Piotruś

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Re: Piotruś

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 05:55

Piotruś a to nie są przypadkiem założone przez ciebie tematy?

najlepsze miejsca do auto sexu w Tomaszowie

Smalec a inne lubrykanty.Czym zwilżać ?

Psie kupy pod urzedem miasta - plaga

Czy ktoś z Was dymał już w kakaowe oko ?

Czy znacie Smerfy ? Poznajcie najważniejsze osobistości ze świata smerfów

viewforum.php?f=37&start=80

Poziom mniej więcej jak na pracę magisterską a ostatni temat nawiązuje do twojego nicka :roll:

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 08:07

Nie fikać . To jest Cezar Forum z włoskich Alp

Postautor: lotto » 20 gru 2017, o 11:50

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum.

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:00

Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

przecież to ty nazwałeś siebie Cesarzem. ty twierdziłeś, że jako 17 letnia Monia czy żona Węgra masz nam coś ważnego do przekazania.

to ty sie tutaj najwięcej napinasz strasząc , że jesteś przedstawicielem kancelarii adwokackiej i wiesz więcej niż wywiad amerykański

ty pozdrawiasz z włoskich Alp ostatnio.

aleś pojechał.

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:03

kretynie, nie opowiadaj bajek. ja już się nie udzielam na forum, nie wiem o jakim temacie piszesz. nie wymyślaj

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:17

Piotrek, nie ma sensu się przejmować. masz racje w 100%, że to zaścianek i prowincja. ta hołota jak ich określasz szuka kozła ofiarnego, jelenia, który dalej opisywałby poczynania tomaszowskich radnych, a oni mieliby z tego pożywkę. dobrze, że z tym zakończyłeś. a jakie to miasto i jakie społeczeństwo, to widać po członkach aktualnej rady miasta. miasto ćpunów, złodziei,pijaków, kryminalistów, debilów, prostytutek etc. reszta to wiejska szlachta, co zgrywa arystokrację

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:21

Piotrek, nie ma sensu się przejmować. masz racje w 100%, że to zaścianek i prowincja. ta hołota jak ich określasz szuka kozła ofiarnego, jelenia, który dalej opisywałby poczynania tomaszowskich radnych, a oni mieliby z tego pożywkę. dobrze, że z tym zakończyłeś. a jakie to miasto i jakie społeczeństwo, to widać po członkach aktualnej rady miasta. miasto ćpunów, złodziei,pijaków, kryminalistów, debilów, prostytutek etc. reszta to wiejska szlachta, co zgrywa arystokrację

Czyżby DWÓCH sprawiedliwych w tej Sodomie i Gomorze? :P Obaj z włoskich Alp?A może to Monia pisze do żony Węgra?

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:24

czemu się nie przedstawisz "bohaterze"?. wówczas Ci odpowiem kto pisze, Czy Monia czy żona Węgra z włoskich alp. idioto, powiedz, chcesz zaistnieć? jak Twoja stara, nie wstydzi się, że spłodziła taki produkt uboczny?

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:31

czemu się nie przedstawisz "bohaterze"?. wówczas Ci odpowiem kto pisze, Czy Monia czy żona Węgra z włoskich alp. idioto, powiedz, chcesz zaistnieć? jak Twoja stara, nie wstydzi się, że spłodziła taki produkt uboczny?
ale ty nie musisz udowadniać że ty to ty.fakt. :P miałeś się nie udzielac na forum?

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:35

no widzisz masz coś ma na sumieniu jak większość. nie udzielałem się, ale nie pozwolą bydłu po sobie jeżdzić, która nie widzi własnych brudów.

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:38

Piotruś. A co ty chcesz się spotkać? Jesteś tego pewien? Cały twój wcześniejszy tekst podpada pod paragrafy. Wszystkich tomaszowiaków zwyzywałeś od bydła.

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:41

w dupie to mam. i Ciebie. po mnie też jeżdżą i to także podlega pod paragraf. nikogo personalnie nie atakuje

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:45

w dupie to mam. i Ciebie. po mnie też jeżdżą i to także podlega pod paragraf. nikogo personalnie nie atakuje

no nie wiem. klienci MOPS nazwani bydłem to już jakoś tak personalnie jest. a temat o jakims Piotrusiu. jesteś pewien że o Tobie?

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:46

personalnie? kiedy? a co nie ma w tomaszowie zlodziei, pijaków, ćpunów etc? zaprzeczysz?

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 12:50

personalnie? kiedy? a co nie ma w tomaszowie zlodziei, pijaków, ćpunów etc? zaprzeczysz?
nie wiesz już co piszesz?

"mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy"

Nie wiem czy Ty korzystasz. Ale jeśli korzystasz to mam nadzieję, że stojąc z nimi w kolejce to "bydło" ci jakoś podziękuje

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”