psycholog

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 mar 2016, o 19:05

Czy w Tomaszowie przyjmuje prywatnie psycholog?
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2016, o 10:15

na forum mamy wielu myślicieli i specjalistów (prawie profesorowie) wielu dziedzin napisz jaki masz problem, od razu dostaniesz diagnozę i sposób kuracji. To żart, prawda jest taka, że potrzeba szukać dobrego specjalisty jeśli odczuwa się potrzebę konsultacji ma się jakieś wątpliwości co do stanu własnego zdrowia, potrzeba szukać specjalistycznej porady silnie zróżnicowane stany emocjonalne nie konsultowane i nie leczone z czasem mogą przeradzać się w ciężkie depresje których leczenie trwa latami, lepiej szybko porozmawiać z dobrym psychologiem jak później być skazanym na leczenie u psychiatry. Zawsze jest wielu doradców wśród rodziny, znajomych, przyjaciół jeden mądrzejszy od drugiego ale jeśli chodzi o delikatne sprawy samopoczucia czy emocjonalne tylko dobry psycholog nikt inny i to jak najszybciej, nie odkładać nie odwlekać, szukać, jechać i rozmawiać.
Na górę

Postautor: kaatewoj » 1 lip 2016, o 11:36

Przed ustaleniem wizyty u psychologa warto znać o nim opinię. W sieci na pewno jest mnóstwo stron i opinii o wszystkich dostępnych w Twojej okolicy psychologów. Wybierz tego co odpowiada Twoim wymaganiom.
Na górę

Postautor: Pati » 23 wrz 2016, o 16:26

Szczerze polecam Adam Sołek.Psychoterapeuta.Przyjmuje prywatnie jak i na fundusz.Zapisac się można telefonicznie lub osobiście w "Psycho-Med" na przeciwko przychodni.
Na górę

Postautor: Swirek » 9 sty 2017, o 09:08

Do kogo najlepiej
Na górę

Postautor: Gfgj » 19 lis 2017, o 19:26

Pilnie potrzebuję psychologa? Poproszę o namiary
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2017, o 20:56

jaka jest różnica pomiędzy psychologiem a psychiatrą
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2017, o 21:11

wyznawca pislamu , czy ja też zwariowałem ?
Na górę

Postautor: Kasia788 » 19 lis 2017, o 22:34

Ośrodek Interwencji Kryzysowej. W budynku Starostwa z tego co wiem.
Na górę

Postautor: Fuity » 24 lis 2017, o 09:49

Który najlepszy
Na górę

Postautor: darka71 » 28 lis 2017, o 20:17

Nie lepiej skorzystać z wideokonsultacji ? Jakoś to dla mnie bardziej komfortowe. Nie da się ukryć, że w Tomaszowie wszyscy się znają, więc jakoś nie miałabym zaufania do osób, które tutaj mieszkają. Tutaj https://psychomedic.online/ z pozycji własnego fotela można sobie swobodnie porozmawiać z psychologiem.
Na górę

Postautor: bambus » 28 lis 2017, o 21:06

Ośrodek Interwencji Kryzysowej. W budynku Starostwa z tego co wiem.
Chodziłam tam do jednej z pan, czy mi pomogła? to wszystko ja sam wiedziałam, tylko słuchała, zero wskazówek i porad.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2017, o 19:22

Jakie nazwisko tej pani psycholog.Mogą byc inicjały.
Na górę

Postautor: Kasia788 » 30 lis 2017, o 20:31

Czasami jest ważne nawet to,że masz się komu "wygadać". Często bywa tak,że obcej osobie jest łatwiej zwierzyć się ze swoich problemów. Obca osoba patrzy obiektywnie, zazwyczaj nie ocenia.
Na górę

Postautor: reniaaa » 30 sty 2018, o 12:22

Zgadza się, dlatego takie spotkania z psychologiem online naprawdę wiele dają. Warto się umówić na wizytę pod nr 22 254 54 54 do tego Psychomedic. Mają tam niewątpliwie świetnych specjalistów. Można w ten sposób sobie pomóc.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”