gdzie dobrać soczewki

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: blabla » 13 kwie 2016, o 20:10

Witam mam zamiar przerzucić się z okularów na soczewki. Wiecie gdzie najlepiej umowic się na wizyte w Tomaszowie na dobranie odpowiednich soczewek i ile taka wizyta kosztuje? Proszę, to dla mnie bardzo ważne. z góry dziękuję :)
Na górę

Postautor: majka76 » 26 maja 2016, o 20:43

Tutaj http://www.optiland.pl są ciekawe propozycje. Często mają różne promocje. Kupując zestawy możemy również zapłacić znacznie mniej. Sklep Optiland oferuje różnego rodzaju soczewki korekcyjne oraz kolorowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu można poprawić swój wzrok i wygląd. Ceny są tam naprawdę atrakcyjne.
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2016, o 23:05

blabla pisze:Witam mam zamiar przerzucić się z okularów na soczewki. Wiecie gdzie najlepiej umowic się na wizyte w Tomaszowie na dobranie odpowiednich soczewek i ile taka wizyta kosztuje? Proszę, to dla mnie bardzo ważne. z góry dziękuję :)

Noszę soczewki 6 rok i miałem już różne doświadczenia w tej kwestii, m.in. chodziłem prywatnie do okulisty na dobranie soczewek/też na NFZ i zawsze źle na tym wychodziłem. Idealnie dobrali mi soczewki okuliści z salonu Lynx optique - badania robię co pół roku (kontrolne + co 6 miesięcy zamawiam soczewki to od razu potwierdzam wadę i że ta moc jest aktualnie dla mnie idealna). Jeżeli będziesz w okolicach Wawy to naprawdę polecam, badanie kosztuje 100zł + dostajesz darmowe próbne soczewki jakie Ci dobiorą. Na początek zanim nie przyzwyczaisz się do zakładania i ściągania soczewek polecam zakupić 1 dniowe na pierwszy miesiąc a potem jak będzie już wprawa to 2 tygodniowe lub 1 miesięczne.
Odnośnie kosztów - wizyta w linx kosztuje 100 zł, soczewki jednodniowe pewnie gdzieś koło 7-8 dych za paczkę czyli razem 160 zł pierwszy miesiąc.
Później przy zakupie soczewek miesięcznych lub dwutygodniowych dochodzi koszt płynu do czyszczenia soczewek za ok. 45 zł (mi taka buteleczka wystarcza na miesiąc) i koszt soczewek na miesiąc to ok. 100-150 zł za paczkę x2 + 45 zł/miesiąc płyn i masz cały koszt tej akcji.
Dolicz koniecznie wizyty kontrolne chociaż raz do roku u okulisty aby mieć pewność iż nic złego się nie dzieje.
Na górę

Postautor: ww123456 » 27 maja 2016, o 13:04

blabla pisze:Witam mam zamiar przerzucić się z okularów na soczewki. Wiecie gdzie najlepiej umowic się na wizyte w Tomaszowie na dobranie odpowiednich soczewek i ile taka wizyta kosztuje? Proszę, to dla mnie bardzo ważne. z góry dziękuję :)

ja polecam dr Joanne Romanowicz. Od 5 lat jest moim okulistą i od tego czasu nie miałam żadnych problemów z doborem soczewek
Na górę

Postautor: ja567 » 31 maja 2016, o 17:19

Soczewki dobiera optometrysta w A&G Optyk w Galerii Rynek. Wizyta kosztuje 99 zł. Dostajesz soczewki próbne, po 2 tyg jest bezpłatna wizyta kontrolna. Soczewki jak i płyny można również zakupić u nich na miejscu.
Na górę

Postautor: Romeq77 » 28 lip 2016, o 08:47

Zawsze najlepsze ceny znajdziesz w internecie. Akurat jeśli chodzi o soczewki, to warto, byś sprawdził sklepy takie jak https://optiland.pl/plyny-i-krople Nie dość, że masz w nich porządny wybór, to jeszcze możesz znaleźć spore promocje na to, czego akurat szukasz.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”