PRZEDSZKOLE BASNIOWA KRAINA

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

PRZEDSZKOLE BASNIOWA KRAINA

Postautor: IZA » 9 mar 2016, o 16:48

CZY KTOS POLECI MI PRZEDSZKOLE BASNIOWA KRAINA W TOMASZÓWIE ????

Re: PRZEDSZKOLE BASNIOWA KRAINA

Postautor: Gość » 9 mar 2016, o 17:24

IZA pisze:CZY KTOS POLECI MI PRZEDSZKOLE BASNIOWA KRAINA W TOMASZÓWIE ????
jesli ci powiem ze jest SUPER!! , to i tak bedziesz uwazała , ze reklamuje najlepiej jak pojdziesz, zobaczysz i wtedy sama ocenisz---ja polecam :P

Postautor: ona1 » 9 mar 2016, o 17:37

Pani Dyrektor to wspaniała kobieta z nia mozna na kazdy temat pogadac i zawsze pomoze , zawsze działa w imieniu rodzicow i dzieci
problem jest w wychowawcach oni faworyzują dzieciaki których rodziców znają i tylko te dzieci zostaja wybierane do konkursów , wyjść róznych , tylko z tymi rodzicami sie wspolpracuje inni sa zbywani i oddalani na dalszy tor . A płaci sie nie małe pieniadze jak na Tomaszów .
zastanawiające jest tylko to ze PANI dyr nie zauważa własnie tej kwestii faworyzowania znajomych dzieci , a na tym cierpia inne dzieciaki . ciesze sie tylko z tego ze moje dziecko juz w tym roku konczy tam przedszkole i juz mało mnie to interesuje .

Postautor: Gość » 12 mar 2016, o 15:19

Rowniez polecam moje dziecko jest juz 3 rok w tym przedszkolu

Postautor: Gość » 12 mar 2016, o 16:25

Prywatne przedszkole czy prywatna szkoła to robienie krzywdy dziecku.Od małego uświadamianie mu że jest lepszy od innych,tylko szkoda jak w przyszłości okaże się że tak wcale nie jest.Większość tak robi aby tylko się pochwalić znajomym''moje chodzi do prywatnego''. Dodam,że stać mnie nawet na indywidualnych nauczycieli,żeby nie było nie stać cię to zazdrościsz.

Postautor: Gość » 12 mar 2016, o 16:35

Gość pisze:Prywatne przedszkole czy prywatna szkoła to robienie krzywdy dziecku.Od małego uświadamianie mu że jest lepszy od innych,tylko szkoda jak w przyszłości okaże się że tak wcale nie jest.Większość tak robi aby tylko się pochwalić znajomym''moje chodzi do prywatnego''. Dodam,że stać mnie nawet na indywidualnych nauczycieli,żeby nie było nie stać cię to zazdrościsz.

ogarnij sie kobieto!!! trzylatek rozumie czy to panstwowe czy prywatne,gdzie ty widzisz ta krzywde dziecka? no jesli bedzie sie codziennie swojemu pupilowi powtarzac jaki to on jest nadzwyczajny, niepowtarzalny itd. to tylko i wyłacznie bedzie wina rodzica na kogo on wyrosnie a nie dziecka , ktore niczego w tym i pozniejszym wieku nie rozumie!!-troche logiki

Postautor: Gość » 12 mar 2016, o 21:16

Zgadzam się z przedmówczynią, moje dziecko chodziło do państwowego a później do Baśniowej Krainy różnica ogromna. Szczerze polecam według mnie najlepsze przedszkole w TL ale decyzja należy do ciebie.

Postautor: Gość » 13 mar 2016, o 00:50

A co o szkole mówią,bo mam tam zamiar posłac swojego
chłopaka?

Postautor: Gość » 13 mar 2016, o 07:53

Gość pisze:
Gość pisze:Prywatne przedszkole czy prywatna szkoła to robienie krzywdy dziecku.Od małego uświadamianie mu że jest lepszy od innych,tylko szkoda jak w przyszłości okaże się że tak wcale nie jest.Większość tak robi aby tylko się pochwalić znajomym''moje chodzi do prywatnego''. Dodam,że stać mnie nawet na indywidualnych nauczycieli,żeby nie było nie stać cię to zazdrościsz.

ogarnij sie kobieto!!! trzylatek rozumie czy to panstwowe czy prywatne,gdzie ty widzisz ta krzywde dziecka? no jesli bedzie sie codziennie swojemu pupilowi powtarzac jaki to on jest nadzwyczajny, niepowtarzalny itd. to tylko i wyłacznie bedzie wina rodzica na kogo on wyrosnie a nie dziecka , ktore niczego w tym i pozniejszym wieku nie rozumie!!-troche logiki

Rozumie,rozumie jak na każdej imprezie czy spotkaniu kogoś mówicie''moje chodzi do prywatnego'' nawet jak się nikt nie pyta.

Postautor: Gość » 13 mar 2016, o 22:11

Nie polecam. Ogólnie brak współpracy z rodzicami, nie bardzo maja wplyw na to co sie dzieje z ich dziecmi ;prawie codzienne spacery bez względu na pogode, grupa czterolatkow która śpi po obiedzie! :shock: Menu na jesień głównie złożone z kiszonej kapusty. A to wszystko za ponad 500 zł. Naprawdę nie warto.

Postautor: Gość » 14 mar 2016, o 01:16

Słowo "prywatne" używają głównie zakompleksieni rodzice dzieci przedszkoli publicznych zarówno w samych placówkach jak i od rodziców zazwyczaj słyszy się o niepublicznym przedszkolu. Nie wiem skąd wynika ten kompleks zwłaszcza jeżeli chodzi o baśniową krainę która cieszyła się bardzo złą sławą (być może coś się zmieniło przez ostatnie 2 lata - lub to tylko fałszywa manipulacja na forum). Jedni wydają na nowy tv inni na edukację dzieci jeszcze inni wolą pojechać na wakacje lub palić papierosy to są wybory i nie ma co zazdrościć.

Postautor: Gość » 14 mar 2016, o 09:18

Mój syn chodził tam przez lipiec gdyż jego przedszkole było zamknięte na ten okres. Gdy zapisywalam mówiłam pani dyrektor ze tylko na miesiąc. ..ok nie ma sprawy. Gdy przyszło do wypisu wielkie halo i machanie rekoma z pretensja

Postautor: Gość » 14 mar 2016, o 14:18

Te prywatne przedszkola i szkoły teraz, to jak kiedyś 25 -30 lat temu rodzice chcieli się pochwalić i polansować przy znajomych i zmuszali dzieci aby szły do ''ogólniaka na górce''. Jaki to był prestiż,że ono chodzi tu a nie np do mechanika.To samo tylko czasy się zmieniły ale chodzi o to samo.

Postautor: Gość » 14 mar 2016, o 17:37

nie wtrącam się bo mam dzieci w Państwowym nie nażekam, ale uważajcie Państwo na wpisy zbyt nie przychylne można podciągnąć pod zniesławienie instytucji a za to procesy w sądach i słono się płaci.

Postautor: gosc 52 » 14 mar 2016, o 18:59

wpisów nieprzychylnych to akurat to przedszkole miało bardzo dużo i to od wielu lat i jak czytam ostatnie komentarze to widzę , że nic się nie zmieniło

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”