facebook

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: polka » 7 lut 2016, o 16:11

facebook - smiesza mnie ludzie, ktorzy sie tu lansuja...jada na obiad pisza co jedza i gdzie jedza za chwile zdjecia, ludzie co to kogo obchodzi, ja tez jem, jezdze i zwiedzam, a nawet pije rano kawe i mam dom :)
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 16:36

Tak to jest. Co zrobisz.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 16:40

zawsze sie lansowali
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 16:44

to tzw.wyższa sfera tomaszowska
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 17:18

To tomaszowska głupota, a nie wyższa sfera.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 17:27

To nie tylko Tomaszowski lans. Przeszkadza Ci to to napisz pod zdjęciem a nie tutaj wielki kozak.
W twarz nie powie ale gdy jesteś "anonim" to możesz sobie pozwolić. Typowe pospolite kozactwo. :lol:
Na górę

Postautor: wirus » 7 lut 2016, o 17:36

jada do Opola pisza, jada do spa pisza, jedza pizze pisza, kondolencje na fb, szkoda, ze nie pisza z kim spia :)
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 17:37

polka pisze:facebook - smiesza mnie ludzie, ktorzy sie tu lansuja...jada na obiad pisza co jedza i gdzie jedza za chwile zdjecia, ludzie co to kogo obchodzi, ja tez jem, jezdze i zwiedzam, a nawet pije rano kawe i mam dom :)

Masz na myśli niedoszłego posła z partii Kukiz15 ??? Kierownika :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 18:10

rozne sa sposoby na dowartosciowanie sie, leczenie kompleksow - tak bylo jest i bedzie, nie ma sie, co dziwic, tylko przyjac do wiadomosci i najzwyczajniej w swiecie nie zagladac tam, nie czytac, niech ci ludzia pozostana we wlasnym waskim swiatku sobie podobnych
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2016, o 20:14

Znam takiego, ogólnie to spoko gość, a na fb wstawia zdjęcia co ugotował, że chrztu córki, gdzie był, co pił i robił. I nie jest z lubelskiego. Tylko po co aż tyle tego, nie wiem... :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2016, o 10:29

Taa albo tacy co mają po tysiące znajomych ciekawe czy przynajmniej połowę z nich znają dobrze albo osobiście.
Na górę

Postautor: sup » 8 lut 2016, o 11:51

Autor tematu krytykuje innych ale sam pewnie takie koto posiada a jest to rodzaj ekshibicjonizmu - mówienie "popatrzcie jaki tamten jest chory on tyle pokazuje ja o wiele mniej więc jestem super normalny" trochę mnie śmieszy z mojego pkt widzenia (nie mam fejsa) nie wiele się różnicie naprawdę ;) .
Na górę

Postautor: mirek » 8 lut 2016, o 20:21

z pieca i gara nikt nie musi reklamowac jedzenia na bo jest pyszne, ladnie podane, dziewczyny z obslugi mile.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lut 2016, o 14:49

Celebryci z koziej wólki naoglądają się pomponików, pudelków i też tak chcą.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”