BEZROBOCIE

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 paź 2016, o 14:57

Ciekawi mnie jak kształtuje sie poziom bezrobocia w naszym mieście?
Spadło czy wzrosło?
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2016, o 15:32

Jestem os bezrobotna dwa dni po skończonym macierzyński z prawem do zasiłku :) oddam zasiłek dajcie prace
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2016, o 17:16

jak bylo tak jest nic sie nie zmienilo i bedzie jeszcze gorzej
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2016, o 17:54

Jest lepiej bo młodzi bezrobotni wyjeżdżają
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2016, o 21:57

Pracy w urzędach jest bardo dużo ale trzeba kogoś znać.Kto ma znajomości ten ma pracę.Zapiszcie się do młodzieżówki PIS zaraz wam znajdą posadkę.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 07:06

Gość pisze:Jestem os bezrobotna dwa dni po skończonym macierzyński z prawem do zasiłku :) oddam zasiłek dajcie prace

Jest praca dla ciebie 12 godz dziennie 8 zł na czarno. pasuje. praca to praca.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 09:51

To jakie szanse mają ludzie namieszkanie plus jak są bezrobotni?
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 11:36

Nowa Galeria powstaje, będzie mnóstwo miejsc do pracy <lol2>
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 11:54

Gość pisze:Nowa Galeria powstaje, będzie mnóstwo miejsc do pracy <lol2>

Co Ty gadasz? :shock:

Kobiety juź wykombinowały i decydują sie na dwoje troje dzieci.Dlatego bedzie problem z naborem na sprzedawczynie.
Chyba,że emerytki zasilą ten biznes.
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 12:46

A co emerytki lub inne starsze kobiety maja nie pracować? Tez żyjemy ale obecnie szans na prace nie mamy wcale. Z góry pracodawca zakłada ze nie dam rady bo za stara jestem, W każdym razie ja jestem bezrobotna. A widząc te tłumy ludzi w PUP mysle ze bezrobocie to plaga naszego miasta
Na górę

Postautor: Gość » 14 paź 2016, o 14:06

Gość pisze:A co emerytki lub inne starsze kobiety maja nie pracować? Tez żyjemy ale obecnie szans na prace nie mamy wcale. Z góry pracodawca zakłada ze nie dam rady bo za stara jestem, W każdym razie ja jestem bezrobotna. A widząc te tłumy ludzi w PUP mysle ze bezrobocie to plaga naszego miasta


Hmmm...widać,że masz sporo pary i odwagi.Nie wiem ile masz lat i jakie wykształćenie :wink: ale powiem C i jedno
Masz to czego brakuje młodym -Doświadczenie życiowe!
Może ono w sklepie lub przy taśmie nie jest aż tak istotne ale w innych dziedzinach życia wygrywa.
Możesz to wykorzystać.
Na górę

Postautor: as23 » 16 paź 2016, o 10:38

Bezrobocia nie ma,tylko ludzie nie maja zadnych kwalifikacji,młodzi potrafią
godzinami patrzeć w ekranik 2d,gdy życie obok w pełnym hd 3d umyka :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2016, o 17:19

as23 pisze:Bezrobocia nie ma,tylko ludzie nie maja zadnych kwalifikacji,młodzi potrafią
godzinami patrzeć w ekranik 2d,gdy życie obok w pełnym hd 3d umyka :lol: :lol:



:shock: aż szkoda tutaj ludzie są anonimowi.
Czytając taką bzdurę zastanawiam się czy ona jest przypadkowa. Przecież to samo twierdzili nasi politycy przed wyborami . Polityka państwa traktuje bezrobotnych w Polsce tak jak traktowano żydów w Niemczech tuż przed wojną , analogia jest dosłowna ,czarna propaganda wobec bezrobotnych jest bardzo podobna jak wobec żydów!!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2016, o 17:31

Gość pisze:
as23 pisze:Bezrobocia nie ma,tylko ludzie nie maja zadnych kwalifikacji,młodzi potrafią
godzinami patrzeć w ekranik 2d,gdy życie obok w pełnym hd 3d umyka :lol: :lol:



:shock: aż szkoda tutaj ludzie są anonimowi.
Czytając taką bzdurę zastanawiam się czy ona jest przypadkowa. Przecież to samo twierdzili nasi politycy przed wyborami . Polityka państwa traktuje bezrobotnych w Polsce tak jak traktowano żydów w Niemczech tuż przed wojną , analogia jest dosłowna ,czarna propaganda wobec bezrobotnych jest bardzo podobna jak wobec żydów!!!


Nie do końca chyba rozumiem co próbujesz przekazać? Albo coś zupełnie odwrotnego. Porównujesz ich z Żydami z III Rzeszy?? Ktoś ich pietnuje, ściga, prześladuje czy wygania? Większość bezrobotnych w Polsce to bezrobotni i z wyboru którzy albo po prostu pracują za granicą, na czarno czy doja i tak zbyt hojny socjal w tym państwie. Oni wręcz powinni być traktowani jak przez nazistów Żydzi a nie są...
Na górę

Postautor: meg » 17 paź 2016, o 15:48

Dobrze płatnej pracy nie ma i długo nie będzie także lokalnie. Jakiś pomysł to praca za granicą. Dla przykładu osoby starsze mogą zainteresować się ogłoszeniami typu praca opiekunka niemcy. To całkiem niezła alternatywa dla pracy w PL.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”