Piotruś

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Re: Piotruś

Postautor: Gość » 22 gru 2017, o 21:08

Admin widocznie nie chce kłamać. Dajesz Piotruś w każdym temacie. Opanuj się trochę. Zaczęło się od nazwania klientów MOPS bydłem a potem to tylko narasta

Postautor: Gość » 23 gru 2017, o 19:35

Piotrek, nie ma sensu się przejmować. masz racje w 100%, że to zaścianek i prowincja. ta hołota jak ich określasz szuka kozła ofiarnego, jelenia, który dalej opisywałby poczynania tomaszowskich radnych, a oni mieliby z tego pożywkę. dobrze, że z tym zakończyłeś. a jakie to miasto i jakie społeczeństwo, to widać po członkach aktualnej rady miasta. miasto ćpunów, złodziei,pijaków, kryminalistów, debilów, prostytutek etc. reszta to wiejska szlachta, co zgrywa arystokrację
Śliczne: " miasto ćpunów, złodziei,pijaków, kryminalistów, debilów, prostytutek etc. reszta to wiejska szlachta, co zgrywa arystokrację"

jest tylko jeden NORMALNY

Postautor: Gość » 26 gru 2017, o 16:48

A ten wyjazd we włoskie Alpy to ci MOPS sfinansował?

Postautor: Gość » 26 gru 2017, o 17:19

Moderator powinien zdjac ten temat. Obgadywanie i plotkowanie to na tym forum standard. Wszyscy wiemy jaki jest ten pan, ktorego tu opisujecie. Wiemy, ze zachowuje sie tak bo jest chory i na niektore swoje zachowania nie ma wplywu. Ciekawe czy tak chetnie byscie tu obgadywali gdyby to byl ktos z waszych rodzin. Czy fajnie by bylo gdybyscie to wy byli tu opisywani. Mnie jest go szkoda, tak jak wielu innych ludzi z defektami psychicznymi i fizycznymi.

raczej tego Pana zablokować na forum bo jemy to niby wszystko można?

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 05:27

Kolejne wcielenie to madka :lol: :P :panzielony:

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 12:16

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum.
trzeba wydrukowac ten tekst o tym bydle z MOPS i dac tam w kolejce

Postautor: PiterPan » 27 gru 2017, o 12:34

:!: huhuhahuhuha zima forum zła

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 12:42

A ty juz nie możesz sie zalogowac jako Smerf?

Postautor: Gość » 27 gru 2017, o 13:16

Jak tam Piotruś we włoskich Alpach było?

Postautor: Gość » 8 sty 2018, o 08:26

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum.

:P Na pewno się Piotruś n ie produkujesz na tym forum?

A to nie jest twoje?

"....ale tomaszowskie społeczeństwo jest bardzo bogate, rogacizna i głupota bez granic..."

viewtopic.php?f=25&t=122152

Postautor: Gość » 8 sty 2018, o 09:15

:P Na pewno się Piotruś n ie produkujesz na tym forum?

A to nie jest twoje?

"....ale tomaszowskie społeczeństwo jest bardzo bogate, rogacizna i głupota bez granic..."

I po co Piotruś było zaprzeczać.Twierdzić, że od roku się nie udzielasz na forum?

Postautor: Gość » 8 sty 2018, o 09:20

A ty co, skaczesz po wszystkich tematach, szukasz zwady i masz z tego radochę. Czym to się tak podmienić, że komuś dowalisz?

Postautor: Gość » 8 sty 2018, o 09:20

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski.

Inny temat

" tomaszowskie społeczeństwo to skaza na mapie Polski...ale tomaszowskie społeczeństwo jest bardzo bogate, rogacizna...

09.12.2017 godz. 11.54

:P A podobno od roku się nie udzielasz na forum :P czego się wstydzisz?

Postautor: Gość » 8 sty 2018, o 09:53

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski.

Inny temat

" tomaszowskie społeczeństwo to skaza na mapie Polski...ale tomaszowskie społeczeństwo jest bardzo bogate, rogacizna...

09.12.2017 godz. 11.54

No jak tam Piotruś? :P Te same zwroty. Czyżby psipadek? :lol:

Postautor: Gość » 8 sty 2018, o 12:40

Inny temat

09.12.2017 godz. 11.54

No jak tam Piotruś? :P Te same zwroty. Czyżby psipadek? :lol:

Jakoś się Piotruś nie zapluwa, że to nie są jego posty. A podobno od roku na forum się nie udziela.

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”