Piotruś

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Re: Piotruś

Postautor: Gość » 19 gru 2017, o 09:50

Przez to zaczepianie to kiedyś dostanie, jeszcze nie trafił swój na swego a przydało by mu się już w końcu, bo przesadza Piotruś pan :P

Postautor: Lama » 19 gru 2017, o 10:25

Moderator powinien zdjac ten temat. Obgadywanie i plotkowanie to na tym forum standard. Wszyscy wiemy jaki jest ten pan, ktorego tu opisujecie. Wiemy, ze zachowuje sie tak bo jest chory i na niektore swoje zachowania nie ma wplywu. Ciekawe czy tak chetnie byscie tu obgadywali gdyby to byl ktos z waszych rodzin. Czy fajnie by bylo gdybyscie to wy byli tu opisywani. Mnie jest go szkoda, tak jak wielu innych ludzi z defektami psychicznymi i fizycznymi.

Postautor: Gość » 19 gru 2017, o 10:49

Rodzina tego Piotrusia w pierwszej kolejności powinna odciąć mu dostęp do internetu bo takie teksty i tematy jakie ostatnio tutaj wali to już odmęt jakiegoś obłędu :roll:

Postautor: Gość » 19 gru 2017, o 13:19

Moderator powinien zdjac ten temat. Obgadywanie i plotkowanie to na tym forum standard. Wszyscy wiemy jaki jest ten pan, ktorego tu opisujecie. Wiemy, ze zachowuje sie tak bo jest chory i na niektore swoje zachowania nie ma wplywu. Ciekawe czy tak chetnie byscie tu obgadywali gdyby to byl ktos z waszych rodzin. Czy fajnie by bylo gdybyscie to wy byli tu opisywani. Mnie jest go szkoda, tak jak wielu innych ludzi z defektami psychicznymi i fizycznymi.
Moderator to powinien Piotrusia zablokować.Skończyłoby się 18 tematów o kumplexie debila czy debla, tematy o smalcu, kakałku, seksie analnym itp.pislamiści,pisotłuki, pisodurnie itd. litości. to by nie przeszło na żadnym forum. a tu przechodzi

Postautor: Lama » 19 gru 2017, o 15:47

Zazwyczaj nie sledze politycznych tematow na forum, ale po Waszych wpisach tutaj przychylam sie do tego by moderator zdjal niektore tematy i zablokowal niektorych piszacych. Ale skad pewnosc ze to pisze P?

Postautor: Gość » 19 gru 2017, o 16:32

On podobno zajmuje się pisaniem pracy magisterskich

Postautor: Gość » 19 gru 2017, o 18:23

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Postautor: Gość » 19 gru 2017, o 19:54

Ta.Pisze prace magisterską. We włoskich Alpach. Właśnie pozdrawiał w innym temacie.

Postautor: Gość » 19 gru 2017, o 22:30

Sorry, chciałem napisać że pisze prace magisterskie. Tzn ludziom, za pieniądze.

Postautor: Kasia788 » 19 gru 2017, o 22:34

Ajś... Ty się nie znasz. Zmęczył się pisaniem, więc wyskoczył w Alpy na kilka dni ...

Postautor: Gość » 19 gru 2017, o 22:39

Moze przepisuje tylko. Nikt przytomny nie dalby mu przeciez pracy do napisania od podstaw.

Postautor: Kasia788 » 19 gru 2017, o 22:46

Chociaż powiem Ci,że z tego co czytałam to spora część geniuszy na tym świecie miała trochę "nierówno pod sufitem". Więc może to jest geniusz, który na razie się nie ujawnia, bo jest skromny i peszy go popularność :panzielony:

Postautor: Gość » 19 gru 2017, o 23:17

Masz na myśli sobie?

Postautor: Kasia788 » 19 gru 2017, o 23:22

Umiejętność pisania jest ci obca widzę :lol: A to, co sobie mam na myśli to już wcześniej napisałam :panzielony:

Postautor: Gość » 20 gru 2017, o 05:10

Prace magisterskie. Chyba pielęgniarkom z oddziału .

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”