Piotruś

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Re: Piotruś

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:54

człowieku, powiedz, czy ja tu kogoś zaczepiałem? nie było mnie na forum tyle czasu, po co prowokuja? nie mają innych problemów. po co wymyślają te bajki? czemu nie widzą własnych brudów?

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:59

Nie wiem. Wiem tylko , że nie powinieneś walić takich tekstów. W sumie zaatakowałeś wszystkich Tomaszowiaków. Na pewno klientów MOPS których wprost nazwałeś bydłem.

Człowieku opanuj się. Tak przeczytać od początku do końca ten temat to wcale aż tak strasznie po tobie nie jadą. Moim zdaniem ty pojechałeś bardziej.

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 13:03

tak, a nazwanie kogoś psychicznym z defektem takim a takim? to nie podlega pod znieważenie?

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 13:08

co uważasz, że to przyjemne?

Postautor: Kasia788 » 20 gru 2017, o 23:46

Nie... no wcale mnie nie zaczepiałeś i nie próbowałeś obrazić, i jeszcze podszywanie się pod inne osoby. Brak słów...

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 06:29

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum.

Na pewno z tobą wszystko w porządku? :shock: wiekszość leczy się psychiatrycznie ty nie. korzystający z MOPS to bydło ty nie.

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 09:37

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum.

Normalny człowiek takich tekstów nie pisze. Tym bardziej nie obraża tych wśród których stoi w kolejce w MOPS.Niby oni to bydło a on to niby kto?

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 10:31

Piotruś. Jak ty w tym MOPSIE będziesz stał wśród tego tomaszowskiego bydła? TY CESARZ :shock: :shock:

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 10:55

Piotruś ty się nie udzielasz na forum? :shock:

A to niby nie twoje?

"Piszę tak, bo inaczej nie przeczytasz, ani nie zrozumiesz tępa, jełopowata zakuta pało zaślepiona miłościa do partii Misiewiczów i Piotrowiczów.
PS. Tu też domagasz sie swojej porcyjki wyzwisk? Dostaniesz ją zidiociała łachudro."

viewtopic.php?t=109445

Wypisz wymaluj tekst jak tomaszowskim bydle w MOPS.

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 12:08

kretynie, skończony idioto. powiedz mi, czy twoje życie jest tak cholernie nudne, że siedzisz na tym forum i piszesz totalne bzdury? kiedy Cię zaczepiałem, w jakim wątku? zajmij się już przygotowywaniem do świąt Bożego Narodzenia, to masz jeszcze szansę na to, że Bóg Ci wybaczy tą Twoją hipokryzję i zakłamanie, zapluta mordo. Nigdy nikogo się nie podszywałem, i nie brałem udziału w rozmowach na forum od roku. Czy już nie masz innych problemów tylko zajmowanie się moją skromną osobą. bo to już przechodzi ludzkie pojęcie, co ta szumowina tu wypisuje. panie moderatorze skasuj Pan ten temat, bo rogacizna nie przestanie pisać. oni muszą kogoś atakować, wymyślać, bo sami potrzebują dowartościowania. bydło w sumie nie myśli, to co się dziwić, ze muszą coś dokładać, zmyślać. nawet Doda na rogaciźnie si poznala, kiedy ich podsumowała na trzy dni przed występem w radiu RMFm. i jej zdanie mi wystarczy za wszystkie inne opinie. Juz marcin Krawczyk w słynnym filmie ja i moje miasto ukazał tą chorą rzeczywistość jaka panuje w tymi mieście. Ten film bezwarunkowo powinien uzyskać Oskara.

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 12:14

kretynie, skończony idioto. powiedz mi, czy twoje życie jest tak cholernie nudne, że siedzisz na tym forum i piszesz totalne bzdury? kiedy Cię zaczepiałem, w jakim wątku? zajmij się już przygotowywaniem do świąt Bożego Narodzenia, to masz jeszcze szansę na to, że Bóg Ci wybaczy tą Twoją hipokryzję i zakłamanie, zapluta mordo. Nigdy nikogo się nie podszywałem, i nie brałem udziału w rozmowach na forum od roku. Czy już nie masz innych problemów tylko zajmowanie się moją skromną osobą. bo to już przechodzi ludzkie pojęcie, co ta szumowina tu wypisuje. panie moderatorze skasuj Pan ten temat, bo rogacizna nie przestanie pisać. oni muszą kogoś atakować, wymyślać, bo sami potrzebują dowartościowania. bydło w sumie nie myśli, to co się dziwić, ze muszą coś dokładać, zmyślać. nawet Doda na rogaciźnie si poznala, kiedy ich podsumowała na trzy dni przed występem w radiu RMFm. i jej zdanie mi wystarczy za wszystkie inne opinie. Juz marcin Krawczyk w słynnym filmie ja i moje miasto ukazał tą chorą rzeczywistość jaka panuje w tymi mieście. Ten film bezwarunkowo powinien uzyskać Oskara.

jest pożytek z tego wątku. ludzie korzystający z pomocy MOPS dowiedzieli się od ciebie , że są tomaszowskim bydłem

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 12:28

oni już dawno o tym wiedzieli, jeszcze za kadencji dwóch poprzednich burmistrzów, sporo o tym pisałem Sierotko Marysiu w owym czasie. także nie odkryłem chyba nic nowego. a to, że są tam tacy, że non stop w tej opiece siedzą to fakt. ja niestety nie, chociaż próbują mi coś wmawiać. piszący tu na mój temat dosłownie już chyba o mnie wszystko wiedzą, ile piszą nieprawdy. ja nikomu nie zaglądam do portfela i nie interesuje się bydłem, a bydło mną tak. sami co miesiąc wyłudzają pieniędze z MOPSu, ukrywają dochody, a potem w biedronce odgrywają milionerów. ja nie nie muszę co miesiąc chodzić, a z czego się utrzymuje, to gówno za przeproszeniem ciemnogrodzian o mnie piszących obchodzi. wara ode mnie i mojego życia.

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 14:15

Jak zalogowany admin potwierdzi, że nie jesteś autorem słów o utylizacji pisiorów i to nie ty ogłosiłeś sie na forum Cesarzem to ciebie przeproszę. A co .Święta idą

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 17:22

Jak zalogowany admin potwierdzi, że nie jesteś autorem słów o utylizacji pisiorów i to nie ty ogłosiłeś sie na forum Cesarzem to ciebie przeproszę. A co .Święta idą
No i chyba przeprosin nie będzie :roll:

Postautor: Gość » 21 gru 2017, o 17:52

Z czym masz problem Piotruś? Przecież to twoją prośbę admin skasował tematy w których coś ci brunatnego wypływało, ogłosiłeś się Cesarzem i walczyłeś z obszczymurkami puszczaniem bączków.Nie możesz poprosić żeby ciebie uwiarygodnił?

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”