Ja personalnie nie biorę tego do siebie, bo chora osoba popoełnia nieadekwatne czyny. Z tego względu powinna się tym zainteresować opieka społeczna, Ośrodek Interwencji Kryzysowej. psycholog, psychiatra. A, zapomniałam czasem i Policja.
Dziś strzela głupie posty, a kto jest pewien że jutro nie podpali się czytając swoje chore postulaty i jeszcze skrzywdzi przypadkową osobę.

Postautor: Gość » 17 sty 2018, o 21:31

Witam. Pisałam wczoraj, ale jakoś nie widzę mojego postu. Dziwne.
Wracając do powyzszego tematu nie bardzo to wszystko zabawne,. Były groźby i rynsztokowe obelgi. Ja personalnie nie biorę tego do siebie, bo chora osoba popoełnia nieadekwatne czyny. Z tego względu powinna się tym zainteresować opieka społeczna, Ośrodek Interwencji Kryzysowej. psycholog, psychiatra. A, zapomniałam czasem i Policja.
Dziś strzela głupie posty, a kto jest pewien że jutro nie podpali się czytając swoje chore postulaty i jeszcze skrzywdzi przypadkową osobę.
Nie możesz znieść, że innym temacie na tym forum ludzie nie skaczą sobie do gardeł... a przeciwnie pomagają sobie, bo w końcu tak powinno być na tego typu forum. Wygrzebujesz znów te swoje bzdury. Musisz gdzieś dowalić!!!!!

Postautor: Kasia888 » 17 sty 2018, o 21:36

Ja napisałam zupełnie poważnie.! Znasz takie mądre powiedzenie "uderz w stół, a noożyce się odezwą" Widać,że się sprawdza idealnie :panzielony:

Postautor: Hukol » 18 sty 2018, o 06:26

O kogo chodzi z tym Piotrem.

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 20:55

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum.
Wszystko bydło leczące się u psychiatry tylko ON jeden normalny na całe miasto :P

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 21:57

Klienci MOPS to bydło...ciekawe czy o tym wiedzą

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 20:08

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum.

Naprawdę powybijałbyś ludzi korzystających z pomocy MOPS? :shock:

Postautor: Gość » 20 sty 2018, o 10:15

To jest chyba wzywanie do zabijania ludzi bo co to znaczy "powybijać hołotę"? Tomaszowianie to hołota, skaza na mapie Polski lecząca się psychiatrycznie :roll:

Postautor: Gość » 20 sty 2018, o 12:44

I znów chamstwo i obelgi.... Kaśka ty nigdy nie zmądzrzejesz?

Postautor: Gość » 20 sty 2018, o 13:17

I znów chamstwo i obelgi.... Kaśka ty nigdy nie zmądzrzejesz?
to Piotruś o wybijaniu i hołocie pisze. ty jakiś niekumaty jesteś? :lol:

Postautor: Gość » 20 sty 2018, o 16:12

To jest chyba wzywanie do zabijania ludzi bo co to znaczy "powybijać hołotę"? Tomaszowianie to hołota, skaza na mapie Polski lecząca się psychiatrycznie :roll:

Piotruś takie rzeczy może wypisywać. Wiadomo dlaczego :roll:

Postautor: Gość » 20 sty 2018, o 16:25

Dno i wodorosty!

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”